FC Lugano II 0-3 FC Grand-Saconnex

MS
0 - 3
(İY: 0 - 3)
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
Takım Serileri
Kazanamama
4
Kaybetmeme
3
Gol yeme
5
Kazanamama
7/8
Kaybetmeme
5/6
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
12/13
Gol yeme
6/7
Genel İstatistikler
%51
Topla Oynama
%49
8
Toplam Şut
15
2
İsabetli Şut
7
3
Korner
4
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
8
Toplam Şut
15
2
İsabetli Şut
7
6
İsabetsiz Şut
8
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%51
Topla Oynama
%49
5
Toplam Şut
10
1
İsabetli Şut
6
2
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
5
Toplam Şut
10
1
İsabetli Şut
6
4
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%51
Topla Oynama
%49
3
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
1
1
Korner
3
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
3
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
FC Lugano II
FC Grand-Saconnex
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.2
Yediği Gol
2.0
8.1
Şut
5.5
3.7
Korner
3.4
1.8
Sarı Kart
1.2
0.0
Faul
0.0
FC Lugano II
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
3.43
%27
Beraberlik:
8
Oran:
3.39
%53
Mağlubiyet:
3
Oran:
1.53
%20
FC Grand-Saconnex
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.53
%13
Beraberlik:
7
Oran:
3.39
%47
Mağlubiyet:
6
Oran:
3.43
%40
FC Lugano II
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
%20
Beraberlik:
8
Oran:
%53
Mağlubiyet:
4
Oran:
%27
FC Grand-Saconnex
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
%20
Beraberlik:
8
Oran:
%53
Mağlubiyet:
4
Oran:
%27
FC Lugano II
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%20
Üst:
12
Oran:
%80
FC Grand-Saconnex
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
14
Oran:
%93
FC Lugano II
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%33
Üst:
10
Oran:
%67
FC Grand-Saconnex
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%13
Üst:
13
Oran:
%87
FC Lugano II
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%53
Üst:
7
Oran:
%47
FC Grand-Saconnex
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%33
Üst:
10
Oran:
%67
FC Lugano II
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.42
%60
Üst:
6
Oran:
1.87
%40
FC Grand-Saconnex
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
1.42
%40
Üst:
9
Oran:
1.87
%60
FC Lugano II
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%80
Üst:
3
Oran:
%20
FC Grand-Saconnex
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%73
Üst:
4
Oran:
%27
FC Lugano II
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%80
Üst:
3
Oran:
%20
FC Grand-Saconnex
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%80
Üst:
3
Oran:
%20
FC Lugano II
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
7
Oran:
1.28
%47
Oran:
8
Oran:
2.16
%53
FC Grand-Saconnex
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
12
Oran:
1.28
%80
Oran:
3
Oran:
2.16
%20
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.43
0
3.39
2
1.53
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.68
0
3.49
2
2.40
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.65
1 ve 2
1.07
0 ve 2
1.06
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.42
Üst
1.87
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.14
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.98
Üst
1.36
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.28
Yok
2.16
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.56
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.43
0
3.39
2
1.53
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.68
0
3.49
2
2.40
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.65
1 ve 2
1.07
0 ve 2
1.06
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.42
Üst
1.87
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.14
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.98
Üst
1.36
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.28
Yok
2.16
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.56
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
32 22 4 6 92 - 44 48 70
M G G B M
2
31 20 6 5 84 - 42 42 66
G G G M B
3
31 18 6 7 70 - 41 29 60
G G B B G
4
31 16 8 7 62 - 46 16 56
G G M B G
5
31 15 8 8 65 - 46 19 53
M G M G B
5
32 17 4 11 61 - 45 16 55
G M G M G
7
32 15 5 12 47 - 42 5 50
M G G G M
8
31 13 7 11 56 - 55 1 46
B G G B G
9
31 12 6 13 61 - 59 2 42
G B M B G
10
31 11 8 12 54 - 53 1 41
B M M M G
11
31 9 10 12 65 - 62 3 37
M G B G G
12
31 9 10 12 73 - 75 -2 37
B M M G B
13
31 9 8 14 43 - 47 -4 35
B M G G M
14
31 8 10 13 40 - 68 -28 34
B M M B M
15
31 7 12 12 38 - 60 -22 33
B B G B B
16
31 6 11 14 45 - 61 -16 29
B M G B M
17
31 8 2 21 54 - 79 -25 26
M M M M M
18
32 1 5 26 26 - 109 -83 8
B M M M M
Yükselme
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 1 1 57 - 16 41 40
G M G G B
2
15 12 3 0 45 - 13 32 39
B B G G G
3
16 11 3 2 40 - 20 20 36
B G B B G
4
17 10 3 4 32 - 19 13 33
M B G G G
5
16 9 3 4 34 - 26 8 30
M G G M G
6
16 9 0 7 38 - 27 11 27
G G G M G
7
15 8 2 5 22 - 18 4 26
M G M G G
8
16 7 5 4 32 - 28 4 26
B B M M B
9
15 7 4 4 32 - 26 6 25
B B M G B
10
16 6 7 3 42 - 33 9 25
G G B M B
11
15 7 2 6 24 - 20 4 23
M G M M G
12
15 6 3 6 39 - 29 10 21
G M B G G
13
16 4 8 4 17 - 27 -10 20
G B G M M
14
15 6 1 8 33 - 35 -2 19
G M M M M
15
15 4 7 4 18 - 23 -5 19
M G B B B
16
16 4 5 7 30 - 32 -2 17
B G B G M
17
16 4 4 8 24 - 28 -4 16
M M B M G
18
16 1 4 11 17 - 38 -21 7
M M M B M
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 9 3 5 35 - 28 7 30
G G M G M
2
15 8 3 4 33 - 18 15 27
M M B G G
3
16 8 3 5 37 - 29 8 27
G G G M B
4
15 7 5 3 28 - 20 8 26
G G M G B
5
15 7 4 4 30 - 25 5 25
G B G M M
6
15 7 3 5 30 - 21 9 24
G B B G G
6
17 7 3 7 25 - 24 1 24
B G M G M
7
15 7 1 7 29 - 26 3 22
M M M M M
9
16 6 3 7 24 - 29 -5 21
G G B G G
10
16 3 7 6 26 - 33 -7 16
B B M B G
11
15 3 6 6 23 - 32 -9 15
M M G B B
12
15 4 2 9 23 - 41 -18 14
M M B M B
13
16 3 5 8 20 - 37 -17 14
M M B G B
14
15 3 3 9 31 - 42 -11 12
M M B M G
15
15 2 6 7 15 - 29 -14 12
M B B M B
16
16 2 6 8 19 - 27 -8 12
B B B G M
17
16 2 1 13 21 - 44 -23 7
G M M M M
18
16 0 1 15 9 - 71 -62 1
M M M M M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
9 Mayıs 2026, 17:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.43
MS 0
3.39
MS 2
1.53