FC Lugano II - SC Cham 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.02.2026) Bu karşılaşma İsviçre - Yükselme Ligi - 18. Hafta kapsamındadır.

FC Lugano II 0-3 SC Cham - Özet, Goller ve İstatistikler - 14.02.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 3
(İY: 0 - 3)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Mağlubiyet
3
Kazanamama
4
2.5 Alt
3
Gol yeme
7
Sarı Kart 4.5 Alt
4
Kaybetmeme
5/6
2.5 Alt
5/6
Karşılıklı Gol
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
FC Lugano II Cham
%38
Topla Oynama
%62
2
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
3
Korner
4
2
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
FC Lugano II Cham
2
Toplam Şut
9
1
İsabetli Şut
4
1
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
FC Lugano II Cham
%39
Topla Oynama
%61
1
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
4
2
Korner
0
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
FC Lugano II Cham
1
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
4
0
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
FC Lugano II Cham
%37
Topla Oynama
%63
1
Toplam Şut
4
0
İsabetli Şut
0
1
Korner
4
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
FC Lugano II Cham
1
Toplam Şut
4
0
İsabetli Şut
0
1
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
FC Lugano II
Cham
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.9
Yediği Gol
2.0
8.6
Şut
5.9
4.2
Korner
2.8
2.0
Sarı Kart
0.7
0.0
Faul
0.0
FC Lugano II
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.96
%22
Beraberlik:
7
Oran:
2.85
%78
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.90
%0
Cham
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.90
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.85
%25
Mağlubiyet:
6
Oran:
2.96
%75
FC Lugano II
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
%11
Beraberlik:
7
Oran:
%78
Mağlubiyet:
1
Oran:
%11
Cham
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
%12
Beraberlik:
1
Oran:
%12
Mağlubiyet:
6
Oran:
%75
FC Lugano II
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%22
Üst:
7
Oran:
%78
Cham
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
FC Lugano II
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%44
Üst:
5
Oran:
%56
Cham
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
FC Lugano II
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
1.68
%78
Üst:
2
Oran:
1.61
%22
Cham
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.68
%25
Üst:
6
Oran:
1.61
%75
FC Lugano II
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%78
Üst:
2
Oran:
%22
Cham
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%62
Üst:
3
Oran:
%38
FC Lugano II
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cham
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Lugano II
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cham
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Lugano II
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
1.47
%56
Oran:
4
Oran:
1.86
%44
Cham
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.47
%62
Oran:
3
Oran:
1.86
%38

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.96
0
2.85
2
1.90
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.43
0
3.55
2
3.41
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.43
1 ve 2
1.17
0 ve 2
1.14
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.68
Üst
1.61
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.26
Üst
2.40
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.52
Üst
1.80
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.47
Yok
1.86
3
Tek / Çift
Tek
1.74
Çift
1.56

Puan Durumu

İsviçre - Yükselme Ligi - 18. Hafta İsviçre - Yükselme Ligi - 18. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
35 25 4 6 100 - 45 55 79
B M G G G
2
34 22 6 6 89 - 46 43 72
M B G M G
3
34 19 7 8 78 - 46 32 64
B G B G M
4
34 17 8 9 65 - 48 17 59
B G M G M
5
35 18 4 13 66 - 53 13 58
M G M G M
6
34 15 9 10 66 - 52 14 54
G B B M M
6
35 17 5 13 55 - 46 9 56
G M G G M
8
34 15 6 13 70 - 64 6 51
B G G G G
9
34 14 8 12 62 - 61 1 50
B G B M G
10
34 11 10 13 71 - 69 2 43
G G G M G
11
34 11 8 15 59 - 62 -3 41
M G M M M
12
34 11 8 15 47 - 51 -4 41
G M G M G
13
34 10 10 14 80 - 83 -3 40
G B M G M
14
34 8 13 13 43 - 66 -23 37
B B G M B
15
34 8 12 14 45 - 75 -30 36
B M M B B
16
34 8 11 15 51 - 65 -14 35
B M M G G
17
34 9 4 21 60 - 84 -24 31
M M B B G
18
35 1 5 29 28 - 117 -89 8
M M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 15 1 1 63 - 17 46 46
G G B G G
2
17 14 3 0 49 - 14 35 45
G G G G G
3
17 12 3 2 44 - 20 24 39
G B B G G
4
18 11 3 4 35 - 21 14 36
B G G G G
5
17 10 3 4 37 - 26 11 33
G G M G G
6
17 10 2 5 29 - 20 9 32
M G G G G
7
17 10 0 7 41 - 28 13 30
G G M G G
8
17 9 2 6 28 - 20 8 29
M M G G G
9
17 8 5 4 36 - 29 7 29
M G B B G
10
17 8 3 6 45 - 33 12 27
B G G G G
11
17 7 5 5 32 - 30 2 26
B M M B M
12
17 6 7 4 44 - 36 8 25
G B M B M
13
17 7 2 8 37 - 38 -1 23
M M M B G
14
17 5 8 4 23 - 25 -2 23
B B B G B
15
17 4 9 4 19 - 29 -10 21
B G M M B
16
17 5 5 7 34 - 32 2 20
G B G M G
17
17 4 4 9 26 - 31 -5 16
M B M G M
18
18 1 4 13 19 - 43 -24 7
M B M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
18 10 3 5 37 - 28 9 33
G M G M G
2
17 8 4 5 34 - 22 12 28
B G G B M
3
17 8 3 6 38 - 32 6 27
G G M B M
4
17 7 5 5 28 - 22 6 26
M G B M M
5
17 7 4 6 34 - 26 8 25
B G G B M
6
17 7 4 6 33 - 31 2 25
G M M M M
6
18 7 3 8 26 - 26 0 24
G M G M M
7
17 7 1 9 31 - 32 -1 22
M M M M M
9
17 6 3 8 26 - 32 -6 21
G B G G M
10
17 5 6 6 29 - 36 -7 21
G B B G G
11
17 3 7 7 26 - 36 -10 16
B M B G M
12
17 4 3 10 36 - 47 -11 15
B M G M G
13
17 3 6 8 17 - 33 -16 15
B M B M G
14
17 4 3 10 26 - 46 -20 15
B M B M B
15
17 3 5 9 20 - 41 -21 14
M B G B M
16
17 2 6 9 19 - 31 -12 12
B B G M M
17
17 2 2 13 23 - 46 -23 8
M M M M B
18
17 0 1 16 9 - 74 -65 1
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
14 Şubat 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 9°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.96
MS 0
2.85
MS 2
1.90
2.5 Alt
1.68
2.5 Üst
1.61

FC Lugano II - Cham maç özeti

İsviçre - Yükselme Ligi - 18. Hafta kapsamında oynanan maçta Cham, FC Lugano II karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 14.02.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-3 tamamlanmıştı.

Goller: M. Wiskemann (11'), M. Pasquarelli (18'), M. Wiskemann (39').

Öne çıkan istatistikler (FC Lugano II - Cham): topla oynama %38 - %62, isabetli şut 1 - 4.

Puan durumunda FC Lugano II 15. sırada 36 puanla, Cham 9. sırada 50 puanla yer alıyor.