FC Lugano II - FC Bavois 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (29.08.2026) Bu karşılaşma İsviçre - Yükselme Ligi - 5. Hafta kapsamındadır.

FC Lugano II 3-2 FC Bavois - Özet, Goller ve İstatistikler - 29.08.2026

Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
3 - 2
(İY: 3 - 1)
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
4
2.5 Üst
4
Karşılıklı Gol
7
Gol yeme
9
Mağlubiyet
3/4
Kazanamama
8/9
2.5 Üst
7/8
İlk Golü Yeme
7/8
İlk Golü Yeme
3/4
Gol yeme
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
FC Lugano II Bavois
%38
Topla Oynama
%62
7
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
4
2
Korner
9
6
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
FC Lugano II Bavois
7
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
4
4
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
FC Lugano II Bavois
%44
Topla Oynama
%56
6
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
1
Korner
5
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
FC Lugano II Bavois
6
Toplam Şut
3
3
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
FC Lugano II Bavois
%32
Topla Oynama
%68
1
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
2
1
Korner
4
6
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
FC Lugano II Bavois
1
Toplam Şut
5
0
İsabetli Şut
2
1
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
FC Lugano II
Bavois
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
3.8
Yediği Gol
0.8
6.2
Şut
2.2
3.0
Korner
2.0
1.2
Sarı Kart
0.5
0.0
Faul
0.0
FC Lugano II
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
3.41
%50
Beraberlik:
0
Oran:
3.54
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.58
%50
Bavois
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.58
%50
Beraberlik:
0
Oran:
3.54
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.41
%50
FC Lugano II
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
%0
Beraberlik:
0
Oran:
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
%100
Bavois
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
%50
Beraberlik:
0
Oran:
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
%50
FC Lugano II
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bavois
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
FC Lugano II
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bavois
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
FC Lugano II
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bavois
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Lugano II
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
1.53
%0
Üst:
2
Oran:
1.79
%100
Bavois
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
1.53
%100
Üst:
0
Oran:
1.79
%0
FC Lugano II
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Bavois
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Lugano II
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Bavois
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Lugano II
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.27
%100
Oran:
0
Oran:
2.35
%0
Bavois
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
0
Oran:
1.27
%0
Oran:
2
Oran:
2.35
%100

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
3.41
0
3.54
2
1.58
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.72
0
3.64
2
2.44
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.68
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.09
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.53
Üst
1.79
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.38
Üst
2.05
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
2.13
Üst
1.35
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.27
Yok
2.35
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.60

Puan Durumu

İsviçre - Yükselme Ligi - 5. Hafta İsviçre - Yükselme Ligi - 5. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 4 1 0 12 - 5 7 13
G G G G B
2
6 4 1 1 11 - 6 5 13
M G G B G
3
6 4 0 2 11 - 8 3 12
G G G M M
4
6 3 2 1 13 - 9 4 11
B G G B M
5
6 3 1 2 14 - 7 7 10
G M B G G
6
6 3 1 2 10 - 7 3 10
G M B G M
7
6 3 1 2 10 - 8 2 10
B G G M G
8
6 3 1 2 10 - 11 -1 10
B G G G M
9
6 3 0 3 13 - 12 1 9
M G M G G
9
6 3 0 3 13 - 12 1 9
G M M M G
11
6 3 0 3 7 - 13 -6 9
G M G M G
12
6 2 2 2 9 - 6 3 8
B M B M G
13
6 2 1 3 6 - 8 -2 7
M M B G M
14
6 2 0 4 9 - 13 -4 6
M G M M G
15
6 2 0 4 11 - 18 -7 6
M G M G M
16
5 1 1 3 9 - 14 -5 4
M G M M B
17
6 1 1 4 10 - 12 -2 4
M M M B M
18
6 0 1 5 3 - 12 -9 1
M M M B M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 3 1 1 9 - 5 4 10
G M G B G
2
3 3 0 0 5 - 1 4 9
G G G
3
3 2 1 0 7 - 4 3 7
B G G
4
2 2 0 0 9 - 4 5 6
G G
5
3 2 0 1 8 - 4 4 6
G M G
6
3 2 0 1 5 - 3 2 6
M G G
7
3 2 0 1 4 - 3 1 6
G G M
8
3 2 0 1 8 - 9 -1 6
M G G
9
4 2 0 2 5 - 4 1 6
G M G M
10
3 1 2 0 5 - 2 3 5
B B G
11
2 1 1 0 4 - 1 3 4
G B
12
2 1 1 0 5 - 3 2 4
G B
13
4 1 1 2 7 - 5 2 4
M M B G
14
3 1 0 2 6 - 5 1 3
M M G
15
3 1 0 2 9 - 9 0 3
G M M
16
3 1 0 2 3 - 6 -3 3
M G M
17
2 0 0 2 2 - 5 -3 0
M M
17
2 0 0 2 2 - 5 -3 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 1 0 3 - 1 2 7
G G B
2
4 2 1 1 9 - 8 1 7
G B G M
3
2 2 0 0 7 - 2 5 6
G G
4
3 2 0 1 7 - 5 2 6
G G M
5
3 2 0 1 4 - 3 1 6
G M G
6
3 2 0 1 7 - 7 0 6
M G G
7
3 1 1 1 2 - 3 -1 4
G B M
8
3 1 1 1 5 - 8 -3 4
B G M
9
4 1 1 2 8 - 7 1 4
G M B M
10
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
11
3 1 0 2 4 - 4 0 3
G M M
12
3 1 0 2 6 - 7 -1 3
M M G
13
3 1 0 2 3 - 4 -1 3
M G M
14
2 0 1 1 1 - 4 -3 1
M B
15
4 0 1 3 1 - 7 -6 1
M M B M
16
3 0 0 3 3 - 9 -6 0
M M M
17
3 0 0 3 4 - 11 -7 0
M M M
18
3 0 0 3 2 - 12 -10 0
M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
29 Ağustos 2026, Cumartesi 18:30
Güneşli
Güneşli, 30°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
3.41
MS 0
3.54
MS 2
1.58

FC Lugano II - Bavois maç özeti

İsviçre - Yükselme Ligi - 5. Hafta kapsamında oynanan maçta FC Lugano II, Bavois karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 29.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 3-1 tamamlanmıştı.

Goller: L. Jaquenoud (5'), C. Raffa (19'), B. Z. Rivera (41'), J. Hautier (83').

Öne çıkan istatistikler (FC Lugano II - Bavois): topla oynama %38 - %62, isabetli şut 3 - 4.

Puan durumunda FC Lugano II 15. sırada 6 puanla, Bavois 12. sırada 8 puanla yer alıyor.