YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Estrela - Sporting Clube de Portugal 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.04.2026) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal - 29. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Jose Gomes, Amadora.
Estrela - Sporting Clube de Portugal 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.04.2026) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal - 29. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Jose Gomes, Amadora.
Sporting CP Deplasman Form Durumu
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| %33 |
|
%67 |
| 0.43 |
|
1.01 |
| 9 |
|
10 |
| 3 |
|
2 |
| 225 (%77) |
|
506 (%86) |
| 14 |
|
16 |
| 1 |
|
0 |
| 4 |
|
13 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
16 |
| 4 |
|
8 |
| 12 |
|
34 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 9 |
|
10 |
| 3 |
|
2 |
| 4 |
|
4 |
| 2 |
|
4 |
| 5 |
|
5 |
| 4 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 291 |
|
588 |
| 225 (%77) |
|
506 (%86) |
| 18 (%40) |
|
19 (%47) |
| 1 (%9) |
|
1 (%5) |
| 6 |
|
7 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 15 |
|
9 |
| 19 |
|
4 |
| 29 |
|
10 |
| 1 |
|
3 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 42 (%55) |
|
34 (%44) |
| 9 (%60) |
|
5 (%31) |
| 111 |
|
131 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| %22 |
|
%78 |
| 0.15 |
|
0.62 |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 68 (%68) |
|
313 (%87) |
| 4 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
7 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 5 |
|
10 |
| 4 |
|
6 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 99 |
|
356 |
| 68 (%68) |
|
313 (%87) |
| 10 (%27) |
|
11 (%52) |
| 0 (%0) |
|
0 (%0) |
| 2 |
|
4 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 7 |
|
4 |
| 12 |
|
2 |
| 16 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 19 (%55) |
|
15 (%44) |
| 3 (%50) |
|
4 (%44) |
| 53 |
|
68 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.29 |
|
0.39 |
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 157 (%81) |
|
194 (%83) |
| 10 |
|
8 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 6 |
|
5 |
| 3 |
|
1 |
| 1 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 3 |
|
2 |
| 3 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 192 |
|
232 |
| 157 (%81) |
|
194 (%83) |
| 8 (%88) |
|
8 (%42) |
| 1 (%11) |
|
1 (%12) |
| 4 |
|
3 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 8 |
|
5 |
| 7 |
|
2 |
| 13 |
|
7 |
| 0 |
|
3 |
| Estrela | Sporting CP | |
|---|---|---|
| 23 (%54) |
|
19 (%45) |
| 6 (%66) |
|
1 (%14) |
| 58 |
|
63 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Sporting CP
|
0
|
0
|
4
|
Estrela
|
0
|
0
|
2
|
Sporting CP
|
0
|
0
|
2
|
Estrela
|
1
|
0
|
1
|
Estrela
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Sporting CP
|
8.20
|
Sporting CP
|
7.60
|
Sporting CP
|
7.60
|
Estrela
|
7.40
|
Sporting CP
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Estrela
|
0
|
2
|
Sporting CP
|
1
|
2
|
Estrela
|
0
|
1
|
Estrela
|
0
|
1
|
Estrela
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sporting CP
|
87
|
96%
|
90
|
Sporting CP
|
77
|
83%
|
92
|
Sporting CP
|
56
|
91%
|
61
|
Sporting CP
|
41
|
82%
|
50
|
Sporting CP
|
41
|
87%
|
47
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sporting CP
|
0
|
0%
|
6
|
Sporting CP
|
0
|
0%
|
5
|
Estrela
|
0
|
0%
|
3
|
Estrela
|
1
|
33%
|
3
|
Sporting CP
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estrela
|
6
|
30%
|
20
|
Sporting CP
|
8
|
61%
|
13
|
Sporting CP
|
6
|
66%
|
9
|
Estrela
|
2
|
28%
|
7
|
Sporting CP
|
2
|
40%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sporting CP
|
1
|
20%
|
5
|
Estrela
|
3
|
75%
|
4
|
Estrela
|
3
|
75%
|
4
|
Estrela
|
1
|
50%
|
2
|
Estrela
|
1
|
50%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sporting CP
|
4
|
30%
|
13
|
Estrela
|
7
|
58%
|
12
|
Sporting CP
|
7
|
77%
|
9
|
Estrela
|
7
|
87%
|
8
|
Estrela
|
5
|
62%
|
8
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
7
|
Estrela
|
6
|
Estrela
|
5
|
Estrela
|
4
|
Sporting CP
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Sporting CP
|
3
|
Estrela
|
1
|
Estrela
|
1
|
Sporting CP
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
4
|
Estrela
|
3
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
5
|
Estrela
|
4
|
Estrela
|
3
|
Sporting CP
|
2
|
Sporting CP
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Sporting CP
|
19
|
Sporting CP
|
17
|
Estrela
|
16
|
Sporting CP
|
16
|
Estrela
|
14
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Sporting CP
|
2
|
Estrela
|
1
|
Estrela
|
1
|
Estrela
|
1
|
Sporting CP
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
3
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
Sporting CP
|
2
|
Sporting CP
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
3
|
Estrela
|
3
|
Sporting CP
|
3
|
Estrela
|
2
|
Sporting CP
|
2
|
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Estrela
Sporting CP
Portekiz - Liga Portugal - 29. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
34 | 28 | 4 | 2 | 66 - 18 | 48 | 88 |
G G G M G
|
||
|
2
|
34 | 25 | 7 | 2 | 89 - 24 | 65 | 82 |
B B G G G
|
||
|
3
|
34 | 23 | 11 | 0 | 74 - 25 | 49 | 80 |
G G B B G
|
||
|
4
|
34 | 16 | 11 | 7 | 64 - 36 | 28 | 59 |
G M B B B
|
||
|
5
|
34 | 15 | 11 | 8 | 42 - 29 | 13 | 56 |
B G B B G
|
||
|
6
|
34 | 13 | 11 | 10 | 47 - 38 | 9 | 50 |
M G B M M
|
||
|
7
|
34 | 12 | 7 | 15 | 37 - 49 | -12 | 43 |
G M G M B
|
||
|
8
|
34 | 12 | 6 | 16 | 47 - 64 | -17 | 42 |
G M B G G
|
||
|
9
|
34 | 12 | 6 | 16 | 39 - 51 | -12 | 42 |
G G M M M
|
||
|
10
|
34 | 10 | 9 | 15 | 54 - 57 | -3 | 39 |
M M B B M
|
||
|
11
|
34 | 10 | 9 | 15 | 35 - 52 | -17 | 39 |
M G M B M
|
||
|
12
|
34 | 8 | 12 | 14 | 35 - 57 | -22 | 36 |
B M B M B
|
||
|
13
|
34 | 9 | 9 | 16 | 32 - 41 | -9 | 36 |
B G B G M
|
||
|
14
|
34 | 9 | 7 | 18 | 37 - 45 | -8 | 34 |
G G M M G
|
||
|
15
|
34 | 6 | 12 | 16 | 38 - 56 | -18 | 30 |
M M M B B
|
||
|
16
|
34 | 6 | 12 | 16 | 31 - 57 | -26 | 30 |
M M M G B
|
||
|
17
|
34 | 6 | 10 | 18 | 27 - 55 | -28 | 28 |
M B G G M
|
||
|
18
|
34 | 3 | 12 | 19 | 27 - 67 | -40 | 21 |
B B G G B
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 14 | 3 | 0 | 33 - 6 | 27 | 45 |
G B G G G
|
||
|
2
|
17 | 13 | 2 | 2 | 51 - 11 | 40 | 41 |
G M B G G
|
||
|
3
|
17 | 11 | 6 | 0 | 41 - 13 | 28 | 39 |
B G G G B
|
||
|
4
|
17 | 9 | 4 | 4 | 27 - 12 | 15 | 31 |
G G B B G
|
||
|
5
|
17 | 9 | 3 | 5 | 28 - 17 | 11 | 30 |
B G M G M
|
||
|
6
|
17 | 8 | 6 | 3 | 34 - 18 | 16 | 30 |
M G B B B
|
||
|
7
|
17 | 8 | 4 | 5 | 26 - 19 | 7 | 28 |
B M G G M
|
||
|
8
|
17 | 8 | 3 | 6 | 20 - 21 | -1 | 27 |
M M G G B
|
||
|
9
|
17 | 7 | 5 | 5 | 18 - 23 | -5 | 26 |
B M G G B
|
||
|
10
|
17 | 7 | 4 | 6 | 27 - 30 | -3 | 25 |
M G G B G
|
||
|
11
|
17 | 6 | 5 | 6 | 29 - 26 | 3 | 23 |
B M M M M
|
||
|
12
|
17 | 7 | 2 | 8 | 17 - 17 | 0 | 23 |
G G M G G
|
||
|
13
|
17 | 6 | 2 | 9 | 23 - 23 | 0 | 20 |
M G G M G
|
||
|
14
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21 - 24 | -3 | 18 |
B G M M B
|
||
|
15
|
17 | 3 | 6 | 8 | 17 - 29 | -12 | 15 |
G M B B M
|
||
|
16
|
17 | 2 | 9 | 6 | 18 - 26 | -8 | 15 |
B B M M B
|
||
|
17
|
17 | 2 | 7 | 8 | 13 - 21 | -8 | 13 |
M B B M G
|
||
|
18
|
17 | 2 | 6 | 9 | 15 - 27 | -12 | 12 |
B M B B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 14 | 1 | 2 | 33 - 12 | 21 | 43 |
B G G G M
|
||
|
2
|
17 | 12 | 5 | 0 | 33 - 12 | 21 | 41 |
G B G B G
|
||
|
3
|
17 | 12 | 5 | 0 | 38 - 13 | 25 | 41 |
B G G B G
|
||
|
4
|
17 | 8 | 5 | 4 | 30 - 18 | 12 | 29 |
G G G M B
|
||
|
5
|
17 | 6 | 7 | 4 | 15 - 17 | -2 | 25 |
G B B G B
|
||
|
6
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18 - 28 | -10 | 21 |
G G G M B
|
||
|
7
|
17 | 4 | 8 | 5 | 19 - 21 | -2 | 20 |
B M B B M
|
||
|
8
|
17 | 5 | 2 | 10 | 20 - 34 | -14 | 17 |
M G M M G
|
||
|
9
|
17 | 4 | 4 | 9 | 17 - 28 | -11 | 16 |
B M B M M
|
||
|
10
|
17 | 4 | 4 | 9 | 25 - 31 | -6 | 16 |
G M M B B
|
||
|
11
|
17 | 4 | 3 | 10 | 13 - 31 | -18 | 15 |
B M M M G
|
||
|
12
|
17 | 4 | 3 | 10 | 14 - 34 | -20 | 15 |
M M B G M
|
||
|
13
|
17 | 3 | 5 | 9 | 14 - 22 | -8 | 14 |
B M M G M
|
||
|
14
|
17 | 4 | 2 | 11 | 13 - 32 | -19 | 14 |
M B G M M
|
||
|
15
|
17 | 2 | 7 | 8 | 15 - 24 | -9 | 13 |
G M B B M
|
||
|
16
|
17 | 3 | 4 | 10 | 17 - 29 | -12 | 13 |
B G M M M
|
||
|
17
|
17 | 2 | 6 | 9 | 17 - 32 | -15 | 12 |
M M M M B
|
||
|
18
|
17 | 1 | 6 | 10 | 12 - 40 | -28 | 9 |
B M B G B
|
Portekiz - Liga Portugal - 29. Hafta kapsamında oynanan maçta Sporting CP, Estrela karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 11.04.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Jose Gomes, Amadora. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: D. Braganca (59').
Maçta 4 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Estrela - Sporting CP): topla oynama %33 - %67, isabetli şut 3 - 2, beklenen gol (xG) 0.43 - 1.01.
Puan durumunda Estrela 15. sırada 30 puanla, Sporting CP 2. sırada 82 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.