YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Estrela - Vitoria Guimaraes 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.09.2025) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal - 5. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Jose Gomes, Amadora.
Estrela - Vitoria Guimaraes 0-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (14.09.2025) Bu karşılaşma Portekiz - Liga Portugal - 5. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Jose Gomes, Amadora.
V. Guimaraes Deplasman Form Durumu
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| %59 |
|
%41 |
| 0.49 |
|
1.49 |
| 10 |
|
14 |
| 1 |
|
6 |
| 327 (%84) |
|
206 (%77) |
| 10 |
|
11 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
26 |
| 12 |
|
15 |
| 13 |
|
15 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 10 |
|
14 |
| 1 |
|
6 |
| 9 |
|
6 |
| 0 |
|
2 |
| 4 |
|
9 |
| 6 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 389 |
|
265 |
| 327 (%84) |
|
206 (%77) |
| 28 (%50) |
|
16 (%38) |
| 5 (%25) |
|
7 (%43) |
| 7 |
|
11 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 11 |
|
15 |
| 1 |
|
9 |
| 19 |
|
30 |
| 4 |
|
1 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 38 (%47) |
|
42 (%52) |
| 5 (%38) |
|
2 (%28) |
| 109 |
|
111 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| %55 |
|
%45 |
| 0.21 |
|
0.87 |
| 5 |
|
8 |
| 0 |
|
4 |
| 161 (%84) |
|
131 (%83) |
| 3 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
16 |
| 9 |
|
5 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 5 |
|
8 |
| 0 |
|
4 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
0 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 190 |
|
156 |
| 161 (%84) |
|
131 (%83) |
| 17 (%62) |
|
9 (%37) |
| 1 (%33) |
|
3 (%37) |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 1 |
|
4 |
| 10 |
|
10 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 22 (%53) |
|
19 (%46) |
| 3 (%33) |
|
2 (%33) |
| 49 |
|
54 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| %63 |
|
%37 |
| 0.28 |
|
0.62 |
| 10 |
|
14 |
| 1 |
|
6 |
| 327 (%84) |
|
206 (%77) |
| 10 |
|
11 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 20 |
|
26 |
| 12 |
|
15 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 10 |
|
14 |
| 1 |
|
6 |
| 9 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
9 |
| 6 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 389 |
|
265 |
| 327 (%84) |
|
206 (%77) |
| 11 (%37) |
|
7 (%38) |
| 4 (%23) |
|
4 (%50) |
| 7 |
|
11 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 4 |
|
7 |
| 0 |
|
5 |
| 9 |
|
20 |
| 4 |
|
1 |
| Estrela | V. Guimaraes | |
|---|---|---|
| 16 (%41) |
|
23 (%58) |
| 2 (%50) |
|
0 (%0) |
| 60 |
|
57 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
V. Guimaraes
|
2
|
0
|
5
|
V. Guimaraes
|
2
|
1
|
4
|
Estrela
|
0
|
0
|
2
|
Estrela
|
0
|
0
|
2
|
Estrela
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
V. Guimaraes
|
7.50
|
V. Guimaraes
|
7.30
|
V. Guimaraes
|
7.20
|
V. Guimaraes
|
7.20
|
V. Guimaraes
|
7.10
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
V. Guimaraes
|
0
|
3
|
Estrela
|
0
|
2
|
V. Guimaraes
|
0
|
2
|
Estrela
|
0
|
1
|
Estrela
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estrela
|
56
|
87%
|
64
|
Estrela
|
50
|
90%
|
55
|
Estrela
|
39
|
86%
|
45
|
Estrela
|
37
|
82%
|
45
|
Estrela
|
32
|
84%
|
38
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estrela
|
2
|
28%
|
7
|
Estrela
|
2
|
33%
|
6
|
V. Guimaraes
|
0
|
0%
|
5
|
Estrela
|
0
|
0%
|
3
|
V. Guimaraes
|
2
|
66%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
V. Guimaraes
|
8
|
40%
|
20
|
Estrela
|
8
|
50%
|
16
|
Estrela
|
3
|
33%
|
9
|
Estrela
|
4
|
50%
|
8
|
Estrela
|
4
|
57%
|
7
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estrela
|
2
|
40%
|
5
|
Estrela
|
2
|
66%
|
3
|
Estrela
|
0
|
0%
|
2
|
V. Guimaraes
|
1
|
50%
|
2
|
V. Guimaraes
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
V. Guimaraes
|
8
|
47%
|
17
|
Estrela
|
6
|
50%
|
12
|
Estrela
|
6
|
50%
|
12
|
Estrela
|
5
|
45%
|
11
|
V. Guimaraes
|
6
|
60%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
V. Guimaraes
|
7
|
V. Guimaraes
|
6
|
Estrela
|
5
|
V. Guimaraes
|
5
|
Estrela
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
V. Guimaraes
|
1
|
V. Guimaraes
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
V. Guimaraes
|
3
|
V. Guimaraes
|
2
|
V. Guimaraes
|
2
|
Estrela
|
1
|
V. Guimaraes
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
3
|
V. Guimaraes
|
3
|
V. Guimaraes
|
3
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
V. Guimaraes
|
23
|
Estrela
|
20
|
V. Guimaraes
|
19
|
Estrela
|
14
|
Estrela
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
1
|
Estrela
|
1
|
Estrela
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
V. Guimaraes
|
4
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
V. Guimaraes
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
Estrela
|
2
|
V. Guimaraes
|
2
|
V. Guimaraes
|
2
|
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Estrela
V. Guimaraes
Portekiz - Liga Portugal - 5. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
34 | 28 | 4 | 2 | 66 - 18 | 48 | 88 |
G G G M G
|
||
|
2
|
34 | 25 | 7 | 2 | 89 - 24 | 65 | 82 |
B B G G G
|
||
|
3
|
34 | 23 | 11 | 0 | 74 - 25 | 49 | 80 |
G G B B G
|
||
|
4
|
34 | 16 | 11 | 7 | 64 - 36 | 28 | 59 |
G M B B B
|
||
|
5
|
34 | 15 | 11 | 8 | 42 - 29 | 13 | 56 |
B G B B G
|
||
|
6
|
34 | 13 | 11 | 10 | 47 - 38 | 9 | 50 |
M G B M M
|
||
|
7
|
34 | 12 | 7 | 15 | 37 - 49 | -12 | 43 |
G M G M B
|
||
|
8
|
34 | 12 | 6 | 16 | 47 - 64 | -17 | 42 |
G M B G G
|
||
|
9
|
34 | 12 | 6 | 16 | 39 - 51 | -12 | 42 |
G G M M M
|
||
|
10
|
34 | 10 | 9 | 15 | 54 - 57 | -3 | 39 |
M M B B M
|
||
|
11
|
34 | 10 | 9 | 15 | 35 - 52 | -17 | 39 |
M G M B M
|
||
|
12
|
34 | 8 | 12 | 14 | 35 - 57 | -22 | 36 |
B M B M B
|
||
|
13
|
34 | 9 | 9 | 16 | 32 - 41 | -9 | 36 |
B G B G M
|
||
|
14
|
34 | 9 | 7 | 18 | 37 - 45 | -8 | 34 |
G G M M G
|
||
|
15
|
34 | 6 | 12 | 16 | 38 - 56 | -18 | 30 |
M M M B B
|
||
|
16
|
34 | 6 | 12 | 16 | 31 - 57 | -26 | 30 |
M M M G B
|
||
|
17
|
34 | 6 | 10 | 18 | 27 - 55 | -28 | 28 |
M B G G M
|
||
|
18
|
34 | 3 | 12 | 19 | 27 - 67 | -40 | 21 |
B B G G B
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 14 | 3 | 0 | 33 - 6 | 27 | 45 |
G B G G G
|
||
|
2
|
17 | 13 | 2 | 2 | 51 - 11 | 40 | 41 |
G M B G G
|
||
|
3
|
17 | 11 | 6 | 0 | 41 - 13 | 28 | 39 |
B G G G B
|
||
|
4
|
17 | 9 | 4 | 4 | 27 - 12 | 15 | 31 |
G G B B G
|
||
|
5
|
17 | 9 | 3 | 5 | 28 - 17 | 11 | 30 |
B G M G M
|
||
|
6
|
17 | 8 | 6 | 3 | 34 - 18 | 16 | 30 |
M G B B B
|
||
|
7
|
17 | 8 | 4 | 5 | 26 - 19 | 7 | 28 |
B M G G M
|
||
|
8
|
17 | 8 | 3 | 6 | 20 - 21 | -1 | 27 |
M M G G B
|
||
|
9
|
17 | 7 | 5 | 5 | 18 - 23 | -5 | 26 |
B M G G B
|
||
|
10
|
17 | 7 | 4 | 6 | 27 - 30 | -3 | 25 |
M G G B G
|
||
|
11
|
17 | 6 | 5 | 6 | 29 - 26 | 3 | 23 |
B M M M M
|
||
|
12
|
17 | 7 | 2 | 8 | 17 - 17 | 0 | 23 |
G G M G G
|
||
|
13
|
17 | 6 | 2 | 9 | 23 - 23 | 0 | 20 |
M G G M G
|
||
|
14
|
17 | 4 | 6 | 7 | 21 - 24 | -3 | 18 |
B G M M B
|
||
|
15
|
17 | 3 | 6 | 8 | 17 - 29 | -12 | 15 |
G M B B M
|
||
|
16
|
17 | 2 | 9 | 6 | 18 - 26 | -8 | 15 |
B B M M B
|
||
|
17
|
17 | 2 | 7 | 8 | 13 - 21 | -8 | 13 |
M B B M G
|
||
|
18
|
17 | 2 | 6 | 9 | 15 - 27 | -12 | 12 |
B M B B G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
17 | 14 | 1 | 2 | 33 - 12 | 21 | 43 |
B G G G M
|
||
|
2
|
17 | 12 | 5 | 0 | 33 - 12 | 21 | 41 |
G B G B G
|
||
|
3
|
17 | 12 | 5 | 0 | 38 - 13 | 25 | 41 |
B G G B G
|
||
|
4
|
17 | 8 | 5 | 4 | 30 - 18 | 12 | 29 |
G G G M B
|
||
|
5
|
17 | 6 | 7 | 4 | 15 - 17 | -2 | 25 |
G B B G B
|
||
|
6
|
17 | 5 | 6 | 6 | 18 - 28 | -10 | 21 |
G G G M B
|
||
|
7
|
17 | 4 | 8 | 5 | 19 - 21 | -2 | 20 |
B M B B M
|
||
|
8
|
17 | 5 | 2 | 10 | 20 - 34 | -14 | 17 |
M G M M G
|
||
|
9
|
17 | 4 | 4 | 9 | 17 - 28 | -11 | 16 |
B M B M M
|
||
|
10
|
17 | 4 | 4 | 9 | 25 - 31 | -6 | 16 |
G M M B B
|
||
|
11
|
17 | 4 | 3 | 10 | 13 - 31 | -18 | 15 |
B M M M G
|
||
|
12
|
17 | 4 | 3 | 10 | 14 - 34 | -20 | 15 |
M M B G M
|
||
|
13
|
17 | 3 | 5 | 9 | 14 - 22 | -8 | 14 |
B M M G M
|
||
|
14
|
17 | 4 | 2 | 11 | 13 - 32 | -19 | 14 |
M B G M M
|
||
|
15
|
17 | 2 | 7 | 8 | 15 - 24 | -9 | 13 |
G M B B M
|
||
|
16
|
17 | 3 | 4 | 10 | 17 - 29 | -12 | 13 |
B G M M M
|
||
|
17
|
17 | 2 | 6 | 9 | 17 - 32 | -15 | 12 |
M M M M B
|
||
|
18
|
17 | 1 | 6 | 10 | 12 - 40 | -28 | 9 |
B M B G B
|
Portekiz - Liga Portugal - 5. Hafta kapsamında oynanan maçta V. Guimaraes, Estrela karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 14.09.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Jose Gomes, Amadora. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: N. Oliveira (33'), A. Ndoye (90').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Estrela - V. Guimaraes): topla oynama %59 - %41, isabetli şut 1 - 6, beklenen gol (xG) 0.49 - 1.49.
Puan durumunda Estrela 15. sırada 30 puanla, V. Guimaraes 9. sırada 42 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.