YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Estonya - Norveç 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.06.2025) Bu karşılaşma DK Avrupa El. Grup I - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Albert le Coq Arena, Tallinn, Estonya.
Estonya - Norveç 0-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (09.06.2025) Bu karşılaşma DK Avrupa El. Grup I - 4. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Albert le Coq Arena, Tallinn, Estonya.
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.28 |
|
3.37 |
| 7 |
|
19 |
| 2 |
|
3 |
| 292 (%82) |
|
512 (%87) |
| 7 |
|
9 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 15 |
|
24 |
| 13 |
|
5 |
| 7 |
|
35 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 7 |
|
19 |
| 2 |
|
3 |
| 2 |
|
10 |
| 3 |
|
6 |
| 3 |
|
15 |
| 4 |
|
4 |
| 3 |
|
2 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 355 |
|
587 |
| 292 (%82) |
|
512 (%87) |
| 26 (%49) |
|
21 (%55) |
| 2 (%14) |
|
7 (%35) |
| 6 |
|
15 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 12 |
|
15 |
| 16 |
|
10 |
| 22 |
|
10 |
| 2 |
|
2 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 43 (%45) |
|
51 (%54) |
| 9 (%50) |
|
14 (%66) |
| 115 |
|
109 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| %32 |
|
%68 |
| 1 |
|
11 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
18 |
| 8 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 1 |
|
11 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
10 |
| 0 |
|
2 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 6 |
|
8 |
| 2 |
|
2 |
| 292 (%82) |
|
512 (%87) |
| 7 |
|
9 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
6 |
| 5 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
1 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 6 |
|
8 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 3 |
|
6 |
| 3 |
|
2 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 355 |
|
587 |
| 292 (%82) |
|
512 (%87) |
| 26 (%49) |
|
21 (%55) |
| 2 (%14) |
|
7 (%35) |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 12 |
|
15 |
| 16 |
|
10 |
| 22 |
|
10 |
| Estonya | Norveç | |
|---|---|---|
| 43 (%45) |
|
51 (%54) |
| 9 (%50) |
|
14 (%66) |
| 115 |
|
109 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Norveç
|
2
|
1
|
7
|
Norveç
|
1
|
0
|
3
|
Norveç
|
0
|
0
|
3
|
Estonya
|
1
|
0
|
2
|
Estonya
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Norveç
|
8.20
|
Norveç
|
7.70
|
Norveç
|
7.60
|
Norveç
|
7.60
|
Norveç
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Norveç
|
0
|
4
|
Norveç
|
0
|
3
|
Estonya
|
0
|
2
|
Estonya
|
0
|
2
|
Norveç
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Norveç
|
82
|
89%
|
92
|
Norveç
|
76
|
92%
|
82
|
Norveç
|
69
|
92%
|
75
|
Norveç
|
66
|
90%
|
73
|
Norveç
|
66
|
88%
|
75
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Norveç
|
2
|
25%
|
8
|
Norveç
|
1
|
25%
|
4
|
Norveç
|
3
|
75%
|
4
|
Estonya
|
0
|
0%
|
2
|
Estonya
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estonya
|
5
|
29%
|
17
|
Norveç
|
4
|
33%
|
12
|
Estonya
|
4
|
36%
|
11
|
Estonya
|
6
|
85%
|
7
|
Estonya
|
4
|
80%
|
5
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estonya
|
3
|
42%
|
7
|
Norveç
|
2
|
33%
|
6
|
Norveç
|
3
|
75%
|
4
|
Estonya
|
2
|
66%
|
3
|
Norveç
|
3
|
100%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Estonya
|
5
|
29%
|
17
|
Estonya
|
6
|
46%
|
13
|
Estonya
|
8
|
61%
|
13
|
Norveç
|
6
|
46%
|
13
|
Estonya
|
4
|
36%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Estonya
|
6
|
Estonya
|
4
|
Estonya
|
4
|
Estonya
|
4
|
Norveç
|
3
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Norveç
|
2
|
Norveç
|
2
|
Norveç
|
2
|
Estonya
|
1
|
Estonya
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Estonya
|
6
|
Estonya
|
3
|
Norveç
|
3
|
Norveç
|
3
|
Estonya
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Estonya
|
4
|
Norveç
|
3
|
Norveç
|
3
|
Norveç
|
2
|
Norveç
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Estonya
|
20
|
Norveç
|
19
|
Estonya
|
14
|
Estonya
|
13
|
Norveç
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Estonya
|
2
|
Norveç
|
2
|
Estonya
|
1
|
Estonya
|
1
|
Estonya
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Norveç
|
3
|
Norveç
|
3
|
Estonya
|
2
|
Estonya
|
1
|
Estonya
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Estonya
|
2
|
Estonya
|
2
|
Norveç
|
2
|
Norveç
|
2
|
Norveç
|
2
|
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
Estonya
Norveç
DK Avrupa El. Grup I - 4. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
8 | 8 | 0 | 0 | 37 - 5 | 32 | 24 |
G G G G G
|
||
|
2
|
8 | 6 | 0 | 2 | 21 - 12 | 9 | 18 |
G G G G M
|
||
|
3
|
8 | 4 | 0 | 4 | 19 - 20 | -1 | 12 |
G M M M G
|
||
|
4
|
8 | 1 | 1 | 6 | 8 - 21 | -13 | 4 |
M M M B M
|
||
|
5
|
8 | 0 | 1 | 7 | 5 - 32 | -27 | 1 |
M M B M M
|
DK Avrupa El. Grup I - 4. Hafta kapsamında oynanan maçta Norveç, Estonya karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 09.06.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Albert le Coq Arena, Tallinn, Estonya. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: E. Haaland (62').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Estonya - Norveç): topla oynama %38 - %62, isabetli şut 2 - 3, beklenen gol (xG) 0.28 - 3.37.
Puan durumunda Estonya 4. sırada 4 puanla, Norveç 1. sırada 24 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.