Eltham Redbacks FC - Langwarrin SC 2-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (20.03.2026) Bu karşılaşma Avustralya - NPL 2, Victoria - 6. Hafta kapsamındadır.

Eltham Redbacks FC 2-1 Langwarrin SC - Özet, Goller ve İstatistikler - 20.03.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
2 - 1
(İY: 0 - 1)
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Kazanamama
3
Kaybetmeme
4
Gol yeme
5
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Galibiyet
3/4
2.5 Üst
4/5
Karşılıklı Gol
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Eltham Redbacks FC Langwarrin SC
%56
Topla Oynama
%44
12
Toplam Şut
12
7
İsabetli Şut
6
8
Korner
5
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Eltham Redbacks FC Langwarrin SC
12
Toplam Şut
12
7
İsabetli Şut
6
5
İsabetsiz Şut
6
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Eltham Redbacks FC Langwarrin SC
%43
Topla Oynama
%57
5
Toplam Şut
11
2
İsabetli Şut
6
4
Korner
2
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Eltham Redbacks FC Langwarrin SC
5
Toplam Şut
11
2
İsabetli Şut
6
3
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Eltham Redbacks FC Langwarrin SC
%67
Topla Oynama
%33
7
Toplam Şut
1
5
İsabetli Şut
0
4
Korner
3
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Eltham Redbacks FC Langwarrin SC
7
Toplam Şut
1
5
İsabetli Şut
0
2
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Eltham Redbacks FC
Langwarrin SC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
2.2
8.0
Şut
9.4
3.2
Korner
5.6
2.2
Sarı Kart
1.8
0.0
Faul
0.0
Eltham Redbacks FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.48
%50
Beraberlik:
1
Oran:
3.90
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.26
%0
Langwarrin SC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.26
%0
Beraberlik:
1
Oran:
3.90
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.48
%50
Eltham Redbacks FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
1.89
%50
Beraberlik:
1
Oran:
2.34
%50
Mağlubiyet:
0
Oran:
3.53
%0
Langwarrin SC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.53
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.34
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.89
%50
Eltham Redbacks FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Langwarrin SC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Eltham Redbacks FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Langwarrin SC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Eltham Redbacks FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Langwarrin SC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Eltham Redbacks FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.61
%50
Üst:
1
Oran:
1.62
%50
Langwarrin SC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.61
%50
Üst:
1
Oran:
1.62
%50
Eltham Redbacks FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Langwarrin SC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Eltham Redbacks FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Langwarrin SC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Eltham Redbacks FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.21
%50
Oran:
1
Oran:
2.43
%50
Langwarrin SC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.21
%50
Oran:
1
Oran:
2.43
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.48
0
3.90
2
3.26
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.89
0
2.34
2
3.53
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.76
0
2.74
2
3.25
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.26
0
3.55
2
1.74
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.22
0 ve 2
1.39
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.08
1 ve 2
-
0 ve 2
1.71
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.61
Üst
1.62
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.33
Üst
2.07
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.40
Üst
1.90
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.56
Üst
1.67
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.12
Üst
1.30
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.52
Üst
1.72
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.21
Yok
2.43
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.62
Yok
1.16
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.06
Yok
1.33
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.61
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.68
Çift
1.55

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
26 17 2 7 50 - 32 18 53
G B B G G
2
26 16 4 6 49 - 24 25 52
G G B M B
3
26 15 4 7 44 - 29 15 49
G G G M M
4
26 14 6 6 50 - 32 18 48
G G G G G
5
26 14 4 8 59 - 36 23 46
G G M G G
6
26 11 6 9 58 - 41 17 39
M M G G B
7
26 12 3 11 30 - 26 4 39
M G B M G
8
26 10 3 13 49 - 51 -2 33
G G G M M
9
26 9 3 14 38 - 58 -20 30
M M M M M
10
25 9 2 14 34 - 52 -18 29
M M M M B
11
25 7 6 12 43 - 54 -11 27
M M M G B
12
25 6 5 14 32 - 40 -8 23
B M B M G
13
26 4 5 17 14 - 58 -44 17
M G B M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
13 10 1 2 27 - 9 18 31
M G G G M
2
13 9 2 2 30 - 12 18 29
G G G M G
3
13 9 1 3 32 - 17 15 28
G G G B G
4
13 7 3 3 22 - 13 9 24
M M B G M
5
13 6 5 2 36 - 20 16 23
M G M G B
6
13 7 2 4 22 - 15 7 23
M B G G G
7
13 7 1 5 29 - 20 9 22
G G G G M
8
13 7 1 5 16 - 11 5 22
G M M G M
9
12 6 1 5 19 - 22 -3 19
G G B M M
10
13 6 0 7 21 - 24 -3 18
M M M M M
11
13 4 3 6 28 - 30 -2 15
M B M M B
12
13 3 4 6 15 - 20 -5 13
M B B B G
13
13 2 2 9 11 - 28 -17 8
M M M B M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
13 7 4 2 28 - 17 11 25
G M G G G
2
13 8 1 4 22 - 16 6 25
M G G G M
3
13 8 1 4 18 - 15 3 25
M G G B G
4
13 6 3 4 22 - 15 7 21
M G G B B
5
13 5 2 6 29 - 24 5 17
G M B G G
6
13 5 2 6 14 - 15 -1 17
G G M B G
7
13 5 1 7 22 - 21 1 16
M G B M G
8
12 3 3 6 15 - 24 -9 12
G B M M G
9
13 3 3 7 17 - 34 -17 12
B G B M M
10
13 3 2 8 20 - 31 -11 11
M B M G M
11
12 3 1 8 17 - 20 -3 10
B M G M M
12
13 3 1 9 15 - 30 -15 10
M M M M B
13
13 2 3 8 3 - 30 -27 9
M B G G M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
22' 0 - 1
IY | 0 - 1
53' 1 - 1
88' 2 - 1
90+5
MS | 2 - 1
Saat
20 Mart 2026, Cuma 12:30
Güneşli
Güneşli, 15°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.48
MS 0
3.90
MS 2
3.26

Eltham Redbacks FC - Langwarrin SC maç özeti

Avustralya - NPL 2, Victoria - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Eltham Redbacks FC, Langwarrin SC karşısında 2-1 kazandı. Karşılaşma 20.03.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.

Maçta 0 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Eltham Redbacks FC - Langwarrin SC): topla oynama %56 - %44, isabetli şut 7 - 6.

Puan durumunda Eltham Redbacks FC 6. sırada 39 puanla, Langwarrin SC 11. sırada 27 puanla yer alıyor.