YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Eintracht Frankfurt - Trabzonspor 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.07.2026) Bu karşılaşma Türk Takımları Hazırlık Maçları kapsamındadır. Maçın sahası: SAK Arena Nonntal, Salzburg, Avusturya.
Eintracht Frankfurt - Trabzonspor 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (26.07.2026) Bu karşılaşma Türk Takımları Hazırlık Maçları kapsamındadır. Maçın sahası: SAK Arena Nonntal, Salzburg, Avusturya.
E. Frankfurt İç Saha Form Durumu
Trabzonspor Deplasman Form Durumu
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| %47 |
|
%53 |
| 12 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 462 (%89) |
|
401 (%88) |
| 22 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 8 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 12 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 5 |
|
2 |
| 5 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 519 |
|
455 |
| 462 (%89) |
|
401 (%88) |
| 23 (%56) |
|
22 (%59) |
| 6 (%37) |
|
2 (%28) |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 16 |
|
12 |
| 9 |
|
9 |
| 4 |
|
17 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 46 (%62) |
|
28 (%37) |
| 7 (%87) |
|
7 (%50) |
| 98 |
|
87 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| %63 |
|
%37 |
| 1 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 170 (%85) |
|
296 (%90) |
| 7 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 1 |
|
7 |
| 0 |
|
2 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 199 |
|
328 |
| 170 (%85) |
|
296 (%90) |
| 8 (%50) |
|
11 (%61) |
| 0 (%0) |
|
5 (%55) |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 11 |
|
9 |
| 6 |
|
6 |
| 12 |
|
3 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 19 (%52) |
|
17 (%47) |
| 1 (%25) |
|
5 (%83) |
| 46 |
|
56 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| %31 |
|
%69 |
| 11 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 292 (%91) |
|
105 (%82) |
| 15 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 8 |
|
0 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 11 |
|
0 |
| 2 |
|
0 |
| 4 |
|
0 |
| 5 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 320 |
|
127 |
| 292 (%91) |
|
105 (%82) |
| 15 (%60) |
|
11 (%57) |
| 6 (%37) |
|
-3 (%150) |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 5 |
|
3 |
| 3 |
|
3 |
| 0 |
|
14 |
| E. Frankfurt | Trabzonspor | |
|---|---|---|
| 27 (%71) |
|
11 (%28) |
| 6 (%150) |
|
2 (%25) |
| 52 |
|
31 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
E. Frankfurt
|
0
|
0
|
2
|
E. Frankfurt
|
0
|
0
|
2
|
E. Frankfurt
|
1
|
1
|
1
|
E. Frankfurt
|
1
|
1
|
1
|
Trabzonspor
|
1
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
8.20
|
E. Frankfurt
|
7.60
|
E. Frankfurt
|
7.50
|
E. Frankfurt
|
7.50
|
E. Frankfurt
|
7.50
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
E. Frankfurt
|
0
|
2
|
E. Frankfurt
|
1
|
2
|
E. Frankfurt
|
0
|
2
|
E. Frankfurt
|
0
|
1
|
E. Frankfurt
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
E. Frankfurt
|
61
|
98%
|
62
|
E. Frankfurt
|
56
|
96%
|
58
|
E. Frankfurt
|
35
|
83%
|
42
|
Trabzonspor
|
34
|
85%
|
40
|
E. Frankfurt
|
33
|
84%
|
39
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
E. Frankfurt
|
0
|
0%
|
3
|
E. Frankfurt
|
0
|
0%
|
3
|
Trabzonspor
|
1
|
33%
|
3
|
E. Frankfurt
|
2
|
100%
|
2
|
E. Frankfurt
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
E. Frankfurt
|
6
|
60%
|
10
|
Trabzonspor
|
5
|
50%
|
10
|
E. Frankfurt
|
4
|
66%
|
6
|
E. Frankfurt
|
4
|
80%
|
5
|
Trabzonspor
|
2
|
50%
|
4
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Trabzonspor
|
2
|
50%
|
4
|
E. Frankfurt
|
3
|
100%
|
3
|
Trabzonspor
|
2
|
66%
|
3
|
E. Frankfurt
|
1
|
100%
|
1
|
E. Frankfurt
|
1
|
100%
|
1
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Trabzonspor
|
6
|
66%
|
9
|
E. Frankfurt
|
4
|
50%
|
8
|
E. Frankfurt
|
6
|
85%
|
7
|
E. Frankfurt
|
4
|
57%
|
7
|
E. Frankfurt
|
1
|
16%
|
6
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Trabzonspor
|
4
|
Trabzonspor
|
4
|
Trabzonspor
|
2
|
Trabzonspor
|
2
|
E. Frankfurt
|
1
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
2
|
E. Frankfurt
|
1
|
E. Frankfurt
|
1
|
E. Frankfurt
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
3
|
E. Frankfurt
|
2
|
E. Frankfurt
|
2
|
Trabzonspor
|
2
|
Trabzonspor
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
3
|
Trabzonspor
|
3
|
Trabzonspor
|
3
|
E. Frankfurt
|
2
|
E. Frankfurt
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
14
|
E. Frankfurt
|
10
|
E. Frankfurt
|
10
|
Trabzonspor
|
10
|
E. Frankfurt
|
9
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
3
|
E. Frankfurt
|
3
|
E. Frankfurt
|
3
|
Trabzonspor
|
2
|
E. Frankfurt
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
1
|
E. Frankfurt
|
1
|
Trabzonspor
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
E. Frankfurt
|
4
|
E. Frankfurt
|
3
|
E. Frankfurt
|
3
|
E. Frankfurt
|
2
|
E. Frankfurt
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Trabzonspor
|
4
|
Trabzonspor
|
4
|
Trabzonspor
|
2
|
Trabzonspor
|
2
|
Trabzonspor
|
2
|
Türk Takımları Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta E. Frankfurt, Trabzonspor karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 26.07.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: SAK Arena Nonntal, Salzburg, Avusturya. İlk yarı 2-0 tamamlanmıştı.
Goller: H. Larsson (9'), J. Burkardt (38'), C. Nwaiwu (57').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (E. Frankfurt - Trabzonspor): topla oynama %47 - %53, isabetli şut 2 - 1.