YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Derby County - Leeds United 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.01.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamındadır.
Derby County - Leeds United 1-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (11.01.2026) Bu karşılaşma İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamındadır.
Leeds United Deplasman Form Durumu
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| %34 |
|
%66 |
| 0.64 |
|
2.55 |
| 7 |
|
22 |
| 2 |
|
11 |
| 175 (%66) |
|
443 (%86) |
| 16 |
|
8 |
| 0 |
|
3 |
| 5 |
|
6 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 17 |
|
19 |
| 11 |
|
6 |
| 15 |
|
38 |
| 1 |
|
5 |
| 0 |
|
2 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 7 |
|
22 |
| 2 |
|
11 |
| 4 |
|
6 |
| 1 |
|
5 |
| 7 |
|
13 |
| 0 |
|
9 |
| 0 |
|
1 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 263 |
|
510 |
| 175 (%66) |
|
443 (%86) |
| 17 (%27) |
|
28 (%59) |
| 3 (%27) |
|
3 (%11) |
| 6 |
|
17 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 17 |
|
11 |
| 5 |
|
8 |
| 26 |
|
13 |
| 8 |
|
1 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 50 (%49) |
|
52 (%50) |
| 7 (%63) |
|
4 (%26) |
| 125 |
|
126 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| %35 |
|
%65 |
| 0.48 |
|
1.38 |
| 4 |
|
11 |
| 2 |
|
5 |
| 79 (%60) |
|
209 (%87) |
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 10 |
|
9 |
| 7 |
|
3 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
2 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 4 |
|
11 |
| 2 |
|
5 |
| 1 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
6 |
| 0 |
|
5 |
| 0 |
|
1 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 131 |
|
238 |
| 79 (%60) |
|
209 (%87) |
| 8 (%16) |
|
16 (%57) |
| 1 (%20) |
|
1 (%6) |
| 3 |
|
8 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 10 |
|
3 |
| 1 |
|
4 |
| 12 |
|
8 |
| 5 |
|
1 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 27 (%50) |
|
26 (%49) |
| 1 (%100) |
|
3 (%30) |
| 69 |
|
66 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| %33 |
|
%67 |
| 0.16 |
|
1.17 |
| 3 |
|
11 |
| 0 |
|
6 |
| 96 (%72) |
|
233 (%85) |
| 8 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
10 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 3 |
|
11 |
| 0 |
|
6 |
| 3 |
|
1 |
| 0 |
|
4 |
| 3 |
|
7 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 132 |
|
272 |
| 96 (%72) |
|
233 (%85) |
| 9 (%75) |
|
12 (%63) |
| 2 (%33) |
|
2 (%18) |
| 3 |
|
9 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 4 |
|
4 |
| 14 |
|
5 |
| 3 |
|
0 |
| Derby | Leeds United | |
|---|---|---|
| 23 (%46) |
|
26 (%53) |
| 6 (%60) |
|
1 (%20) |
| 56 |
|
60 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Leeds United
|
4
|
0
|
7
|
Leeds United
|
1
|
0
|
4
|
Derby
|
1
|
0
|
3
|
Leeds United
|
1
|
0
|
3
|
Leeds United
|
2
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Leeds United
|
8.20
|
Leeds United
|
8.20
|
Derby
|
7.60
|
Leeds United
|
7.60
|
Leeds United
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Leeds United
|
0
|
4
|
Derby
|
0
|
3
|
Leeds United
|
0
|
3
|
Leeds United
|
0
|
3
|
Derby
|
0
|
2
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leeds United
|
82
|
96%
|
85
|
Leeds United
|
71
|
89%
|
79
|
Leeds United
|
52
|
88%
|
59
|
Leeds United
|
42
|
84%
|
50
|
Leeds United
|
41
|
89%
|
46
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leeds United
|
2
|
16%
|
12
|
Derby
|
2
|
28%
|
7
|
Leeds United
|
1
|
25%
|
4
|
Derby
|
1
|
33%
|
3
|
Leeds United
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Derby
|
5
|
17%
|
29
|
Leeds United
|
4
|
40%
|
10
|
Leeds United
|
7
|
77%
|
9
|
Derby
|
2
|
25%
|
8
|
Leeds United
|
4
|
66%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Leeds United
|
1
|
16%
|
6
|
Leeds United
|
1
|
25%
|
4
|
Derby
|
0
|
0%
|
2
|
Derby
|
1
|
50%
|
2
|
Derby
|
2
|
100%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Derby
|
10
|
58%
|
17
|
Derby
|
4
|
25%
|
16
|
Leeds United
|
7
|
43%
|
16
|
Derby
|
3
|
27%
|
11
|
Leeds United
|
5
|
45%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Derby
|
7
|
Derby
|
5
|
Derby
|
4
|
Derby
|
2
|
Derby
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Leeds United
|
2
|
Derby
|
1
|
Leeds United
|
1
|
Leeds United
|
1
|
Leeds United
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Leeds United
|
3
|
Derby
|
2
|
Leeds United
|
2
|
Derby
|
1
|
Derby
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Derby
|
4
|
Leeds United
|
3
|
Derby
|
2
|
Derby
|
2
|
Leeds United
|
2
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Derby
|
26
|
Derby
|
24
|
Leeds United
|
20
|
Leeds United
|
13
|
Leeds United
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Derby
|
3
|
Derby
|
2
|
Leeds United
|
2
|
Derby
|
1
|
Derby
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Leeds United
|
1
|
Leeds United
|
1
|
Leeds United
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Derby
|
4
|
Derby
|
4
|
Leeds United
|
3
|
Derby
|
2
|
Derby
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Leeds United
|
4
|
Leeds United
|
3
|
Derby
|
2
|
Leeds United
|
2
|
Leeds United
|
2
|
İngiltere - FA Cup 3. Tur kapsamında oynanan maçta Leeds United, Derby karşısında 3-1 kazandı. Karşılaşma 11.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: B. Brereton (35'), W. Gnonto (55'), Ao Tanaka (59'), J. Justin (90+3').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Derby - Leeds United): topla oynama %34 - %66, isabetli şut 2 - 11, beklenen gol (xG) 0.64 - 2.55.