YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
FCV Dender EH - Royal Antwerp 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.01.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 21. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Van Roy, Denderleeuw.
FCV Dender EH - Royal Antwerp 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (18.01.2026) Bu karşılaşma Belçika - Pro League - 21. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Stade Van Roy, Denderleeuw.
Dender İç Saha Form Durumu
Antwerp Deplasman Form Durumu
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 1.48 |
|
0.64 |
| 10 |
|
7 |
| 1 |
|
0 |
| 247 (%69) |
|
299 (%76) |
| 14 |
|
9 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
5 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 19 |
|
41 |
| 14 |
|
6 |
| 33 |
|
26 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 10 |
|
7 |
| 1 |
|
0 |
| 4 |
|
4 |
| 5 |
|
3 |
| 8 |
|
4 |
| 2 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 356 |
|
392 |
| 247 (%69) |
|
299 (%76) |
| 29 (%40) |
|
25 (%39) |
| 10 (%41) |
|
3 (%11) |
| 8 |
|
5 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 21 |
|
20 |
| 12 |
|
6 |
| 51 |
|
38 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 62 (%54) |
|
51 (%45) |
| 9 (%56) |
|
7 (%46) |
| 175 |
|
170 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| %53 |
|
%47 |
| 0.67 |
|
0.44 |
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 141 (%73) |
|
138 (%77) |
| 5 |
|
5 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
16 |
| 6 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 6 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
2 |
| 5 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 192 |
|
177 |
| 141 (%73) |
|
138 (%77) |
| 22 (%48) |
|
16 (%37) |
| 6 (%33) |
|
2 (%28) |
| 5 |
|
3 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 9 |
|
13 |
| 4 |
|
4 |
| 16 |
|
23 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 27 (%47) |
|
30 (%52) |
| 3 (%37) |
|
5 (%50) |
| 92 |
|
70 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| %44 |
|
%56 |
| 0.81 |
|
0.20 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 105 (%64) |
|
162 (%75) |
| 9 |
|
4 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
4 |
| 2 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 7 |
|
25 |
| 8 |
|
5 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 164 |
|
215 |
| 105 (%64) |
|
162 (%75) |
| 7 (%26) |
|
9 (%45) |
| 4 (%66) |
|
1 (%5) |
| 3 |
|
2 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 12 |
|
7 |
| 8 |
|
2 |
| 35 |
|
15 |
| Dender | Antwerp | |
|---|---|---|
| 35 (%62) |
|
21 (%37) |
| 6 (%75) |
|
2 (%40) |
| 83 |
|
100 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Dender
|
0
|
0
|
4
|
Dender
|
1
|
1
|
3
|
Antwerp
|
0
|
0
|
2
|
Antwerp
|
0
|
0
|
2
|
Dender
|
0
|
0
|
1
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Dender
|
7.70
|
Dender
|
7.60
|
Dender
|
7.50
|
Dender
|
7.40
|
Dender
|
7.40
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Dender
|
1
|
3
|
Dender
|
0
|
1
|
Dender
|
0
|
1
|
Dender
|
0
|
1
|
Dender
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Antwerp
|
48
|
81%
|
59
|
Antwerp
|
48
|
81%
|
59
|
Dender
|
29
|
64%
|
45
|
Dender
|
28
|
87%
|
32
|
Dender
|
28
|
71%
|
39
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Antwerp
|
1
|
7%
|
13
|
Dender
|
1
|
20%
|
5
|
Dender
|
2
|
40%
|
5
|
Dender
|
2
|
40%
|
5
|
Antwerp
|
1
|
25%
|
4
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dender
|
10
|
38%
|
26
|
Dender
|
5
|
29%
|
17
|
Antwerp
|
6
|
46%
|
13
|
Antwerp
|
3
|
25%
|
12
|
Antwerp
|
3
|
25%
|
12
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Antwerp
|
3
|
75%
|
4
|
Dender
|
2
|
66%
|
3
|
Dender
|
1
|
33%
|
3
|
Dender
|
2
|
66%
|
3
|
Antwerp
|
1
|
33%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Dender
|
8
|
42%
|
19
|
Dender
|
7
|
43%
|
16
|
Antwerp
|
9
|
64%
|
14
|
Antwerp
|
7
|
50%
|
14
|
Dender
|
7
|
53%
|
13
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Dender
|
12
|
Dender
|
11
|
Antwerp
|
9
|
Dender
|
6
|
Dender
|
6
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
1
|
Antwerp
|
1
|
Antwerp
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Dender
|
3
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Antwerp
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Dender
|
4
|
Antwerp
|
4
|
Antwerp
|
4
|
Dender
|
3
|
Dender
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Dender
|
21
|
Dender
|
21
|
Dender
|
18
|
Antwerp
|
18
|
Dender
|
17
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Dender
|
7
|
Dender
|
3
|
Antwerp
|
3
|
Antwerp
|
2
|
Antwerp
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Dender
|
1
|
Dender
|
1
|
Antwerp
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Dender
|
2
|
Antwerp
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Dender
|
4
|
Antwerp
|
4
|
Antwerp
|
2
|
Dender
|
1
|
Dender
|
1
|
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Dender
Antwerp
Belçika - Pro League - 21. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
30 | 19 | 9 | 2 | 50 - 17 | 33 | 66 |
M G M B G
|
||
|
2
|
30 | 20 | 3 | 7 | 59 - 36 | 23 | 63 |
G G G B G
|
||
|
3
|
30 | 18 | 3 | 9 | 47 - 35 | 12 | 57 |
G M B M G
|
||
|
4
|
30 | 13 | 6 | 11 | 49 - 43 | 6 | 45 |
M B B B M
|
||
|
5
|
30 | 12 | 9 | 9 | 39 - 37 | 2 | 45 |
G M B B M
|
||
|
6
|
30 | 12 | 8 | 10 | 43 - 39 | 4 | 44 |
M B B G M
|
||
|
7
|
30 | 11 | 9 | 10 | 46 - 47 | -1 | 42 |
M G B B G
|
||
|
8
|
30 | 11 | 7 | 12 | 27 - 35 | -8 | 40 |
G G B G M
|
||
|
9
|
30 | 10 | 9 | 11 | 36 - 40 | -4 | 39 |
B M G M M
|
||
|
10
|
30 | 9 | 8 | 13 | 31 - 32 | -1 | 35 |
M M M B G
|
||
|
11
|
30 | 9 | 7 | 14 | 38 - 42 | -4 | 34 |
G G M B G
|
||
|
12
|
30 | 9 | 7 | 14 | 32 - 43 | -11 | 34 |
B M G B M
|
||
|
13
|
30 | 8 | 8 | 14 | 38 - 47 | -9 | 32 |
G G G G G
|
||
|
14
|
30 | 7 | 10 | 13 | 39 - 47 | -8 | 31 |
G G G M M
|
||
|
15
|
30 | 6 | 13 | 11 | 30 - 37 | -7 | 31 |
M M M M G
|
||
|
16
|
30 | 3 | 10 | 17 | 24 - 51 | -27 | 19 |
M M M G M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 14 | 1 | 0 | 32 - 5 | 27 | 43 |
G G B G G
|
||
|
2
|
15 | 11 | 2 | 2 | 34 - 19 | 15 | 35 |
G G G G G
|
||
|
3
|
15 | 10 | 1 | 4 | 23 - 19 | 4 | 31 |
M G G B G
|
||
|
4
|
15 | 8 | 4 | 3 | 25 - 14 | 11 | 28 |
G M M B G
|
||
|
5
|
15 | 8 | 2 | 5 | 27 - 17 | 10 | 26 |
B B M B B
|
||
|
6
|
15 | 6 | 6 | 3 | 19 - 16 | 3 | 24 |
M M M G B
|
||
|
7
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 18 | 3 | 22 |
M G M M G
|
||
|
8
|
15 | 6 | 4 | 5 | 21 - 20 | 1 | 22 |
B B B G B
|
||
|
9
|
15 | 6 | 3 | 6 | 17 - 16 | 1 | 21 |
G M M B M
|
||
|
10
|
15 | 6 | 3 | 6 | 19 - 19 | 0 | 21 |
B G G
|
||
|
11
|
15 | 4 | 6 | 5 | 14 - 18 | -4 | 18 |
M M G B M
|
||
|
12
|
15 | 4 | 5 | 6 | 18 - 18 | 0 | 17 |
M M M G M
|
||
|
13
|
15 | 4 | 5 | 6 | 20 - 21 | -1 | 17 |
G M G M B
|
||
|
14
|
15 | 3 | 7 | 5 | 12 - 16 | -4 | 16 |
M M G
|
||
|
15
|
15 | 1 | 5 | 9 | 19 - 31 | -12 | 8 |
G G M
|
||
|
16
|
15 | 1 | 5 | 9 | 12 - 28 | -16 | 8 |
M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
15 | 9 | 1 | 5 | 25 - 17 | 8 | 28 |
G M G G B
|
||
|
2
|
15 | 8 | 2 | 5 | 24 - 16 | 8 | 26 |
M B G M M
|
||
|
3
|
15 | 6 | 5 | 4 | 20 - 16 | 4 | 23 |
B G M
|
||
|
4
|
15 | 5 | 8 | 2 | 18 - 12 | 6 | 23 |
G G M M B
|
||
|
5
|
15 | 7 | 1 | 7 | 13 - 17 | -4 | 22 |
G G B G G
|
||
|
6
|
15 | 6 | 3 | 6 | 20 - 21 | -1 | 21 |
B M M B M
|
||
|
7
|
15 | 5 | 5 | 5 | 25 - 27 | -2 | 20 |
G G M B G
|
||
|
8
|
15 | 5 | 4 | 6 | 22 - 26 | -4 | 19 |
M B M B M
|
||
|
9
|
15 | 4 | 6 | 5 | 19 - 24 | -5 | 18 |
G G M G M
|
||
|
10
|
15 | 5 | 2 | 8 | 18 - 21 | -3 | 17 |
M B G G G
|
||
|
11
|
15 | 5 | 2 | 8 | 14 - 25 | -11 | 17 |
B M B M B
|
||
|
12
|
15 | 4 | 4 | 7 | 18 - 25 | -7 | 16 |
M G M B M
|
||
|
13
|
15 | 3 | 6 | 6 | 18 - 21 | -3 | 15 |
M M M
|
||
|
14
|
15 | 3 | 4 | 8 | 10 - 14 | -4 | 13 |
M G G M B
|
||
|
15
|
15 | 2 | 5 | 8 | 19 - 28 | -9 | 11 |
G G G
|
||
|
16
|
15 | 2 | 5 | 8 | 12 - 23 | -11 | 11 |
G M M
|
Belçika - Pro League - 21. Hafta kapsamında oynanan maçta Dender, Antwerp karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 18.01.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Stade Van Roy, Denderleeuw. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: Roman Kvet (32').
Maçta 2 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Dender - Antwerp): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 1 - 0, beklenen gol (xG) 1.48 - 0.64.
Puan durumunda Dender 16. sırada 19 puanla, Antwerp 10. sırada 35 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.