De Treffers - Excelsior Maassluis 4-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.01.2026) Bu karşılaşma Hollanda - Tweede Divisie - 19. Hafta kapsamındadır.

De Treffers 4-1 Excelsior Maassluis - Özet, Goller ve İstatistikler - 17.01.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
4 - 1
(İY: 2 - 1)
Mağlubiyet
Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

3-4-3
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
28
4-3-3
Piyasa değeri
0.0 Mn €
Yaş
25
Teknik Direktörler
İlk 11
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

De Treffers logosu
%58
Topla Oynama
%42
6
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Maassluis logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
115
74
Topa Sahip Olma
%58
%42
Ataklar
124
105
Şut
18
8
İsabetli Şut
6
4
Saat
17 Ocak 2026, Cumartesi 20:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 7°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Galibiyet
5/6
Kazanamama
6/7
Kaybetmeme
5/6
Kaybetmeme
4/5
2.5 Üst
3/4
2.5 Alt
4/5
İlk Golü Atma
4/5
İlk Golü Yeme
3/4
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
6/7

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
De Treffers Maassluis
%58
Topla Oynama
%42
18
Toplam Şut
8
6
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
6
Korner
2
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
De Treffers Maassluis
18
Toplam Şut
8
6
İsabetli Şut
4
12
İsabetsiz Şut
4
Genel İstatistikler — 1. Yarı
De Treffers Maassluis
%65
Topla Oynama
%35
9
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
4
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
De Treffers Maassluis
9
Toplam Şut
3
2
İsabetli Şut
2
7
İsabetsiz Şut
1
Genel İstatistikler — 2. Yarı
De Treffers Maassluis
%51
Topla Oynama
%49
9
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
2
0
Ofsayt
0
2
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
De Treffers Maassluis
9
Toplam Şut
5
4
İsabetli Şut
2
5
İsabetsiz Şut
3
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Sebastiaan van Bakel profil resmi
7.50
Steven van der Heijden profil resmi
7.40
Bas Brussaard profil resmi
De Treffers
7.40
Quincy Hogesteger profil resmi
7.10
J.van Ginkel profil resmi
De Treffers
7.00
De Treffers
Maassluis
Maç Başına Ortalamalar
1.4
Gol
1.2
1.2
Yediği Gol
1.6
9.6
Şut
8.4
4.1
Korner
3.4
1.5
Sarı Kart
1.8
0.0
Faul
0.0
De Treffers
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
1.57
%50
Beraberlik:
3
Oran:
3.18
%38
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.78
%12
Maassluis
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.78
%0
Beraberlik:
3
Oran:
3.18
%38
Mağlubiyet:
5
Oran:
1.57
%62
De Treffers
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
2.03
%38
Beraberlik:
3
Oran:
2.08
%38
Mağlubiyet:
2
Oran:
4.14
%25
Maassluis
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.14
%12
Beraberlik:
2
Oran:
2.08
%25
Mağlubiyet:
5
Oran:
2.03
%62
De Treffers
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
Maassluis
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
De Treffers
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%25
Üst:
6
Oran:
%75
Maassluis
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
8
Oran:
%100
De Treffers
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.78
%75
Üst:
2
Oran:
1.53
%25
Maassluis
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
1.78
%50
Üst:
4
Oran:
1.53
%50
De Treffers
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Maassluis
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%62
Üst:
3
Oran:
%38
De Treffers
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Maassluis
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%75
Üst:
2
Oran:
%25
De Treffers
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Maassluis
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
De Treffers
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
1.49
%62
Oran:
3
Oran:
1.84
%38
Maassluis
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
6
Oran:
1.49
%75
Oran:
2
Oran:
1.84
%25

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.57
0
3.18
2
3.78
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.03
0
2.08
2
4.14
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.91
0
2.39
2
3.66
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.59
0
3.36
2
1.70
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.35
0 ve 2
1.36
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.06
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.68
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.78
Üst
1.53
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.75
Üst
1.55
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.35
Üst
1.27
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.20
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.82
Üst
1.50
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.33
Üst
2.16
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.49
Yok
1.84
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.64
Yok
1.06
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.84
Yok
1.16
3
Tek / Çift
Tek
1.71
Çift
1.59
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.79
Çift
1.53

Puan Durumu

Hollanda - Tweede Divisie - 19. Hafta Hollanda - Tweede Divisie - 19. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
34 19 10 5 69 - 35 34 66
G G G B G
2
34 18 9 7 64 - 37 27 63
G G B G B
3
34 19 6 9 60 - 37 23 63
G G M G B
4
34 16 8 10 76 - 55 21 56
G M G M G
5
HHC
34 17 5 12 58 - 44 14 56
G M M B G
6
34 16 8 10 72 - 60 12 56
G G B G M
7
34 15 7 12 60 - 55 5 52
M G G M G
8
34 15 5 14 70 - 62 8 50
G M G G G
9
34 13 8 13 47 - 55 -8 47
B G G B M
10
34 12 9 13 71 - 73 -2 45
M G M M M
11
AFC
34 12 9 13 46 - 54 -8 45
M G G B M
12
34 13 4 17 62 - 84 -22 43
M M G M M
13
34 13 3 18 50 - 62 -12 42
B M M G M
14
34 12 6 16 52 - 67 -15 42
M G M B M
15
HFC
34 12 3 19 33 - 49 -16 39
M M M M G
16
34 9 4 21 46 - 65 -19 31
B M G B M
17
34 8 7 19 39 - 58 -19 31
B M M M G
18
34 7 9 18 48 - 71 -23 30
M M M G G
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 10 5 2 27 - 12 15 35
B G M G G
2
17 10 4 3 33 - 15 18 34
M G G G B
3
17 11 1 5 42 - 29 13 34
G M G G G
4
17 10 3 4 42 - 20 22 33
B B G G G
5
17 9 6 2 32 - 15 17 33
G G G B B
6
17 10 2 5 44 - 34 10 32
M G G G G
7
HFC
17 10 2 5 23 - 16 7 32
G G M M G
8
HHC
17 9 4 4 34 - 20 14 31
B M G M B
9
17 10 1 6 37 - 26 11 31
G G G G G
10
17 8 2 7 35 - 37 -2 26
B M M G M
11
AFC
17 7 4 6 26 - 29 -3 25
B G M G M
12
17 6 6 5 43 - 40 3 24
B G G G M
13
17 6 6 5 27 - 28 -1 24
G M M G B
14
17 7 2 8 26 - 27 -1 23
G M M M G
15
17 6 3 8 22 - 20 2 21
G M M M M
16
17 5 3 9 19 - 31 -12 18
G M B G M
17
17 5 2 10 22 - 31 -9 17
M G B G M
18
17 4 4 9 25 - 34 -9 16
G G M M G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 9 6 2 36 - 20 16 33
B G G G G
2
17 9 3 5 32 - 22 10 30
G B G G G
3
17 8 5 4 28 - 24 4 29
M G G G B
4
17 9 1 7 33 - 25 8 28
G M G M B
5
HHC
17 8 1 8 24 - 24 0 25
M G G M G
6
17 6 5 6 34 - 35 -1 23
M B M M M
7
17 5 7 5 30 - 31 -1 22
G M G B M
8
17 6 3 8 28 - 33 -5 21
M G M M M
9
17 5 6 6 23 - 29 -6 21
B G M M M
10
AFC
17 5 5 7 20 - 25 -5 20
B M M G B
11
17 6 1 10 24 - 35 -11 19
G M B M M
12
17 5 3 9 26 - 28 -2 18
M M M M G
13
17 6 0 11 25 - 39 -14 18
G M M M M
14
17 5 2 10 27 - 47 -20 17
B M G M M
15
17 4 2 11 24 - 34 -10 14
M M G M B
16
17 3 5 9 23 - 37 -14 14
M B M M G
17
17 2 4 11 17 - 38 -21 10
M M B M G
18
HFC
17 2 1 14 10 - 33 -23 7
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
17 Ocak 2026, Cumartesi 20:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 7°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.57
MS 0
3.18
MS 2
3.78
2.5 Alt
1.78
2.5 Üst
1.53

De Treffers - Maassluis maç özeti

Hollanda - Tweede Divisie - 19. Hafta kapsamında oynanan maçta De Treffers, Maassluis karşısında 4-1 kazandı. Karşılaşma 17.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 2-1 tamamlanmıştı.

Goller: Q. Hogesteger (9'), J.van Ginkel (33'), S. v. d. Heijden (43'), S. v. Bakel (52'), Bas Brussaard (68').

Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (De Treffers - Maassluis): topla oynama %58 - %42, isabetli şut 6 - 4.

Puan durumunda De Treffers 2. sırada 63 puanla, Maassluis 17. sırada 31 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler