Crusaders - Larne FC 2-4 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (31.01.2026) Bu karşılaşma K. İrlanda - Premier Lig - 27. Hafta kapsamındadır.

Crusaders 2-4 Larne FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 31.01.2026

Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
2 - 4
(İY: 1 - 2)
Galibiyet
Galibiyet Galibiyet
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Crusaders logosu
%47
Topla Oynama
%53
4
Korner
5
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Larne logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
57
64
Topa Sahip Olma
%47
%53
Ataklar
82
84
Şut
10
12
İsabetli Şut
5
10
Saat
31 Ocak 2026, Cumartesi 18:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 7°C
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Mağlubiyet
3
Kazanamama
3
Kaybetmeme
9
Gol yeme
3
Sarı Kart 4.5 Alt
4
Korner 10.5 Alt
3
Galibiyet
3/4
Kaybetmeme
18/19
2.5 Üst
3/4
İlk Golü Atma
3/4
Gol yeme
18/19

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Crusaders Larne
%47
Topla Oynama
%53
10
Toplam Şut
12
5
İsabetli Şut
10
0
Ofsayt
0
4
Korner
5
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Crusaders Larne
10
Toplam Şut
12
5
İsabetli Şut
10
5
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Crusaders Larne
%42
Topla Oynama
%58
6
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
6
0
Ofsayt
0
2
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Crusaders Larne
6
Toplam Şut
8
3
İsabetli Şut
6
3
İsabetsiz Şut
2
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Crusaders Larne
%51
Topla Oynama
%49
4
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
4
0
Ofsayt
0
2
Korner
2
2
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Crusaders Larne
4
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
4
2
İsabetsiz Şut
0
Crusaders
Larne
Maç Başına Ortalamalar
1.3
Gol
1.6
1.9
Yediği Gol
0.5
5.8
Şut
8.2
4.2
Korner
5.0
2.1
Sarı Kart
2.2
0.0
Faul
0.0
Crusaders
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
5.46
%17
Beraberlik:
2
Oran:
4.28
%17
Mağlubiyet:
8
Oran:
1.26
%67
Larne
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
8
Oran:
1.26
%67
Beraberlik:
2
Oran:
4.28
%17
Mağlubiyet:
2
Oran:
5.46
%17
Crusaders
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
5.44
%25
Beraberlik:
1
Oran:
2.32
%8
Mağlubiyet:
8
Oran:
1.67
%67
Larne
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
6
Oran:
1.67
%50
Beraberlik:
5
Oran:
2.32
%42
Mağlubiyet:
1
Oran:
5.44
%8
Crusaders
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
10.45
%0
Üst:
12
Oran:
-
%100
Larne
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
10.45
%8
Üst:
11
Oran:
-
%92
Crusaders
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
4.10
%17
Üst:
10
Oran:
-
%83
Larne
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
4.10
%25
Üst:
9
Oran:
-
%75
Crusaders
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
2.07
%50
Üst:
6
Oran:
1.37
%50
Larne
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
2.07
%67
Üst:
4
Oran:
1.37
%33
Crusaders
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.35
%50
Üst:
6
Oran:
2.10
%50
Larne
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
1.35
%92
Üst:
1
Oran:
2.10
%8
Crusaders
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.06
%75
Üst:
3
Oran:
3.61
%25
Larne
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
1.06
%92
Üst:
1
Oran:
3.61
%8
Crusaders
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
11
Oran:
%92
Üst:
1
Oran:
%8
Larne
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
12
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Crusaders
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
5
Oran:
1.54
%42
Oran:
7
Oran:
1.76
%58
Larne
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
5
Oran:
1.54
%42
Oran:
7
Oran:
1.76
%58

İddaa

Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
5.46
0
4.28
2
1.26
2
İlk Yarı Sonucu
1
5.44
0
2.32
2
1.67
2
İkinci Yarı Sonucu
1
4.93
0
2.70
2
1.56
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
12.70
0
6.19
2
-
2
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
2.36
0
3.29
2
1.83
2
Handikaplı Maç Sonucu (2:0)
1
1.43
0
3.77
2
3.25
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.58
1 ve 2
1.26
0 ve 2
-
2
Çifte Şans
1 ve 0
2.25
1 ve 2
-
0 ve 2
-
1
İlk Yarı / Maç Sonucu
1/1
10.10
1/0
19.35
1/2
20.30
0/1
12.80
0/0
6.99
0/2
4.01
2/1
35.00
2/0
17.20
2/2
1.79
2
Ev Sahibi Her İki Yarıyı Kazanır
Evet
12.85
Hayır
-
2
Deplasman Her İki Yarıyı Kazanır
Evet
2.95
Hayır
1.14
2
Hangi Takım Kaç Farkla Kazanır?
Ev 3+
35.00
Ev 2
17.45
Ev 1
6.40
Dep 1
2.83
Dep 2
3.25
Dep 3+
2.83
0
3.46
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 0.5
Alt
10.45
Üst
-
2
Alt/Üst 1.5
Alt
4.10
Üst
-
2
Alt/Üst 2.5
Alt
2.07
Üst
1.37
2
Alt/Üst 3.5
Alt
1.35
Üst
2.10
2
Alt/Üst 4.5
Alt
1.06
Üst
3.61
2
Ev Sahibi Alt/Üst 0.5
Alt
2.03
Üst
1.39
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.10
Üst
3.27
2
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
8.46
2
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
2.29
Üst
1.28
2
Deplasman Alt/Üst 2.5
Alt
1.35
Üst
2.11
2
Deplasman Alt/Üst 3.5
Alt
-
Üst
4.02
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
3.19
Üst
1.11
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.41
Üst
1.97
2
İlk Yarı Alt/Üst 2.5
Alt
-
Üst
4.33
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.26
Üst
2.39
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.21
Üst
1.31
2
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.75
Hayır
1.18
2
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
3.52
Hayır
1.07
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.54
Yok
1.76
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.58
Yok
1.07
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.86
Yok
1.15
2
Toplam Gol
0-1 gol
4.35
2-3 gol
1.87
4-5 gol
2.79
6+ gol
7.85
2
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.57
Eşit
3.36
2.
1.81
2
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.66
Eşit
1.71
2.
2.79
2
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
2.67
Eşit
2.84
2.
2.05
2
Tek / Çift
Tek
1.65
Çift
1.65
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.74
Çift
1.56
Goller
2
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
5.25
Hayır
-
2
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
1.84
Hayır
1.49
2
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.44
Evet/Hayır
5.00
Evet/Evet
13.15
Hayır/Evet
3.60
İkili
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 1.5
1 ve Alt
18.65
0 ve Alt
16.55
2 ve Alt
7.84
1 ve Üst
7.22
0 ve Üst
5.31
2 ve Üst
1.42
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 2.5
1 ve Alt
13.00
0 ve Alt
5.84
2 ve Alt
3.84
1 ve Üst
8.90
0 ve Üst
13.55
2 ve Üst
1.73
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
7.32
0 ve Alt
5.86
2 ve Alt
2.11
1 ve Üst
19.55
0 ve Üst
13.65
2 ve Üst
2.72
2
Maç Sonucu ve Alt/Üst 4.5
1 ve Alt
6.40
0 ve Alt
4.37
2 ve Alt
1.63
1 ve Üst
30.00
0 ve Üst
35.00
2 ve Üst
4.43
2
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
7.79
0 ve Alt
3.26
2 ve Alt
3.22
1 ve Üst
15.95
0 ve Üst
7.02
2 ve Üst
3.11
2
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
9.77
1 ve Yok
11.65
0 ve Var
5.43
0 ve Yok
16.95
2 ve Var
2.52
2 ve Yok
2.25
2
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
30.50
1 ve Yok
6.27
0 ve Var
6.95
0 ve Yok
3.24
2 ve Var
9.95
2 ve Yok
1.90
2
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
8.94
Üst ve Var
1.81
Alt ve Yok
2.62
Üst ve Yok
4.91
Maç Skoru
1
Maç Skoru
Ev 1-0
14.90
Ev 2-0
32.00
Ev 2-1
14.55
Ev 3-0
105.00
Ev 3-1
46.00
Ev 3-2
42.00
Ev 4-0
130.00
Ev 4-1
130.00
Ev 4-2
130.00
Ev 5-0
130.00
Ev 5-1
130.00
Ev 6-0
130.00
0-0
13.25
1-1
7.03
2-2
13.45
3-3
58.00
Dep 1-0
6.38
Dep 2-0
5.78
Dep 2-1
6.22
Dep 3-0
7.70
Dep 3-1
8.31
Dep 3-2
17.60
Dep 4-0
13.65
Dep 4-1
14.75
Dep 4-2
31.50
Dep 5-0
30.50
Dep 5-1
32.50
Dep 6-0
81.00
Diğer
14.40
İlk Yarı Skoru
1
İlk Yarı Skoru
0-0
3.31
1-1
7.89
2-2
65.00
Ev 1-0
7.92
Ev 2-0
39.00
Ev 2-1
38.50
Dep 1-0
3.26
Dep 2-0
6.40
Dep 2-1
15.60
Diğer
8.86
Skor
1
İlk Yarı/Maç Sonucu Skorları
0-0 / 0-0
13.10
0-0 / 0-1
12.20
0-0 / 0-2
18.30
0-0 / 0-3
43.50
0-0 / 1-0
25.50
0-0 / 1-1
23.55
0-0 / 1-2
39.50
0-0 / 2-0
87.00
0-0 / 2-1
87.00
0-0 / 3-0
87.00
0-0 / 4+
26.00
1-0 / 1-0
35.00
1-0 / 1-1
30.50
1-0 / 1-2
43.50
1-0 / 2-0
70.00
1-0 / 2-1
61.00
1-0 / 3-0
87.00
1-0 / 4+
22.70
0-1 / 0-1
13.95
0-1 / 0-2
11.35
0-1 / 0-3
18.30
0-1 / 1-1
25.50
0-1 / 1-2
22.70
0-1 / 2-1
87.00
0-1 / 4+
10.45
2-0 / 2-0
87.00
2-0 / 2-1
87.00
2-0 / 3-0
87.00
2-0 / 4+
52.00
1-1 / 1-1
35.00
1-1 / 1-2
26.00
1-1 / 2-1
61.00
1-1 / 4+
11.35
0-2 / 0-2
30.50
0-2 / 0-3
22.70
0-2 / 1-2
52.00
0-2 / 4+
9.60
3-0 / 3-0
87.00
3-0 / 4+
87.00
2-1 / 2-1
87.00
2-1 / 4+
35.00
1-2 / 1-2
61.00
1-2 / 4+
14.85
0-3 / 0-3
87.00
0-3 / 4+
17.45
4+ / 4+
11.35

Puan Durumu

K. İrlanda - Premier Lig - 27. Hafta K. İrlanda - Premier Lig - 27. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
33 22 7 4 60 - 22 38 73
G M G B G
2
33 21 6 6 63 - 30 33 69
B G G B M
3
33 20 5 8 62 - 31 31 65
G G G G G
4
33 18 8 7 56 - 24 32 62
B G M M M
5
33 13 8 12 49 - 48 1 47
M M M G G
6
33 15 1 17 40 - 58 -18 46
M M M M M
7
33 12 7 14 49 - 51 -2 43
G B M G G
8
33 10 6 17 38 - 57 -19 36
B B B M M
9
33 11 3 19 36 - 57 -21 36
B B M G G
10
33 9 7 17 39 - 50 -11 34
B G B M M
11
33 7 5 21 38 - 72 -34 26
M B G G G
12
33 8 1 24 33 - 63 -30 25
B B B M M
Şampiyonluk Turu
Küme Düşme Turu
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
16 13 2 1 38 - 7 31 41
M M M
2
16 13 1 2 37 - 12 25 40
G G
3
17 11 5 1 32 - 10 22 38
G M G
4
16 10 4 2 28 - 15 13 34
B G B
5
17 10 0 7 26 - 25 1 30
M M
6
17 8 4 5 30 - 25 5 28
M G
7
17 7 2 8 17 - 25 -8 23
B
8
17 6 4 7 24 - 27 -3 22
G M
9
16 5 5 6 21 - 22 -1 20
B B M
10
17 6 2 9 18 - 28 -10 20
B M M
11
16 6 0 10 17 - 26 -9 18
B M M
12
16 2 3 11 18 - 35 -17 9
B G G
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 11 2 4 35 - 15 20 35
G M
2
16 11 2 3 28 - 12 16 35
G B
3
17 7 4 6 25 - 19 6 25
G G G
4
16 6 3 7 25 - 24 1 21
B G G
5
17 5 6 6 18 - 17 1 21
B G
6
16 5 4 7 19 - 23 -4 19
M M G
7
17 5 2 10 20 - 37 -17 17
M G
8
16 4 4 8 20 - 29 -9 16
B B
9
16 5 1 10 14 - 33 -19 16
M M M
10
17 4 2 11 18 - 28 -10 14
G M
11
16 4 1 11 19 - 32 -13 13
B M G G
12
17 2 1 14 16 - 37 -21 7
B B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
31 Ocak 2026, Cumartesi 18:00
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu
Parçalı Bulutlu ve Yağmurlu, 7°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
5.46
MS 0
4.28
MS 2
1.26
2.5 Alt
2.07
2.5 Üst
1.37

Crusaders - Larne maç özeti

K. İrlanda - Premier Lig - 27. Hafta kapsamında oynanan maçta Larne, Crusaders karşısında 4-2 kazandı. Karşılaşma 31.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-2 tamamlanmıştı.

Goller: T. O'Connor (22'), J. Tuffey (32'), H. W. Jewitt (38'), F. Bryden (58'), M. Lusty (78'), P. O'Neill (87').

Öne çıkan istatistikler (Crusaders - Larne): topla oynama %47 - %53, isabetli şut 5 - 10.

Puan durumunda Crusaders 11. sırada 26 puanla, Larne 1. sırada 73 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler