Crusaders - Glenavon Lurgan 2-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (21.07.2026) Bu karşılaşma Kulüp Hazırlık Maçları kapsamındadır.

Crusaders 2-0 Glenavon Lurgan - Özet, Goller ve İstatistikler - 21.07.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
2 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

Takım Serileri
Mağlubiyet
3
Kazanamama
6
2.5 Üst
4
İlk Golü Yeme
3
Karşılıklı Gol
4
Gol yeme
4
Gol yeme
3
Galibiyet
5/6
Kaybetmeme
6/7
Gol yeme
5/6

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Crusaders Glenavon
%49
Topla Oynama
%51
11
Toplam Şut
7
5
İsabetli Şut
2
6
Korner
5
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Crusaders Glenavon
11
Toplam Şut
7
5
İsabetli Şut
2
6
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Crusaders Glenavon
%51
Topla Oynama
%49
6
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
0
5
Korner
2
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Crusaders Glenavon
6
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
0
3
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Crusaders Glenavon
%47
Topla Oynama
%53
5
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
2
1
Korner
3
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Crusaders Glenavon
5
Toplam Şut
5
2
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Crusaders
Glenavon
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.0
Yediği Gol
5.0
13.0
Şut
3.0
5.0
Korner
2.0
1.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.98
0
3.04
2
2.45
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.45
0
2.06
2
2.90
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.26
0
2.40
2
2.63
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.53
0
3.71
2
1.34
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.13
1 ve 2
1.32
0 ve 2
1.21
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.20
1 ve 2
1.11
0 ve 2
1.34
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.95
Üst
1.38
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.57
Üst
1.66
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.41
Üst
1.88
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.35
Üst
1.99
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.66
Üst
1.57
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.53
Üst
1.71
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.31
Yok
2.11
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.09
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.39
Yok
1.21
3
Tek / Çift
Tek
1.68
Çift
1.56
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.74
Çift
1.50
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
MS | 2 - 0
Saat
21 Temmuz 2026, Salı 21:25
Bulutlu
Bulutlu, 15°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.98
MS 0
3.04
MS 2
2.45
2.5 Alt
1.95
2.5 Üst
1.38

Crusaders - Glenavon maç özeti

Kulüp Hazırlık Maçları kapsamında oynanan maçta Crusaders, Glenavon karşısında 2-0 kazandı. Karşılaşma 21.07.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: O. Wardell (48'), R. Weir (58').

Öne çıkan istatistikler (Crusaders - Glenavon): topla oynama %49 - %51, isabetli şut 5 - 2.