Club Brugge Ⅱ - RFC Seraing 3-2 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (22.08.2026) Bu karşılaşma Belçika - Challenger Pro League - 2. Hafta kapsamındadır.

Club Brugge Ⅱ 3-2 RFC Seraing - Özet, Goller ve İstatistikler - 22.08.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
3 - 2
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-4-2
Piyasa değeri
2.4 Mn €
Yaş
21
4-1-4-1
Piyasa değeri
1.9 Mn €
Yaş
23,8
Teknik Direktörler
İlk 11
Yannis Lawson profil resmi
31' Oyundan çıktı
5.8
Oussmane Kebe profil resmi
86' Oyundan çıktı
6.3
M. Scarpinati profil resmi
22' Sarı kart
22' Kırmızı kart
4.9
Nabil Bouchentouf profil resmi
63' Oyundan çıktı
5.8
Anas Namri profil resmi
6.6
Wassim Bahri profil resmi
63' Oyundan çıktı
6.7
M. Gnemagnon profil resmi
53' Sarı kart
62' Oyundan çıktı
6.1
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Club Brugge Ⅱ logosu
%69
Topla Oynama
%31
3
Korner
3
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
1
RFC Seraing logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
37
30
Topa Sahip Olma
%69
%31
Ataklar
116
61
Şut
10
10
İsabetli Şut
5
5
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 19°C
AVAR

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
%69
Topla Oynama
%31
10
Toplam Şut
10
5
İsabetli Şut
5
521 (%89)
İsabetli Pas
197 (%77)
13
Faul
23
4
Ofsayt
4
3
Korner
3
1
Sarı Kart
2
1
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
10
Toplam Şut
10
5
İsabetli Şut
5
2
İsabetsiz Şut
3
3
Engellenen Şut
2
0
Direkten Dönen Şut
2
Pas İstatistikleri — Tümü
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
583
Toplam Pas
255
521 (%89)
İsabetli Pas
197 (%77)
15 (%44)
İsabetli Uzun Pas
21 (%42)
1 (%11)
İsabetli Orta
2 (%16)
Defansif İstatistikler — Tümü
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
23
Top Çalma
25
4
Pas Arası
12
14
Uzaklaştırma
12
İkili Mücadele — Tümü
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
56 (%53)
İkili Mücadele Kazanma
49 (%46)
6 (%33)
Başarılı Top Sürme
5 (%33)
116
Top Kaybı
111
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
%70
Topla Oynama
%30
5
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
3
303 (%91)
İsabetli Pas
103 (%75)
6
Faul
16
1
Ofsayt
1
0
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
5
Toplam Şut
8
2
İsabetli Şut
3
2
İsabetsiz Şut
3
1
Engellenen Şut
2
0
Direkten Dönen Şut
1
Pas İstatistikleri — 1. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
331
Toplam Pas
137
303 (%91)
İsabetli Pas
103 (%75)
7 (%50)
İsabetli Uzun Pas
9 (%37)
0 (%0)
İsabetli Orta
2 (%66)
Defansif İstatistikler — 1. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
11
Top Çalma
13
2
Pas Arası
8
5
Uzaklaştırma
4
İkili Mücadele — 1. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
32 (%59)
İkili Mücadele Kazanma
22 (%40)
4 (%40)
Başarılı Top Sürme
1 (%16)
54
Top Kaybı
53
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
%68
Topla Oynama
%32
5
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
2
218 (%86)
İsabetli Pas
94 (%79)
7
Faul
7
3
Ofsayt
3
3
Korner
2
0
Sarı Kart
1
1
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
5
Toplam Şut
2
3
İsabetli Şut
2
0
İsabetsiz Şut
0
2
Engellenen Şut
0
0
Direkten Dönen Şut
1
Pas İstatistikleri — 2. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
252
Toplam Pas
118
218 (%86)
İsabetli Pas
94 (%79)
8 (%40)
İsabetli Uzun Pas
12 (%48)
1 (%14)
İsabetli Orta
0 (%0)
Defansif İstatistikler — 2. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
12
Top Çalma
12
2
Pas Arası
4
9
Uzaklaştırma
8
İkili Mücadele — 2. Yarı
Club Brugge Ⅱ RFC Seraing
24 (%47)
İkili Mücadele Kazanma
27 (%54)
2 (%25)
Başarılı Top Sürme
4 (%44)
62
Top Kaybı
58
Oyuncu — Şut İstatistikleri
Şut İstatistikleri İsabetli Gol Toplam
Matthieu Muland Kayij profil resmi
3
2
4
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
1
2
Jessi Da Silva profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
0
2
Al Hassan Kamara profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
1
2
Moustapha Diop profil resmi
RFC Seraing
1
0
2
Oyuncu — Maçın En İyileri
Maçın En İyileri Toplam
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
8.20
Jakke Van Britsom profil resmi
Club Brugge Ⅱ
8.00
Matthieu Muland Kayij profil resmi
8.00
Al Hassan Kamara profil resmi
Club Brugge Ⅱ
7.40
Jessi Da Silva profil resmi
Club Brugge Ⅱ
7.30
Oyuncu — Kilit Pas
Kilit Pas Asist Toplam
Jakke Van Britsom profil resmi
Club Brugge Ⅱ
0
2
Anas Namri profil resmi
RFC Seraing
0
2
Wassim Bahri profil resmi
RFC Seraing
0
2
Alexander·Vandeperre profil resmi
Club Brugge Ⅱ
0
1
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
0
1
Oyuncu — Pas İstatistikleri
Pas İstatistikleri İsabetli Yüzde Toplam
Denis Odoi profil resmi
Club Brugge Ⅱ
118
95%
123
Samba Coulibaly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
99
95%
104
Mohamed Galal Elbay profil resmi
Club Brugge Ⅱ
64
92%
69
Argus Vanden Driessche profil resmi
Club Brugge Ⅱ
57
82%
69
Gianluca Tommaso Okon Engstler profil resmi
39
81%
48
Oyuncu — Orta
Orta İsabetli Yüzde Toplam
Oussmane Kebe profil resmi
RFC Seraing
1
33%
3
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
50%
2
Elijah Ly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
0
0%
2
Emmanuel Da Costa profil resmi
0
0%
2
Anas Namri profil resmi
RFC Seraing
1
50%
2
Oyuncu — Uzun Pas
Uzun Pas İsabetli Yüzde Toplam
Nick Gillekens profil resmi
RFC Seraing
6
31%
19
Argus Vanden Driessche profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
15%
13
Denis Odoi profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
50%
6
Gianluca Tommaso Okon Engstler profil resmi
5
83%
6
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
75%
4
Oyuncu — Top Sürme
Top Sürme İsabetli Yüzde Toplam
Elijah Ly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
33%
6
Emmanuel Da Costa profil resmi
1
20%
5
Al Hassan Kamara profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
25%
4
Milan Robberechts profil resmi
Club Brugge Ⅱ
0
0%
3
Samba Coulibaly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
0
0%
2
Oyuncu — İkili Mücadele
İkili Mücadele İsabetli Yüzde Toplam
Emmanuel Da Costa profil resmi
5
31%
16
Anas Namri profil resmi
RFC Seraing
8
57%
14
Gianluca Tommaso Okon Engstler profil resmi
8
61%
13
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
8
66%
12
Milan Robberechts profil resmi
Club Brugge Ⅱ
4
33%
12
Oyuncu — Uzaklaştırma
Uzaklaştırma Toplam
Denis Odoi profil resmi
Club Brugge Ⅱ
6
Victor Corneillie profil resmi
5
Moustapha Diop profil resmi
RFC Seraing
3
Milan Robberechts profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
Emmanuel Da Costa profil resmi
2
Oyuncu — Şut Engelleme
Şut Engelleme Toplam
Milan Robberechts profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
Elijah Ly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
Al Hassan Kamara profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
Yannis Lawson profil resmi
RFC Seraing
1
Nabil Bouchentouf profil resmi
1
Oyuncu — Pas Arası
Pas Arası Toplam
Al Hassan Kamara profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
Oussmane Kebe profil resmi
RFC Seraing
2
Victor Corneillie profil resmi
2
Moustapha Diop profil resmi
RFC Seraing
2
Wassim Bahri profil resmi
RFC Seraing
2
Oyuncu — Top Çalma
Top Çalma Toplam
Alexander·Vandeperre profil resmi
Club Brugge Ⅱ
4
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
4
Victor Corneillie profil resmi
4
Anas Namri profil resmi
RFC Seraing
4
Samba Coulibaly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
Oyuncu — Top Kaybı
Top Kaybı Toplam
Nick Gillekens profil resmi
RFC Seraing
15
Emmanuel Da Costa profil resmi
15
Jessi Da Silva profil resmi
Club Brugge Ⅱ
13
Argus Vanden Driessche profil resmi
Club Brugge Ⅱ
12
Milan Robberechts profil resmi
Club Brugge Ⅱ
12
Oyuncu — Top Çaldırma
Top Çaldırma Toplam
Wassim Bahri profil resmi
RFC Seraing
3
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
Jessi Da Silva profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
Jakke Van Britsom profil resmi
Club Brugge Ⅱ
2
Gianluca Tommaso Okon Engstler profil resmi
2
Oyuncu — Ofsayt
Ofsayt Toplam
Samba Coulibaly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
B. Morel profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
Jakke Van Britsom profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
Matteo Soria profil resmi
Club Brugge Ⅱ
1
Emmanuel Da Costa profil resmi
1
Oyuncu — Faul
Faul Toplam
M. Gnemagnon profil resmi
RFC Seraing
4
Milan Robberechts profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
Al Hassan Kamara profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
Emmanuel Da Costa profil resmi
3
Anas Namri profil resmi
RFC Seraing
3
Oyuncu — Faul Yapılan
Faul Yapılan Toplam
Gianluca Tommaso Okon Engstler profil resmi
5
Jessi Da Silva profil resmi
Club Brugge Ⅱ
4
Samba Coulibaly profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
Naim Amengai profil resmi
Club Brugge Ⅱ
3
Anas Namri profil resmi
RFC Seraing
3
Club Brugge Ⅱ
RFC Seraing
Maç Başına Ortalamalar
0
Gol
0.0
0
Yediği Gol
2.0
0
Şut
11.0
0
Korner
4.0
0
Sarı Kart
1.0
0
Faul
9.0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.98
0
3.03
2
2.66
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.53
0
1.99
2
3.21
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.30
0
2.34
2
2.87
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.64
0
3.59
2
1.40
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.12
1 ve 2
1.40
0 ve 2
1.23
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.20
1 ve 2
1.15
0 ve 2
1.40
Taraf
1
Handikaplı Maç Sonucu (-1)
HMS 1
14.90
HMS X
-
HMS 2
16.85
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
3.30
Üst
1.10
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.72
Üst
1.58
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.21
Üst
2.60
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.50
Üst
1.85
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.30
Üst
2.24
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.29
Üst
2.31
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.61
Üst
1.70
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.44
Üst
1.93
3
İki Yarı da 1.5 Alt
Evet
2.28
Hayır
1.30
3
İki Yarı da 1.5 Üst
Evet
4.51
Hayır
-
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.47
Yok
1.89
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.62
Yok
1.07
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.81
Yok
1.17
3
Toplam Gol
0-1 gol
3.39
2-3 gol
1.78
4-5 gol
3.29
6+ gol
12.05
3
Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Olur
1.
2.79
Eşit
3.15
2.
1.86
3
Ev Sahibi Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.01
Eşit
2.29
2.
2.26
3
Deplasman Hangi Yarıda Daha Fazla Gol Atar
1.
3.23
Eşit
2.07
2.
2.39
3
Tek / Çift
Tek
1.71
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.82
Çift
1.51
Goller
3
Ev Sahibi Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
2.90
Hayır
1.16
3
Deplasman Her İki Yarıda da Gol Atar mı?
Evet
3.60
Hayır
1.07
3
1.Yarı ve 2.Yarı Karşılıklı Gol Olur mu?
Hayır/Hayır
1.45
Evet/Hayır
5.09
Evet/Evet
13.15
Hayır/Evet
3.52
İkili
3
Maç Sonucu ve Alt/Üst 3.5
1 ve Alt
2.84
0 ve Alt
4.03
2 ve Alt
3.65
1 ve Üst
5.69
0 ve Üst
10.10
2 ve Üst
8.48
3
İlk Yarı Sonucu ve Altı/Üstü 1.5
1 ve Alt
4.10
0 ve Alt
2.68
2 ve Alt
4.91
1 ve Üst
5.85
0 ve Üst
6.51
2 ve Üst
8.19
3
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
1 ve Var
3.83
1 ve Yok
3.72
0 ve Var
3.88
0 ve Yok
11.35
2 ve Var
5.03
2 ve Yok
5.16
3
İlk Yarı Sonucu ve İlk Yarı Karşılıklı Gol
1 ve Var
15.30
1 ve Yok
2.88
0 ve Var
6.48
0 ve Yok
2.66
2 ve Var
19.20
2 ve Yok
3.66
3
Altı/Üstü 2.5 ve Karşılıklı Gol
Alt ve Var
6.13
Üst ve Var
1.86
Alt ve Yok
2.29
Üst ve Yok
9.41
1
Maç Sonucu ve Karşılıklı Gol
MS 1 ve Var
-
MS 1 ve Yok
-
MS X ve Var
13.10
MS X ve Yok
-
MS 2 ve Var
17.45
MS 2 ve Yok
-

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 2 0 1 5 - 2 3 6
G M G
2
3 2 0 1 4 - 1 3 6
G G M
3
2 2 0 0 5 - 3 2 6
G G
4
3 2 0 1 4 - 2 2 6
M G G
5
3 2 0 1 6 - 5 1 6
G G M
6
3 2 0 1 3 - 2 1 6
G M G
7
3 2 0 1 2 - 2 0 6
G G M
8
3 1 1 1 3 - 5 -2 4
M G B
9
2 1 0 1 5 - 3 2 3
G M
10
3 1 0 2 5 - 6 -1 3
M G M
11
3 1 0 2 4 - 5 -1 3
G M M
12
3 1 0 2 7 - 9 -2 3
M M G
13
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
14
3 0 1 2 3 - 6 -3 1
M M B
15
3 0 0 3 1 - 4 -3 0
M M M
Yükselme
Yükselme Play-off
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
1 1 0 0 4 - 0 4 3
G
2
1 1 0 0 4 - 1 3 3
G
3
2 1 0 1 3 - 1 2 3
G M
4
1 1 0 0 2 - 0 2 3
G
5
1 1 0 0 3 - 2 1 3
G
6
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
7
2 1 0 1 3 - 3 0 3
G M
8
2 1 0 1 4 - 5 -1 3
G M
9
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
G M
10
2 0 1 1 1 - 3 -2 1
M B
11
0 0 0 0 0 - 0 0 0
12
1 0 0 1 2 - 3 -1 0
M
13
1 0 0 1 0 - 1 -1 0
M
14
2 0 0 2 2 - 4 -2 0
M M
15
2 0 0 2 0 - 2 -2 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
2 2 0 0 3 - 1 2 6
G G
2
1 1 0 0 2 - 0 2 3
G
3
1 1 0 0 3 - 2 1 3
G
4
1 1 0 0 2 - 1 1 3
G
5
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
5
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
7
2 1 0 1 2 - 2 0 3
M G
8
2 1 0 1 5 - 6 -1 3
M G
9
2 1 0 1 1 - 2 -1 3
M G
10
2 1 0 1 2 - 4 -2 3
M G
11
2 0 1 1 1 - 4 -3 1
M B
12
1 0 0 1 2 - 3 -1 0
M
13
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
13
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
13
1 0 0 1 1 - 2 -1 0
M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
22 Ağustos 2026, Cumartesi 17:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 19°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.98
MS 0
3.03
MS 2
2.66
2.5 Alt
1.72
2.5 Üst
1.58

Club Brugge Ⅱ - RFC Seraing maç özeti

Belçika - Challenger Pro League - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Club Brugge Ⅱ, RFC Seraing karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 22.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: J. V. Britsom (6'), N. Amengai (50'), Al-Hassan Kamara (55'), Matthieu Muland Kayij (87'), Matthieu Muland Kayij (90+4').

Maçta 3 sarı, 2 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Club Brugge Ⅱ - RFC Seraing): topla oynama %69 - %31, isabetli şut 5 - 5.

Puan durumunda Club Brugge Ⅱ 3. sırada 6 puanla, RFC Seraing 14. sırada 1 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut