Cerro Montevideo - Juventud de las Piedras 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (25.03.2026) Bu karşılaşma Uruguay - Premier Lig - 8. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Luis Troccoli, Montevideo.

Cerro Montevideo 1-0 Juventud de las Piedras - Özet, Goller ve İstatistikler - 25.03.2026

Saat 25.03.2026 Uruguay - Premier Lig - 8. Hafta Stadyum Estadio Luis Troccoli, Montevideo Hakem A. Olmos
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet
MS
1 - 0
(İY: 0 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Cerro CA logosu
%43
Topla Oynama
%57
6
Korner
6
4
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Juventud de las Piedras logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
60
56
Topa Sahip Olma
%43
%57
Ataklar
90
106
Şut
11
5
İsabetli Şut
9
1
Saat
25 Mart 2026, Çarşamba 23:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
Stadyum
Estadio Luis Troccoli, Montevideo
AVAR

Karşılaştırma

Takım Serileri
Mağlubiyet
3
Mağlubiyet
3
Kazanamama
8
Kazanamama
3
İlk Golü Yeme
3
İlk Golü Yeme
3
Gol yeme
8
Gol yeme
8
Sarı Kart 4.5 Üst
7
Kazanamama
5/6
2.5 Üst
3/4
2.5 Alt
4/5
Karşılıklı Gol
6/7
Gol yeme
13/14
Skor Anketi

En Popüler İY Skorları

0-0 %39
0-1 %16
1-1 %14

En Popüler MS Skorları

1-1 %19
0-1 %11
1-0 %10
89 kişi ankete katıldı. 8.900 kredi toplandı.
Ankete Katıl

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Cerro CA Juventud de las Piedras
%43
Topla Oynama
%57
11
Toplam Şut
5
9
İsabetli Şut
1
6
Korner
6
4
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Cerro CA Juventud de las Piedras
11
Toplam Şut
5
9
İsabetli Şut
1
2
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Cerro CA Juventud de las Piedras
%39
Topla Oynama
%61
5
Toplam Şut
1
4
İsabetli Şut
0
2
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Cerro CA Juventud de las Piedras
5
Toplam Şut
1
4
İsabetli Şut
0
1
İsabetsiz Şut
1
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Cerro CA Juventud de las Piedras
%47
Topla Oynama
%53
6
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
1
4
Korner
5
3
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Cerro CA Juventud de las Piedras
6
Toplam Şut
4
5
İsabetli Şut
1
1
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Cerro CA
Juventud de las Piedras
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.6
Yediği Gol
1.7
6.6
Şut
8.6
2.1
Korner
5.4
4.0
Sarı Kart
3.7
0.0
Faul
0.0
Cerro CA
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.63
%0
Beraberlik:
2
Oran:
2.59
%50
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.11
%50
Juventud de las Piedras
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.11
%0
Beraberlik:
1
Oran:
2.59
%33
Mağlubiyet:
2
Oran:
2.63
%67
Cerro CA
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
3.46
%0
Beraberlik:
4
Oran:
1.66
%100
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.87
%0
Juventud de las Piedras
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.87
%33
Beraberlik:
0
Oran:
1.66
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
3.46
%67
Cerro CA
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
4
Oran:
%100
Juventud de las Piedras
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Cerro CA
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
2.12
%50
Üst:
2
Oran:
1.30
%50
Juventud de las Piedras
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
2.12
%0
Üst:
3
Oran:
1.30
%100
Cerro CA
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Juventud de las Piedras
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Cerro CA
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Juventud de las Piedras
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Cerro CA
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Juventud de las Piedras
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Cerro CA
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
4
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Juventud de las Piedras
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Cerro CA
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.86
%50
Oran:
2
Oran:
1.43
%50
Juventud de las Piedras
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
3
Oran:
1.86
%100
Oran:
0
Oran:
1.43
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.63
0
2.59
2
2.11
3
İlk Yarı Sonucu
1
3.46
0
1.66
2
2.87
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.12
Üst
1.30
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
1.98
Üst
1.36
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.86
Yok
1.43

Puan Durumu

Uruguay - Premier Lig - 8. Hafta Uruguay - Premier Lig - 8. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 9 4 2 23 - 14 9 31
G B G B M
2
15 9 2 4 24 - 16 8 29
G B M G G
3
15 8 4 3 26 - 16 10 28
G G G G G
4
15 8 3 4 23 - 16 7 27
M B M B G
5
15 7 3 5 23 - 22 1 24
B M G M G
6
15 6 5 4 22 - 16 6 23
M B G B G
7
15 7 1 7 26 - 21 5 22
M G M M G
8
15 5 6 4 13 - 11 2 21
G B G B M
9
15 5 5 5 20 - 18 2 20
G M B G M
10
15 6 2 7 16 - 21 -5 20
M M G M G
11
15 4 6 5 17 - 21 -4 18
B B G M M
12
15 5 2 8 16 - 19 -3 17
B M M G M
13
15 5 2 8 14 - 20 -6 17
M G M G M
14
15 4 3 8 17 - 22 -5 15
G B B G G
15
15 2 4 9 12 - 23 -11 10
M G M M M
16
15 2 4 9 8 - 24 -16 10
B B M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 0 1 13 - 6 7 18
G G G M G
2
8 4 3 1 13 - 8 5 15
G B G B B
3
7 4 2 1 8 - 4 4 14
G B G G M
4
8 4 2 2 9 - 8 1 14
G G M G G
5
8 4 1 3 18 - 12 6 13
M G B G G
6
7 4 1 2 13 - 9 4 13
G M M G G
7
7 4 1 2 12 - 9 3 13
M G B G G
8
8 3 3 2 13 - 11 2 12
G M M B B
9
7 3 1 3 11 - 5 6 10
G G M M G
10
7 2 4 1 10 - 6 4 10
G B B B M
11
8 3 1 4 8 - 8 0 10
M M G G G
11
8 3 1 4 8 - 8 0 10
M M G B G
13
8 2 3 3 5 - 6 -1 9
M G G B M
14
7 2 2 3 10 - 10 0 8
B B M M G
15
7 2 1 4 9 - 9 0 7
G G B M M
16
8 1 2 5 7 - 14 -7 5
M B M G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 1 1 10 - 6 4 16
G G G G M
2
7 5 0 2 10 - 5 5 15
G G G M G
3
7 4 3 0 8 - 4 4 15
G B G G G
4
8 3 3 2 10 - 8 2 12
M B G B M
5
8 4 0 4 15 - 16 -1 12
M G M G M
6
8 3 2 3 11 - 10 1 11
M M G B G
7
8 3 2 3 11 - 13 -2 11
M B G M M
8
8 2 4 2 9 - 7 2 10
B M B B B
9
8 3 1 4 7 - 10 -3 10
G M B M G
10
8 2 2 4 7 - 15 -8 8
M M B G M
11
8 1 4 3 5 - 7 -2 7
M B M B B
12
7 2 1 4 6 - 12 -6 7
G G M M M
13
7 2 0 5 7 - 13 -6 6
M M M M M
14
7 1 2 4 5 - 9 -4 5
G B M M M
15
7 1 2 4 9 - 14 -5 5
M M M B G
16
7 0 1 6 3 - 18 -15 1
M M B M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
25 Mart 2026, Çarşamba 23:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
Stadyum
Estadio Luis Troccoli, Montevideo
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.63
MS 0
2.59
MS 2
2.11

Cerro CA - Juventud de las Piedras maç özeti

Uruguay - Premier Lig - 8. Hafta kapsamında oynanan maçta Cerro CA, Juventud de las Piedras karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 25.03.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Luis Troccoli, Montevideo. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Goller: Ariel Lima (74').

Maçta 9 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.

Öne çıkan istatistikler (Cerro CA - Juventud de las Piedras): topla oynama %43 - %57, isabetli şut 9 - 1.

Puan durumunda Cerro CA 16. sırada 10 puanla, Juventud de las Piedras 14. sırada 15 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut