Brazos Valley Cavalry FC - Houston FC 2-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (06.06.2026) Bu karşılaşma ABD - USL Lig 2 kapsamındadır.

Brazos Valley Cavalry FC 2-3 Houston FC - Özet, Goller ve İstatistikler - 06.06.2026

Galibiyet
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet Mağlubiyet
MS
2 - 3
(İY: 1 - 1)
Mağlubiyet Mağlubiyet Galibiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Brazos Valley Cavalry FC Houston FC
%52
Topla Oynama
%48
11
Toplam Şut
14
4
İsabetli Şut
7
3
Korner
2
3
Sarı Kart
1
2
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — Tümü
Brazos Valley Cavalry FC Houston FC
11
Toplam Şut
14
4
İsabetli Şut
7
7
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Brazos Valley Cavalry FC Houston FC
%52
Topla Oynama
%48
3
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
2
1
Korner
0
1
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Brazos Valley Cavalry FC Houston FC
3
Toplam Şut
5
1
İsabetli Şut
2
2
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Brazos Valley Cavalry FC Houston FC
%52
Topla Oynama
%48
8
Toplam Şut
9
3
İsabetli Şut
5
2
Korner
2
2
Sarı Kart
1
2
Kırmızı Kart
1
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Brazos Valley Cavalry FC Houston FC
8
Toplam Şut
9
3
İsabetli Şut
5
5
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Brazos Valley Cavalry FC
Houston FC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
4.0
Yediği Gol
1.0
0.0
Şut
0.0
0.0
Korner
0.0
0.0
Sarı Kart
0.0
0.0
Faul
0.0
Brazos Valley Cavalry FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.09
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.21
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.21
%100
Houston FC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.21
%0
Beraberlik:
0
Oran:
3.21
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.09
%100
Brazos Valley Cavalry FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.64
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.01
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.75
%100
Houston FC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.75
%100
Beraberlik:
0
Oran:
2.01
%0
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.64
%0
Brazos Valley Cavalry FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Houston FC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Brazos Valley Cavalry FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Houston FC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Brazos Valley Cavalry FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
1.86
%100
Üst:
0
Oran:
1.43
%0
Houston FC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
1.86
%0
Üst:
1
Oran:
1.43
%100
Brazos Valley Cavalry FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Houston FC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Brazos Valley Cavalry FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Houston FC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Brazos Valley Cavalry FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Houston FC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Brazos Valley Cavalry FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
0
Oran:
1.36
%0
Oran:
1
Oran:
1.98
%100
Houston FC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.36
%100
Oran:
0
Oran:
1.98
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.09
0
3.21
2
2.21
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.64
0
2.01
2
2.75
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.39
0
2.39
2
2.48
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
3.92
0
3.69
2
1.29
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.15
1 ve 2
1.33
0 ve 2
1.16
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.27
1 ve 2
1.09
0 ve 2
1.30
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 2.5
Alt
1.86
Üst
1.43
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.46
Üst
1.80
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.43
Üst
1.86
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.09
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.56
Üst
1.67
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.54
Üst
1.70
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.36
Yok
1.98
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.24
Yok
1.08
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.51
Yok
1.19
3
Tek / Çift
Tek
1.63
Çift
1.60
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.75
Çift
1.50

Puan Durumu

ABD - USL Lig 2 ABD - USL Lig 2
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
12 10 2 0 32 - 6 26 32
G G G G G
2
12 7 3 2 33 - 20 13 24
G B M G M
3
12 5 5 2 31 - 16 15 20
G G M G B
4
12 5 5 2 25 - 22 3 20
B G G M B
5
12 5 3 4 24 - 26 -2 18
M B B B G
6
12 4 4 4 27 - 27 0 16
M B G G B
7
12 2 3 7 23 - 35 -12 9
M G M M B
8
12 2 2 8 14 - 24 -10 8
M M B M B
9
12 0 1 11 10 - 43 -33 1
M M M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 15 - 1 14 16
G B G G G
2
6 4 1 1 15 - 8 7 13
B G G M G
3
6 3 2 1 20 - 10 10 11
G M B G B
4
6 2 3 1 11 - 12 -1 9
G B G M B
5
6 3 2 1 14 - 10 4 11
G G G B B
6
6 2 3 1 14 - 13 1 9
B M B G G
7
6 1 2 3 12 - 16 -4 5
M B M G M
8
6 1 0 5 7 - 9 -2 3
M G M M M
9
6 0 0 6 7 - 25 -18 0
M M M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
6 5 1 0 17 - 5 12 16
B G G G G
2
6 3 2 1 18 - 12 6 11
B G G B M
3
6 2 3 1 11 - 6 5 9
B B G M G
4
6 3 2 1 14 - 10 4 11
M B B G G
5
6 2 1 3 10 - 16 -6 7
G M M B G
6
6 2 1 3 13 - 14 -1 7
G M G M B
7
6 1 1 4 11 - 19 -8 4
M G M M B
8
6 1 2 3 7 - 15 -8 5
G M M B B
9
6 0 1 5 3 - 18 -15 1
M M M M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
22' 0 - 1
33' 1 - 1
IY | 1 - 1
64' 2 - 1
70' 2 - 2
83' 2 - 3
89'
90+8
90+9
MS | 2 - 3
Saat
6 Haziran 2026, Cumartesi 18:00
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.09
MS 0
3.21
MS 2
2.21
2.5 Alt
1.86
2.5 Üst
1.43

Brazos Valley Cavalry FC - Houston FC maç özeti

ABD - USL Lig 2 kapsamında oynanan maçta Houston FC, Brazos Valley Cavalry FC karşısında 3-2 kazandı. Karşılaşma 06.06.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-1 tamamlanmıştı.

Maçta 0 sarı, 3 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Brazos Valley Cavalry FC - Houston FC): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 4 - 7.

Puan durumunda Brazos Valley Cavalry FC 8. sırada 8 puanla, Houston FC 6. sırada 16 puanla yer alıyor.