FC Bavois 2-1 FC Lausanne Sports U21

MS
2 - 1
(İY: 2 - 0)
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Mağlubiyet
7
Kazanamama
7
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
3
Gol yeme
3
Gol yeme
13
2.5 Üst
9/10
İlk Golü Yeme
4/5
Genel İstatistikler
%57
Topla Oynama
%43
27
Toplam Şut
11
8
İsabetli Şut
4
4
Korner
4
2
Sarı Kart
5
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
27
Toplam Şut
11
8
İsabetli Şut
4
19
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%54
Topla Oynama
%46
5
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
1
2
Korner
3
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
5
Toplam Şut
3
1
İsabetli Şut
1
4
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%60
Topla Oynama
%40
22
Toplam Şut
8
7
İsabetli Şut
3
2
Korner
1
0
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
22
Toplam Şut
8
7
İsabetli Şut
3
15
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Bavois
FC Lausanne Sports U21
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.5
Yediği Gol
2.6
9.8
Şut
10.3
3.4
Korner
3.4
1.6
Sarı Kart
1.7
0.0
Faul
0.0
Bavois
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
9
Oran:
1.50
%56
Beraberlik:
3
Oran:
3.93
%19
Mağlubiyet:
4
Oran:
3.15
%25
FC Lausanne Sports U21
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
3.15
%13
Beraberlik:
1
Oran:
3.93
%7
Mağlubiyet:
12
Oran:
1.50
%80
Bavois
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
%19
Beraberlik:
10
Oran:
%62
Mağlubiyet:
3
Oran:
%19
FC Lausanne Sports U21
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
%13
Beraberlik:
2
Oran:
%13
Mağlubiyet:
11
Oran:
%73
Bavois
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%12
Üst:
14
Oran:
%88
FC Lausanne Sports U21
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
15
Oran:
%100
Bavois
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%12
Üst:
14
Oran:
%88
FC Lausanne Sports U21
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%7
Üst:
14
Oran:
%93
Bavois
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
7
Oran:
%44
Üst:
9
Oran:
%56
FC Lausanne Sports U21
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
%20
Üst:
12
Oran:
%80
Bavois
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
9
Oran:
1.72
%56
Üst:
7
Oran:
1.52
%44
FC Lausanne Sports U21
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
8
Oran:
1.72
%53
Üst:
7
Oran:
1.52
%47
Bavois
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
12
Oran:
%75
Üst:
4
Oran:
%25
FC Lausanne Sports U21
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
10
Oran:
%67
Üst:
5
Oran:
%33
Bavois
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
16
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
FC Lausanne Sports U21
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
11
Oran:
%73
Üst:
4
Oran:
%27
Bavois
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
9
Oran:
1.16
%56
Oran:
7
Oran:
2.62
%44
FC Lausanne Sports U21
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
11
Oran:
1.16
%73
Oran:
4
Oran:
2.62
%27
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.50
0
3.93
2
3.15
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.27
0
3.64
2
1.72
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
-
0 ve 2
1.68
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.72
Üst
1.52
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.36
Üst
1.98
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.48
Üst
1.77
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.16
Yok
2.62
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.50
0
3.93
2
3.15
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.27
0
3.64
2
1.72
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.09
1 ve 2
-
0 ve 2
1.68
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.72
Üst
1.52
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.36
Üst
1.98
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.48
Üst
1.77
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.16
Yok
2.62
3
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
32 22 4 6 92 - 44 48 70
M G G B M
2
31 20 6 5 84 - 42 42 66
G G G M B
3
31 18 6 7 70 - 41 29 60
G G B B G
4
31 16 8 7 62 - 46 16 56
G G M B G
5
31 15 8 8 65 - 46 19 53
M G M G B
5
32 17 4 11 61 - 45 16 55
G M G M G
7
32 15 5 12 47 - 42 5 50
M G G G M
8
31 13 7 11 56 - 55 1 46
B G G B G
9
31 12 6 13 61 - 59 2 42
G B M B G
10
31 11 8 12 54 - 53 1 41
B M M M G
11
31 9 10 12 65 - 62 3 37
M G B G G
12
31 9 10 12 73 - 75 -2 37
B M M G B
13
31 9 8 14 43 - 47 -4 35
B M G G M
14
31 8 10 13 40 - 68 -28 34
B M M B M
15
31 7 12 12 38 - 60 -22 33
B B G B B
16
31 6 11 14 45 - 61 -16 29
B M G B M
17
31 8 2 21 54 - 79 -25 26
M M M M M
18
32 1 5 26 26 - 109 -83 8
B M M M M
Yükselme
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 13 1 1 57 - 16 41 40
G M G G B
2
15 12 3 0 45 - 13 32 39
B B G G G
3
16 11 3 2 40 - 20 20 36
B G B B G
4
17 10 3 4 32 - 19 13 33
M B G G G
5
16 9 3 4 34 - 26 8 30
M G G M G
6
16 9 0 7 38 - 27 11 27
G G G M G
7
15 8 2 5 22 - 18 4 26
M G M G G
8
16 7 5 4 32 - 28 4 26
B B M M B
9
15 7 4 4 32 - 26 6 25
B B M G B
10
16 6 7 3 42 - 33 9 25
G G B M B
11
15 7 2 6 24 - 20 4 23
M G M M G
12
15 6 3 6 39 - 29 10 21
G M B G G
13
16 4 8 4 17 - 27 -10 20
G B G M M
14
15 6 1 8 33 - 35 -2 19
G M M M M
15
15 4 7 4 18 - 23 -5 19
M G B B B
16
16 4 5 7 30 - 32 -2 17
B G B G M
17
16 4 4 8 24 - 28 -4 16
M M B M G
18
16 1 4 11 17 - 38 -21 7
M M M B M
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
17 9 3 5 35 - 28 7 30
G G M G M
2
15 8 3 4 33 - 18 15 27
M M B G G
3
16 8 3 5 37 - 29 8 27
G G G M B
4
15 7 5 3 28 - 20 8 26
G G M G B
5
15 7 4 4 30 - 25 5 25
G B G M M
6
15 7 3 5 30 - 21 9 24
G B B G G
6
17 7 3 7 25 - 24 1 24
B G M G M
7
15 7 1 7 29 - 26 3 22
M M M M M
9
16 6 3 7 24 - 29 -5 21
G G B G G
10
16 3 7 6 26 - 33 -7 16
B B M B G
11
15 3 6 6 23 - 32 -9 15
M M G B B
12
15 4 2 9 23 - 41 -18 14
M M B M B
13
16 3 5 8 20 - 37 -17 14
M M B G B
14
15 3 3 9 31 - 42 -11 12
M M B M G
15
15 2 6 7 15 - 29 -14 12
M B B M B
16
16 2 6 8 19 - 27 -8 12
B B B G M
17
16 2 1 13 21 - 44 -23 7
G M M M M
18
16 0 1 15 9 - 71 -62 1
M M M M M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
9 Mayıs 2026, 17:00
Güneşli
Güneşli
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.50
MS 0
3.93
MS 2
3.15