Avondale FC 5-2 Caroline Springs George Cross FC

MS
5 - 2
(İY: 3 - 1)
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma
Takım Serileri
Kazanamama
3
2.5 Üst
3
Karşılıklı Gol
6
Gol yeme
6
Gol yeme
6
Korner 10.5 Alt
3
Korner 10.5 Alt
5
Kazanamama
6/7
Kaybetmeme
3/4
Kaybetmeme
3/4
2.5 Üst
5/6
İlk Golü Atma
3/4
Karşılıklı Gol
5/6
Genel İstatistikler
%48
Topla Oynama
%52
11
Toplam Şut
7
7
İsabetli Şut
5
3
Korner
4
0
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
11
Toplam Şut
7
7
İsabetli Şut
5
4
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%51
Topla Oynama
%49
8
Toplam Şut
2
4
İsabetli Şut
2
1
Korner
1
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
8
Toplam Şut
2
4
İsabetli Şut
2
4
İsabetsiz Şut
0
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler
%45
Topla Oynama
%55
3
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
3
2
Korner
3
0
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri
3
Toplam Şut
5
3
İsabetli Şut
3
0
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Avondale FC
Caroline Springs George Cross FC
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.3
Yediği Gol
1.0
9.4
Şut
8.3
3.8
Korner
4.2
2.3
Sarı Kart
2.1
0.0
Faul
0.0
Avondale FC
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.32
%60
Beraberlik:
1
Oran:
3.73
%20
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.77
%20
Caroline Springs George Cross FC
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
4.77
%20
Beraberlik:
3
Oran:
3.73
%60
Mağlubiyet:
1
Oran:
1.32
%20
Avondale FC
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
3
Oran:
1.74
%60
Beraberlik:
1
Oran:
2.15
%20
Mağlubiyet:
1
Oran:
4.97
%20
Caroline Springs George Cross FC
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
4.97
%40
Beraberlik:
3
Oran:
2.15
%60
Mağlubiyet:
0
Oran:
1.74
%0
Avondale FC
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Caroline Springs George Cross FC
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%20
Üst:
4
Oran:
%80
Avondale FC
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
5
Oran:
%100
Caroline Springs George Cross FC
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%20
Üst:
4
Oran:
%80
Avondale FC
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.83
%40
Üst:
3
Oran:
1.44
%60
Caroline Springs George Cross FC
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
4
Oran:
1.83
%80
Üst:
1
Oran:
1.44
%20
Avondale FC
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%40
Üst:
3
Oran:
%60
Caroline Springs George Cross FC
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Avondale FC
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%60
Üst:
2
Oran:
%40
Caroline Springs George Cross FC
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Avondale FC
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Caroline Springs George Cross FC
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Avondale FC
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
3
Oran:
1.55
%60
Oran:
2
Oran:
1.69
%40
Caroline Springs George Cross FC
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
3
Oran:
1.55
%60
Oran:
2
Oran:
1.69
%40
Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
1.32
0
3.73
2
4.77
2
İlk Yarı Sonucu
1
1.74
0
2.15
2
4.97
2
İkinci Yarı Sonucu
1
1.63
0
2.49
2
4.43
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.02
0
3.15
2
2.06
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.46
2
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
1.98
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 2.5
Alt
1.83
Üst
1.44
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.98
Üst
1.36
2
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.00
Üst
1.35
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.08
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.98
Üst
1.36
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.23
Üst
2.34
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.55
Yok
1.69
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.68
Yok
-
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.92
Yok
1.11
2
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.51
Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
1.32
0
3.73
2
4.77
2
İlk Yarı Sonucu
1
1.74
0
2.15
2
4.97
2
İkinci Yarı Sonucu
1
1.63
0
2.49
2
4.43
2
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
2.02
0
3.15
2
2.06
2
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.27
0 ve 2
1.46
2
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
1.98
Maç Sonucu Alt/Üst
2
Alt/Üst 2.5
Alt
1.83
Üst
1.44
2
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.98
Üst
1.36
2
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.00
Üst
1.35
Yarı Alt/Üst
2
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.32
Üst
2.08
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.98
Üst
1.36
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.23
Üst
2.34
Gol
2
Karşılıklı Gol
Var
1.55
Yok
1.69
2
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.68
Yok
-
2
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.92
Yok
1.11
2
Tek / Çift
Tek
1.62
Çift
1.60
2
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.73
Çift
1.51
Tümü
İç Saha
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
13 8 3 2 31 - 14 17 27
G G G G B
2
13 7 3 3 24 - 15 9 24
G G M G B
3
12 7 2 3 21 - 16 5 23
M M G G G
4
12 7 1 4 29 - 16 13 22
G G M G G
5
12 7 0 5 19 - 17 2 21
G M G M M
6
13 5 5 3 27 - 16 11 20
M M G G G
7
12 7 2 3 21 - 11 10 17
M B G G G
8
12 5 1 6 13 - 23 -10 16
M G M G G
9
13 4 3 6 15 - 24 -9 15
B M M M B
10
12 3 5 4 14 - 19 -5 14
B M B M M
11
13 3 4 6 14 - 19 -5 13
G M M M B
12
12 3 2 7 13 - 16 -3 11
B G G M M
13
12 2 4 6 14 - 23 -9 10
B M B G M
14
13 0 3 10 6 - 32 -26 3
M M M M M
Play-off
Eleme Playoffları
Küme Düşme
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 1 1 23 - 8 15 16
G B G G G
2
7 5 0 2 17 - 10 7 15
M G G G G
3
6 4 0 2 10 - 8 2 12
G G G M G
4
6 3 2 1 12 - 7 5 11
M B B G G
5
7 3 2 2 13 - 15 -2 11
G B M M B
6
6 3 1 2 7 - 6 1 10
M B G M G
7
7 2 3 2 9 - 8 1 9
B G G M B
8
6 2 2 2 7 - 10 -3 8
G G M B M
9
6 2 1 3 6 - 11 -5 7
M G M M G
10
6 1 3 2 8 - 7 1 6
B G B B M
11
5 2 0 3 7 - 9 -2 6
M G G M M
12
6 1 2 3 5 - 5 0 5
M M G B M
13
6 1 1 4 5 - 10 -5 4
M M B M G
14
6 0 1 5 2 - 16 -14 1
B M M M M
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 0 2 12 - 8 4 15
G M G G M
2
7 4 2 1 19 - 9 10 14
B M G G G
3
6 4 1 1 14 - 5 9 13
G M B G G
4
7 4 1 2 12 - 8 4 13
G M G M B
5
6 3 3 0 14 - 4 10 12
B B G G B
6
6 3 2 1 11 - 8 3 11
B B M G G
7
6 3 0 3 7 - 12 -5 9
G M M G G
8
6 1 3 2 7 - 9 -2 6
B B M B M
9
5 2 0 3 6 - 8 -2 6
M G M G M
10
6 2 0 4 8 - 11 -3 6
M M G G M
11
6 1 3 2 9 - 13 -4 6
M B B B M
12
6 1 1 4 5 - 11 -6 4
G M M M M
13
6 1 1 4 2 - 9 -7 4
M M G M M
14
7 0 2 5 4 - 16 -12 2
M B B M M
Yenile Yenile
Momentum
0'
İY
MS
UZ
36' 1 - 1
IY | 3 - 1
65' 4 - 1
67' 5 - 1
90+4 5 - 2
MS | 5 - 2
Saat
2 Mayıs 2026, 08:00
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
1.32
MS 0
3.73
MS 2
4.77
2.5 Alt
1.83
2.5 Üst
1.44