YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Austria Wien - Hartberg 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.05.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Şampiyonluk Grubu - 30. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Franz Horr Stadyumu, Viyana.
Austria Wien - Hartberg 1-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (03.05.2026) Bu karşılaşma Avusturya - Bundesliga Şampiyonluk Grubu - 30. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Franz Horr Stadyumu, Viyana.
Avusturya - Bundesliga Şampiyonluk Grubu - 30. Hafta
Austria Wien İç Saha Form Durumu
Hartberg Deplasman Form Durumu
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.94 |
|
0.36 |
| 11 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 307 (%82) |
|
356 (%82) |
| 11 |
|
10 |
| 2 |
|
1 |
| 6 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
27 |
| 7 |
|
10 |
| 19 |
|
13 |
| 1 |
|
0 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 11 |
|
6 |
| 4 |
|
1 |
| 4 |
|
3 |
| 3 |
|
2 |
| 7 |
|
3 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 370 |
|
431 |
| 307 (%82) |
|
356 (%82) |
| 29 (%60) |
|
35 (%56) |
| 5 (%17) |
|
3 (%25) |
| 7 |
|
6 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 23 |
|
17 |
| 10 |
|
8 |
| 28 |
|
24 |
| 1 |
|
3 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 51 (%55) |
|
41 (%44) |
| 2 (%14) |
|
4 (%26) |
| 121 |
|
137 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.42 |
|
0.19 |
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 171 (%87) |
|
186 (%83) |
| 5 |
|
4 |
| 2 |
|
1 |
| 4 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 1 |
|
11 |
| 2 |
|
7 |
| 0 |
|
0 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 6 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 196 |
|
224 |
| 171 (%87) |
|
186 (%83) |
| 9 (%47) |
|
21 (%52) |
| 3 (%21) |
|
0 (%0) |
| 4 |
|
3 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 7 |
|
8 |
| 5 |
|
4 |
| 15 |
|
15 |
| 1 |
|
2 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 22 (%55) |
|
18 (%45) |
| 2 (%28) |
|
1 (%50) |
| 57 |
|
64 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.51 |
|
0.16 |
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 136 (%78) |
|
170 (%82) |
| 6 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 8 |
|
16 |
| 5 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 5 |
|
3 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 174 |
|
207 |
| 136 (%78) |
|
170 (%82) |
| 20 (%68) |
|
14 (%63) |
| 2 (%14) |
|
3 (%37) |
| 3 |
|
3 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 16 |
|
9 |
| 5 |
|
4 |
| 13 |
|
9 |
| 0 |
|
1 |
| Austria Wien | Hartberg | |
|---|---|---|
| 29 (%55) |
|
23 (%44) |
| 0 (%0) |
|
3 (%23) |
| 64 |
|
73 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Austria Wien
|
1
|
0
|
3
|
Austria Wien
|
1
|
0
|
2
|
Austria Wien
|
1
|
1
|
2
|
Austria Wien
|
0
|
0
|
2
|
Hartberg
|
0
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
8.20
|
Austria Wien
|
7.90
|
Hartberg
|
7.80
|
Austria Wien
|
7.70
|
Austria Wien
|
7.70
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Austria Wien
|
0
|
2
|
Hartberg
|
0
|
2
|
Austria Wien
|
1
|
1
|
Austria Wien
|
0
|
1
|
Austria Wien
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hartberg
|
56
|
94%
|
59
|
Austria Wien
|
53
|
96%
|
55
|
Hartberg
|
50
|
92%
|
54
|
Hartberg
|
46
|
80%
|
57
|
Hartberg
|
44
|
89%
|
49
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Austria Wien
|
1
|
10%
|
10
|
Austria Wien
|
2
|
28%
|
7
|
Austria Wien
|
2
|
28%
|
7
|
Hartberg
|
2
|
50%
|
4
|
Austria Wien
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hartberg
|
12
|
92%
|
13
|
Hartberg
|
4
|
36%
|
11
|
Austria Wien
|
6
|
60%
|
10
|
Hartberg
|
4
|
40%
|
10
|
Austria Wien
|
5
|
55%
|
9
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Austria Wien
|
1
|
33%
|
3
|
Austria Wien
|
0
|
0%
|
3
|
Hartberg
|
1
|
33%
|
3
|
Hartberg
|
0
|
0%
|
3
|
Hartberg
|
1
|
33%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Hartberg
|
9
|
56%
|
16
|
Hartberg
|
4
|
26%
|
15
|
Austria Wien
|
9
|
64%
|
14
|
Austria Wien
|
5
|
35%
|
14
|
Austria Wien
|
3
|
25%
|
12
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
8
|
Austria Wien
|
7
|
Hartberg
|
7
|
Hartberg
|
5
|
Austria Wien
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
1
|
Hartberg
|
1
|
Hartberg
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
5
|
Austria Wien
|
3
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
1
|
Austria Wien
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
5
|
Hartberg
|
4
|
Austria Wien
|
3
|
Austria Wien
|
3
|
Hartberg
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
24
|
Austria Wien
|
22
|
Austria Wien
|
20
|
Hartberg
|
16
|
Austria Wien
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
3
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Hartberg
|
2
|
Hartberg
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
1
|
Austria Wien
|
1
|
Hartberg
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Austria Wien
|
4
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Hartberg
|
2
|
Hartberg
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Hartberg
|
3
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Austria Wien
|
2
|
Hartberg
|
2
|
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Austria Wien
Hartberg
Avusturya - Bundesliga Şampiyonluk Grubu - 30. Hafta
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
32 | 17 | 7 | 8 | 56 - 42 | 14 | 39 |
B G G G G
|
||
|
2
|
32 | 16 | 8 | 8 | 51 - 35 | 16 | 37 |
B B B G G
|
||
|
3
|
32 | 13 | 9 | 10 | 56 - 41 | 15 | 29 |
G M B M M
|
||
|
4
|
32 | 14 | 5 | 13 | 45 - 50 | -5 | 29 |
M B G G M
|
||
|
5
|
32 | 12 | 8 | 12 | 36 - 41 | -5 | 27 |
M G M M M
|
||
|
6
|
32 | 10 | 12 | 10 | 40 - 40 | 0 | 25 |
G M M M G
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 10 | 3 | 3 | 28 - 19 | 9 | 33 |
B G B G G
|
||
|
2
|
16 | 6 | 5 | 5 | 17 - 17 | 0 | 23 |
B B B B G
|
||
|
3
|
16 | 7 | 2 | 7 | 19 - 20 | -1 | 23 |
G M M G M
|
||
|
4
|
16 | 6 | 4 | 6 | 29 - 23 | 6 | 22 |
M M G B M
|
||
|
5
|
16 | 6 | 3 | 7 | 19 - 27 | -8 | 21 |
M B M G M
|
||
|
6
|
16 | 4 | 5 | 7 | 19 - 25 | -6 | 17 |
M M B M M
|
| # | Takım | O | G | B | M | +/- | Av. A | Puan P | Form | |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
16 | 10 | 3 | 3 | 34 - 18 | 16 | 33 |
G G B B G
|
||
|
2
|
16 | 7 | 5 | 4 | 27 - 18 | 9 | 26 |
B G G M M
|
||
|
3
|
16 | 8 | 2 | 6 | 26 - 23 | 3 | 26 |
G M M B G
|
||
|
4
|
16 | 7 | 4 | 5 | 28 - 23 | 5 | 25 |
M G B G G
|
||
|
5
|
16 | 6 | 7 | 3 | 21 - 15 | 6 | 25 |
B B G M G
|
||
|
6
|
16 | 5 | 6 | 5 | 17 - 21 | -4 | 21 |
G B B M M
|
Avusturya - Bundesliga Şampiyonluk Grubu - 30. Hafta kapsamında oynanan maçta Austria Wien, Hartberg karşısında 1-0 kazandı. Karşılaşma 03.05.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Franz Horr Stadyumu, Viyana. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: K. Boateng (69').
Maçta 1 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Austria Wien - Hartberg): topla oynama %48 - %52, isabetli şut 4 - 1, beklenen gol (xG) 0.94 - 0.36.
Puan durumunda Austria Wien 4. sırada 29 puanla, Hartberg 6. sırada 25 puanla yer alıyor.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.