YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Asc Biesheim - Metz 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (20.12.2025) Bu karşılaşma Fransa - Kupa Son 64 Turu kapsamındadır.
Asc Biesheim - Metz 0-3 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (20.12.2025) Bu karşılaşma Fransa - Kupa Son 64 Turu kapsamındadır.
Asc Biesheim İç Saha Form Durumu
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 1.16 |
|
2.32 |
| 12 |
|
15 |
| 3 |
|
4 |
| 287 (%79) |
|
381 (%80) |
| 10 |
|
12 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 21 |
|
28 |
| 10 |
|
11 |
| 1 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 12 |
|
15 |
| 3 |
|
4 |
| 8 |
|
8 |
| 1 |
|
3 |
| 7 |
|
12 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 360 |
|
472 |
| 287 (%79) |
|
381 (%80) |
| 23 (%47) |
|
35 (%44) |
| 3 (%17) |
|
7 (%33) |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 17 |
|
21 |
| 6 |
|
6 |
| 29 |
|
23 |
| 1 |
|
3 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 47 (%54) |
|
40 (%45) |
| 4 (%25) |
|
2 (%33) |
| 139 |
|
145 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| %38 |
|
%62 |
| 0.49 |
|
0.96 |
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 112 (%78) |
|
200 (%80) |
| 6 |
|
8 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
16 |
| 7 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 0 |
|
1 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 5 |
|
6 |
| 2 |
|
1 |
| 3 |
|
4 |
| 0 |
|
1 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 143 |
|
247 |
| 112 (%78) |
|
200 (%80) |
| 16 (%59) |
|
19 (%38) |
| 1 (%10) |
|
3 (%33) |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 9 |
|
8 |
| 4 |
|
5 |
| 18 |
|
12 |
| 0 |
|
2 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 25 (%52) |
|
23 (%47) |
| 1 (%20) |
|
2 (%66) |
| 68 |
|
75 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| %48 |
|
%52 |
| 0.67 |
|
1.36 |
| 7 |
|
9 |
| 1 |
|
3 |
| 172 (%79) |
|
181 (%80) |
| 4 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 9 |
|
12 |
| 3 |
|
7 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 7 |
|
9 |
| 1 |
|
3 |
| 5 |
|
4 |
| 1 |
|
2 |
| 4 |
|
7 |
| 3 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 217 |
|
225 |
| 172 (%79) |
|
181 (%80) |
| 7 (%33) |
|
16 (%53) |
| 2 (%28) |
|
4 (%33) |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 8 |
|
13 |
| 2 |
|
1 |
| 11 |
|
11 |
| 1 |
|
1 |
| Asc Biesheim | Metz | |
|---|---|---|
| 22 (%56) |
|
17 (%43) |
| 3 (%27) |
|
0 (%0) |
| 71 |
|
70 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Metz
|
0
|
0
|
3
|
Metz
|
2
|
2
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
0
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
0
|
2
|
Metz
|
1
|
1
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Metz
|
9.20
|
Metz
|
8.10
|
Metz
|
7.80
|
Metz
|
7.30
|
Metz
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Metz
|
1
|
4
|
Metz
|
0
|
3
|
Asc Biesheim
|
0
|
2
|
Metz
|
0
|
2
|
Asc Biesheim
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Metz
|
55
|
83%
|
66
|
Metz
|
53
|
85%
|
62
|
Metz
|
46
|
82%
|
56
|
Metz
|
45
|
88%
|
51
|
Asc Biesheim
|
40
|
90%
|
44
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Metz
|
1
|
16%
|
6
|
Asc Biesheim
|
0
|
0%
|
4
|
Metz
|
3
|
75%
|
4
|
Metz
|
1
|
25%
|
4
|
Asc Biesheim
|
0
|
0%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Metz
|
11
|
64%
|
17
|
Metz
|
4
|
26%
|
15
|
Asc Biesheim
|
4
|
30%
|
13
|
Metz
|
7
|
53%
|
13
|
Metz
|
7
|
58%
|
12
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Asc Biesheim
|
1
|
33%
|
3
|
Asc Biesheim
|
0
|
0%
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
50%
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
50%
|
2
|
Metz
|
0
|
0%
|
2
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Asc Biesheim
|
8
|
66%
|
12
|
Metz
|
5
|
41%
|
12
|
Metz
|
7
|
63%
|
11
|
Asc Biesheim
|
4
|
40%
|
10
|
Asc Biesheim
|
6
|
60%
|
10
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Asc Biesheim
|
7
|
Asc Biesheim
|
7
|
Metz
|
7
|
Asc Biesheim
|
6
|
Metz
|
5
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Asc Biesheim
|
1
|
Metz
|
1
|
Metz
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Asc Biesheim
|
2
|
Metz
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
Asc Biesheim
|
1
|
Asc Biesheim
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Metz
|
6
|
Asc Biesheim
|
3
|
Asc Biesheim
|
3
|
Asc Biesheim
|
3
|
Metz
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Asc Biesheim
|
21
|
Metz
|
20
|
Metz
|
19
|
Metz
|
16
|
Asc Biesheim
|
15
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Asc Biesheim
|
4
|
Metz
|
3
|
Metz
|
3
|
Metz
|
2
|
Metz
|
2
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Metz
|
3
|
Asc Biesheim
|
2
|
Asc Biesheim
|
2
|
Metz
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Asc Biesheim
|
3
|
Asc Biesheim
|
2
|
Asc Biesheim
|
2
|
Metz
|
2
|
Asc Biesheim
|
1
|
Asc Biesheim
Metz
Fransa - Kupa Son 64 Turu kapsamında oynanan maçta Metz, Asc Biesheim karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 20.12.2025 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-1 tamamlanmıştı.
Goller: B. Traore (9'), B. Traore (47'), S. Sane (65').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Asc Biesheim - Metz): topla oynama %43 - %57, isabetli şut 3 - 4, beklenen gol (xG) 1.16 - 2.32.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.