YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Angers SCO - Toulouse FC 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (10.01.2026) Bu karşılaşma Fransa - Kupa Son 32 Turu kapsamındadır.
Angers SCO - Toulouse FC 1-1 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (10.01.2026) Bu karşılaşma Fransa - Kupa Son 32 Turu kapsamındadır.
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| %43 |
|
%57 |
| 1.57 |
|
2.23 |
| 7 |
|
16 |
| 1 |
|
6 |
| 466 (%85) |
|
262 (%79) |
| 12 |
|
19 |
| 1 |
|
2 |
| 1 |
|
6 |
| 5 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 26 |
|
15 |
| 7 |
|
8 |
| 10 |
|
33 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 7 |
|
16 |
| 1 |
|
6 |
| 3 |
|
8 |
| 3 |
|
2 |
| 6 |
|
10 |
| 1 |
|
6 |
| 0 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 543 |
|
330 |
| 466 (%85) |
|
262 (%79) |
| 20 (%44) |
|
16 (%40) |
| 2 (%14) |
|
5 (%35) |
| 3 |
|
8 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 19 |
|
18 |
| 12 |
|
19 |
| 24 |
|
15 |
| 5 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 51 (%54) |
|
42 (%45) |
| 5 (%25) |
|
8 (%40) |
| 122 |
|
115 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| %35 |
|
%65 |
| 3 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 222 (%85) |
|
131 (%85) |
| 6 |
|
13 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
5 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 12 |
|
9 |
| 4 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 3 |
|
7 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
4 |
| 1 |
|
3 |
| 0 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 260 |
|
153 |
| 222 (%85) |
|
131 (%85) |
| 13 (%41) |
|
15 (%60) |
| 0 (%0) |
|
3 (%25) |
| 1 |
|
4 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 5 |
|
7 |
| 4 |
|
9 |
| 13 |
|
2 |
| 1 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 24 (%52) |
|
22 (%47) |
| 2 (%25) |
|
7 (%58) |
| 54 |
|
46 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| %50 |
|
%50 |
| 4 |
|
9 |
| 1 |
|
5 |
| 231 (%81) |
|
106 (%66) |
| 5 |
|
6 |
| 0 |
|
1 |
| 1 |
|
1 |
| 2 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
6 |
| 3 |
|
5 |
| 2 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 4 |
|
9 |
| 1 |
|
5 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
1 |
| 4 |
|
5 |
| 0 |
|
4 |
| 0 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 285 |
|
159 |
| 231 (%81) |
|
106 (%66) |
| 9 (%42) |
|
4 (%13) |
| 1 (%9) |
|
1 (%50) |
| 2 |
|
4 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 12 |
|
14 |
| 8 |
|
8 |
| 9 |
|
11 |
| 4 |
|
0 |
| Angers | Toulouse | |
|---|---|---|
| 24 (%54) |
|
21 (%51) |
| 2 (%18) |
|
0 (%0) |
| 71 |
|
64 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Toulouse
|
1
|
0
|
4
|
Toulouse
|
2
|
1
|
3
|
Angers
|
1
|
1
|
3
|
Toulouse
|
1
|
0
|
2
|
Toulouse
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Angers
|
7.60
|
Angers
|
7.50
|
Toulouse
|
7.40
|
Angers
|
7.30
|
Toulouse
|
7.30
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Toulouse
|
0
|
3
|
Toulouse
|
0
|
2
|
Angers
|
0
|
1
|
Angers
|
0
|
1
|
Angers
|
0
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Angers
|
95
|
91%
|
104
|
Angers
|
70
|
92%
|
76
|
Angers
|
49
|
92%
|
53
|
Angers
|
46
|
83%
|
55
|
Toulouse
|
43
|
84%
|
51
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Toulouse
|
4
|
50%
|
8
|
Angers
|
1
|
25%
|
4
|
Toulouse
|
1
|
33%
|
3
|
Angers
|
0
|
0%
|
2
|
Angers
|
1
|
50%
|
2
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Angers
|
9
|
64%
|
14
|
Toulouse
|
3
|
27%
|
11
|
Angers
|
4
|
50%
|
8
|
Angers
|
2
|
33%
|
6
|
Toulouse
|
2
|
33%
|
6
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Toulouse
|
3
|
60%
|
5
|
Toulouse
|
1
|
25%
|
4
|
Angers
|
2
|
66%
|
3
|
Angers
|
0
|
0%
|
3
|
Toulouse
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Toulouse
|
6
|
42%
|
14
|
Toulouse
|
4
|
33%
|
12
|
Toulouse
|
8
|
66%
|
12
|
Toulouse
|
2
|
16%
|
12
|
Angers
|
3
|
27%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Angers
|
8
|
Angers
|
5
|
Toulouse
|
5
|
Angers
|
2
|
Angers
|
2
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Angers
|
1
|
Angers
|
1
|
Angers
|
1
|
Toulouse
|
1
|
Toulouse
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Toulouse
|
5
|
Toulouse
|
5
|
Angers
|
4
|
Toulouse
|
3
|
Angers
|
2
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Toulouse
|
5
|
Angers
|
4
|
Angers
|
3
|
Angers
|
3
|
Angers
|
3
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Angers
|
14
|
Toulouse
|
14
|
Angers
|
13
|
Angers
|
13
|
Toulouse
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Toulouse
|
5
|
Angers
|
1
|
Angers
|
1
|
Angers
|
1
|
Toulouse
|
1
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Toulouse
|
2
|
Angers
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Toulouse
|
5
|
Toulouse
|
4
|
Toulouse
|
3
|
Angers
|
2
|
Angers
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Angers
|
4
|
Angers
|
3
|
Toulouse
|
3
|
Angers
|
2
|
Angers
|
2
|
Angers
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Toulouse
Fransa - Kupa Son 32 Turu kapsamında oynanan maçta Angers ile Toulouse 1-1 berabere kaldı. Karşılaşma 10.01.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.
Goller: S. Hidalgo (47'), Amine Sbai (90+1').
Maçta 8 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Angers - Toulouse): topla oynama %43 - %57, isabetli şut 1 - 6, beklenen gol (xG) 1.57 - 2.23.
Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.