Angby IF - Enskede IK 0-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (24.06.2026) Bu karşılaşma İsveç - 2. Lig, Norra Svealand Norra Svealand - 14. Hafta kapsamındadır.

Angby IF 0-0 Enskede IK - Özet, Goller ve İstatistikler - 24.06.2026

Galibiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
0 - 0
(İY: 0 - 0)
Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Galibiyet
3
Kaybetmeme
7
2.5 Üst
4
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Sarı Kart 4.5 Alt
3
Korner 10.5 Alt
6
Galibiyet
6/7
Kaybetmeme
3/4
Karşılıklı Gol
3/4
Gol yeme
8/9

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Angby IF Enskede
%45
Topla Oynama
%55
8
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
3
4
Korner
2
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Angby IF Enskede
8
Toplam Şut
7
2
İsabetli Şut
3
6
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Angby IF Enskede
%48
Topla Oynama
%52
5
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
2
4
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Angby IF Enskede
5
Toplam Şut
4
2
İsabetli Şut
2
3
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Angby IF Enskede
%42
Topla Oynama
%58
3
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
1
0
Korner
1
2
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Angby IF Enskede
3
Toplam Şut
3
0
İsabetli Şut
1
3
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Angby IF
Enskede
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
1.3
6.0
Şut
10.2
3.8
Korner
4.5
1.2
Sarı Kart
1.3
0.0
Faul
0.0
Angby IF
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
4
Oran:
2.39
%67
Beraberlik:
1
Oran:
2.99
%17
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.05
%17
Enskede
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.05
%33
Beraberlik:
0
Oran:
2.99
%0
Mağlubiyet:
4
Oran:
2.39
%67
Angby IF
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
1
Oran:
2.76
%17
Beraberlik:
5
Oran:
2.14
%83
Mağlubiyet:
0
Oran:
2.44
%0
Enskede
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
2.44
%33
Beraberlik:
3
Oran:
2.14
%50
Mağlubiyet:
1
Oran:
2.76
%17
Angby IF
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Enskede
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Angby IF
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%33
Üst:
4
Oran:
%67
Enskede
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
6
Oran:
%100
Angby IF
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
3
Oran:
%50
Üst:
3
Oran:
%50
Enskede
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
2
Oran:
%33
Üst:
4
Oran:
%67
Angby IF
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
1.40
%100
Üst:
0
Oran:
1.90
%0
Enskede
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
3
Oran:
1.40
%50
Üst:
3
Oran:
1.90
%50
Angby IF
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Enskede
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
5
Oran:
%83
Üst:
1
Oran:
%17
Angby IF
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Enskede
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
6
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Angby IF
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
4
Oran:
1.24
%67
Oran:
2
Oran:
2.31
%33
Enskede
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
4
Oran:
1.24
%67
Oran:
2
Oran:
2.31
%33

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
2.39
0
2.99
2
2.05
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.76
0
2.14
2
2.44
3
İkinci Yarı Sonucu
1
2.55
0
2.45
2
2.28
3
Handikaplı Maç Sonucu (1:0)
1
1.32
0
3.89
2
3.57
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
1.21
1 ve 2
1.29
0 ve 2
1.15
3
Çifte Şans
1 ve 0
1.32
1 ve 2
1.12
0 ve 2
1.21
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.40
Üst
1.90
3
Ev Sahibi Alt/Üst 1.5
Alt
1.51
Üst
1.73
3
Deplasman Alt/Üst 1.5
Alt
1.64
Üst
1.59
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.42
Üst
1.86
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.61
Üst
1.62
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.71
Üst
1.52
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.24
Yok
2.31
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.86
Yok
1.12
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.21
Yok
1.27
3
Tek / Çift
Tek
1.70
Çift
1.54
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.72
Çift
1.52

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
19 12 5 2 47 - 17 30 41
G G G M B
2
19 12 5 2 45 - 22 23 41
G G G G B
3
19 11 6 2 35 - 22 13 39
G G B G B
4
19 11 4 4 30 - 20 10 37
M M G G G
5
19 10 4 5 31 - 22 9 34
G M B G G
6
19 10 3 6 34 - 20 14 33
M G M M G
7
19 7 7 5 38 - 31 7 28
B G G G M
8
19 7 5 7 28 - 28 0 26
G M M G G
9
19 6 4 9 32 - 32 0 22
B G M M M
10
19 4 4 11 17 - 35 -18 16
M M G B M
11
19 3 5 11 20 - 36 -16 14
M G M M M
12
19 1 10 8 19 - 32 -13 13
M M B B B
13
19 2 5 12 19 - 45 -26 11
M M B M B
14
19 2 3 14 15 - 48 -33 9
G M M M B
Yükselme
Yükselme
Yükselme Turu
Yükselme Turu
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme Play-off
Küme Düşme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 7 3 0 20 - 7 13 24
G G G B G
2
10 7 2 1 20 - 6 14 23
G G G G G
3
10 7 2 1 21 - 9 12 23
G G M G G
4
10 6 4 0 28 - 15 13 22
G B G G B
5
9 7 0 2 23 - 7 16 21
G G G G M
6
10 5 4 1 12 - 8 4 19
G B G B B
7
9 5 1 3 20 - 12 8 16
G B M G M
8
9 4 2 3 14 - 12 2 14
G M G M G
9
9 3 4 2 15 - 13 2 13
B B G B G
10
10 0 7 3 9 - 14 -5 7
B B M M B
11
9 1 2 6 11 - 19 -8 5
M B M M B
12
9 0 4 5 9 - 21 -12 4
M B M M M
13
9 1 0 8 6 - 23 -17 3
M M M M M
14
10 1 0 9 6 - 30 -24 3
M M M M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
10 5 5 0 24 - 10 14 20
B G G G B
2
9 6 2 1 23 - 14 9 20
G B G G G
3
9 6 1 2 17 - 7 10 19
M M G G G
4
10 4 3 3 23 - 18 5 15
B M G G M
5
9 4 2 3 9 - 11 -2 14
B M G M G
6
10 3 3 4 14 - 16 -2 12
M B M M G
7
10 3 2 5 6 - 16 -10 11
B G M G M
8
9 3 1 5 14 - 14 0 10
M G M M M
9
9 3 1 5 11 - 15 -4 10
M M B M G
10
10 3 1 6 11 - 15 -4 10
G B M G M
11
10 1 5 4 13 - 22 -9 8
G M M B B
12
10 1 3 6 12 - 20 -8 6
M B B M M
13
9 1 3 5 10 - 18 -8 6
G B M B B
14
9 1 3 5 9 - 18 -9 6
M M G M B
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
IY | 0 - 0
83'
MS | 0 - 0
Saat
24 Haziran 2026, Çarşamba 20:30
Güneşli
Güneşli, 21°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
2.39
MS 0
2.99
MS 2
2.05

Angby IF - Enskede maç özeti

İsveç - 2. Lig, Norra Svealand Norra Svealand - 14. Hafta kapsamında oynanan maçta Angby IF ile Enskede 0-0 berabere kaldı. Karşılaşma 24.06.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 0-0 tamamlanmıştı.

Öne çıkan istatistikler (Angby IF - Enskede): topla oynama %45 - %55, isabetli şut 2 - 3.

Puan durumunda Angby IF 3. sırada 39 puanla, Enskede 5. sırada 34 puanla yer alıyor.