YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Anderlecht - FC Sheriff Tiraspol 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (07.08.2025) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 3. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Lotto Park, Brüksel, Belçika.
Anderlecht - FC Sheriff Tiraspol 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (07.08.2025) Bu karşılaşma UEFA Konferans Ligi 3. Eleme Turu kapsamındadır. Maçın sahası: Lotto Park, Brüksel, Belçika.
Sıradaki Maç
Anderlecht İç Saha Form Durumu
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| %52 |
|
%48 |
| 2.17 |
|
1.08 |
| 12 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 390 (%86) |
|
336 (%81) |
| 15 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 6 |
|
5 |
| 2 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
24 |
| 3 |
|
7 |
| 4 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 12 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 4 |
|
3 |
| 2 |
|
1 |
| 7 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 451 |
|
412 |
| 390 (%86) |
|
336 (%81) |
| 29 (%63) |
|
35 (%60) |
| 2 (%10) |
|
3 (%16) |
| 10 |
|
5 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 24 |
|
24 |
| 5 |
|
10 |
| 29 |
|
24 |
| 2 |
|
3 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 43 (%40) |
|
63 (%59) |
| 7 (%38) |
|
17 (%54) |
| 125 |
|
135 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| %54 |
|
%46 |
| 0.93 |
|
0.38 |
| 7 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 193 (%85) |
|
161 (%80) |
| 7 |
|
2 |
| 0 |
|
0 |
| 4 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 7 |
|
4 |
| 3 |
|
1 |
| 3 |
|
2 |
| 1 |
|
1 |
| 1 |
|
0 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 227 |
|
199 |
| 193 (%85) |
|
161 (%80) |
| 15 (%51) |
|
18 (%48) |
| 3 (%20) |
|
3 (%33) |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 11 |
|
12 |
| 4 |
|
5 |
| 14 |
|
15 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 17 (%34) |
|
32 (%62) |
| 3 (%33) |
|
7 (%70) |
| 67 |
|
70 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| %50 |
|
%50 |
| 1.23 |
|
0.70 |
| 12 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 390 (%86) |
|
336 (%81) |
| 15 |
|
9 |
| 2 |
|
0 |
| 2 |
|
3 |
| 1 |
|
0 |
| 0 |
|
0 |
| 14 |
|
24 |
| 3 |
|
7 |
| 4 |
|
1 |
| 2 |
|
1 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 12 |
|
6 |
| 6 |
|
2 |
| 2 |
|
2 |
| 2 |
|
1 |
| 7 |
|
5 |
| 5 |
|
1 |
| 0 |
|
0 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 451 |
|
412 |
| 390 (%86) |
|
336 (%81) |
| 14 (%82) |
|
17 (%80) |
| -1 (%-25) |
|
0 (%0) |
| 10 |
|
5 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 13 |
|
12 |
| 1 |
|
5 |
| 15 |
|
9 |
| 2 |
|
3 |
| Anderlecht | Sheriff | |
|---|---|---|
| 26 (%45) |
|
31 (%56) |
| 4 (%44) |
|
10 (%47) |
| 58 |
|
65 |
| Şut İstatistikleri | İsabetli | Gol | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
2
|
1
|
4
|
Anderlecht
|
2
|
1
|
2
|
Anderlecht
|
1
|
1
|
2
|
Sheriff
|
1
|
0
|
2
|
Sheriff
|
1
|
0
|
2
|
| Maçın En İyileri | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
8.90
|
Anderlecht
|
8.20
|
Anderlecht
|
7.80
|
Anderlecht
|
7.80
|
Anderlecht
|
7.60
|
| Kilit Pas | Asist | Toplam |
|---|---|---|
Anderlecht
|
0
|
4
|
Anderlecht
|
1
|
2
|
Sheriff
|
0
|
2
|
Anderlecht
|
0
|
1
|
Anderlecht
|
1
|
1
|
| Pas İstatistikleri | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
54
|
96%
|
56
|
Sheriff
|
53
|
84%
|
63
|
Sheriff
|
53
|
86%
|
61
|
Anderlecht
|
51
|
87%
|
58
|
Anderlecht
|
45
|
88%
|
51
|
| Orta | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
0
|
0%
|
5
|
Sheriff
|
1
|
20%
|
5
|
Sheriff
|
1
|
20%
|
5
|
Sheriff
|
1
|
25%
|
4
|
Anderlecht
|
1
|
33%
|
3
|
| Uzun Pas | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sheriff
|
8
|
53%
|
15
|
Anderlecht
|
9
|
75%
|
12
|
Sheriff
|
5
|
50%
|
10
|
Anderlecht
|
8
|
88%
|
9
|
Sheriff
|
4
|
50%
|
8
|
| Top Sürme | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Sheriff
|
7
|
70%
|
10
|
Anderlecht
|
3
|
50%
|
6
|
Sheriff
|
4
|
66%
|
6
|
Anderlecht
|
1
|
25%
|
4
|
Sheriff
|
2
|
66%
|
3
|
| İkili Mücadele | İsabetli | Yüzde | Toplam |
|---|---|---|---|
Anderlecht
|
9
|
42%
|
21
|
Sheriff
|
12
|
66%
|
18
|
Sheriff
|
9
|
69%
|
13
|
Anderlecht
|
5
|
41%
|
12
|
Sheriff
|
7
|
63%
|
11
|
| Uzaklaştırma | Toplam |
|---|---|
Sheriff
|
7
|
Anderlecht
|
5
|
Anderlecht
|
5
|
Anderlecht
|
5
|
Sheriff
|
4
|
| Şut Engelleme | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
1
|
Anderlecht
|
1
|
Sheriff
|
1
|
| Pas Arası | Toplam |
|---|---|
Sheriff
|
3
|
Anderlecht
|
2
|
Sheriff
|
2
|
Sheriff
|
2
|
Anderlecht
|
1
|
| Top Çalma | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
4
|
Anderlecht
|
4
|
Sheriff
|
4
|
Sheriff
|
4
|
Sheriff
|
4
|
| Top Kaybı | Toplam |
|---|---|
Sheriff
|
21
|
Sheriff
|
18
|
Anderlecht
|
14
|
Anderlecht
|
14
|
Anderlecht
|
13
|
| Top Çaldırma | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
4
|
Anderlecht
|
3
|
Sheriff
|
2
|
Sheriff
|
2
|
Sheriff
|
2
|
| Ofsayt | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
1
|
Anderlecht
|
1
|
| Faul | Toplam |
|---|---|
Anderlecht
|
3
|
Anderlecht
|
2
|
Anderlecht
|
2
|
Sheriff
|
2
|
Sheriff
|
2
|
| Faul Yapılan | Toplam |
|---|---|
Sheriff
|
3
|
Anderlecht
|
2
|
Sheriff
|
2
|
Sheriff
|
2
|
Anderlecht
|
1
|
UEFA Konferans Ligi 3. Eleme Turu kapsamında oynanan maçta Anderlecht, Sheriff karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 07.08.2025 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Lotto Park, Brüksel, Belçika. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.
Goller: N. Angulo (17'), K. Dolberg (48'), Y. Verschaeren (81').
Maçta 3 sarı kart çıktı, kırmızı kart görülmedi.
Öne çıkan istatistikler (Anderlecht - Sheriff): topla oynama %52 - %48, isabetli şut 6 - 2, beklenen gol (xG) 2.17 - 1.08.