Albion FC - Cerro Montevideo 3-0 bitti. Gol anları, kadro, istatistikler, puan durumu ve iddaa oranları Ofsayt'ta. (17.02.2026) Bu karşılaşma Uruguay - Premier Lig - 2. Hafta kapsamındadır. Maçın sahası: Estadio Luis Franzini, Montevideo.

Albion FC 3-0 Cerro Montevideo - Özet, Goller ve İstatistikler - 17.02.2026

Saat 17.02.2026 Uruguay - Premier Lig - 2. Hafta Stadyum Estadio Luis Franzini, Montevideo Hakem E. Ostojich
Mağlubiyet
Galibiyet Mağlubiyet
MS
3 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet
Mağlubiyet Galibiyet
Maçın adamını seç, puanını topla Oylamaya katıl
Detay
Kadro
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Kadro

4-3-3
Piyasa değeri
4.3 Mn €
Yaş
27,4
4-3-3
Piyasa değeri
1.8 Mn €
Yaş
24,7
Teknik Direktörler
0'
İY
MS
UZ

Önemli İstatistikler

Albion logosu
%54
Topla Oynama
%46
6
Korner
3
4
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Cerro CA logosu
Ofansif Aksiyonlar
Tehlikeli Atak
53
52
Topa Sahip Olma
%54
%46
Ataklar
73
104
Şut
9
8
İsabetli Şut
4
3
Saat
17 Şubat 2026, Salı 01:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
Stadyum
Estadio Luis Franzini, Montevideo
AVAR

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
4
Korner 10.5 Alt
5
Kazanamama
4/5
Kaybetmeme
3/4
2.5 Alt
4/5
2.5 Alt
4/5

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Albion Cerro CA
%54
Topla Oynama
%46
9
Toplam Şut
8
4
İsabetli Şut
3
6
Korner
3
4
Sarı Kart
3
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Albion Cerro CA
9
Toplam Şut
8
4
İsabetli Şut
3
5
İsabetsiz Şut
5
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Albion Cerro CA
%57
Topla Oynama
%43
6
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
1
1
Korner
3
1
Sarı Kart
2
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Albion Cerro CA
6
Toplam Şut
4
1
İsabetli Şut
1
5
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Albion Cerro CA
%51
Topla Oynama
%49
3
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
2
5
Korner
0
3
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Albion Cerro CA
3
Toplam Şut
4
3
İsabetli Şut
2
0
İsabetsiz Şut
2
0
Engellenen Şut
0
Albion
Cerro CA
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
2.0
Yediği Gol
1.0
4.0
Şut
6.0
4.0
Korner
1.0
6.0
Sarı Kart
3.0
0.0
Faul
0.0
Albion
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
1.89
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.66
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.11
%100
Albion
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
2.63
%0
Beraberlik:
0
Oran:
1.69
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
3.99
%100
Albion
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Albion
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
2.12
%0
Üst:
1
Oran:
1.32
%100
Albion
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
1
Oran:
%100
Albion
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Albion
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Albion
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%100
Üst:
0
Oran:
%0
Albion
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
1
Oran:
1.93
%100
Oran:
0
Oran:
1.42
%0

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.89
0
2.66
2
3.11
3
İlk Yarı Sonucu
1
2.63
0
1.69
2
3.99
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 1.5
Alt
2.12
Üst
1.32
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 0.5
Alt
2.00
Üst
1.38
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.93
Yok
1.42

Puan Durumu

Uruguay - Premier Lig - 2. Hafta Uruguay - Premier Lig - 2. Hafta
Tümü
İç Saha
Deplasman
Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
15 9 4 2 23 - 14 9 31
G B G B M
2
15 9 2 4 24 - 16 8 29
G B M G G
3
15 8 4 3 26 - 16 10 28
G G G G G
4
15 8 3 4 23 - 16 7 27
M B M B G
5
15 7 3 5 23 - 22 1 24
B M G M G
6
15 6 5 4 22 - 16 6 23
M B G B G
7
15 7 1 7 26 - 21 5 22
M G M M G
8
15 5 6 4 13 - 11 2 21
G B G B M
9
15 5 5 5 20 - 18 2 20
G M B G M
10
15 6 2 7 16 - 21 -5 20
M M G M G
11
15 4 6 5 17 - 21 -4 18
B B G M M
12
15 5 2 8 16 - 19 -3 17
B M M G M
13
15 5 2 8 14 - 20 -6 17
M G M G M
14
15 4 3 8 17 - 22 -5 15
G B B G G
15
15 2 4 9 12 - 23 -11 10
M G M M M
16
15 2 4 9 8 - 24 -16 10
B B M M M
Play-off
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 6 0 1 13 - 6 7 18
G G G M G
2
8 4 3 1 13 - 8 5 15
G B G B B
3
7 4 2 1 8 - 4 4 14
G B G G M
4
8 4 2 2 9 - 8 1 14
G G M G G
5
8 4 1 3 18 - 12 6 13
M G B G G
6
7 4 1 2 13 - 9 4 13
G M M G G
7
7 4 1 2 12 - 9 3 13
M G B G G
8
8 3 3 2 13 - 11 2 12
G M M B B
9
7 3 1 3 11 - 5 6 10
G G M M G
10
7 2 4 1 10 - 6 4 10
G B B B M
11
8 3 1 4 8 - 8 0 10
M M G G G
11
8 3 1 4 8 - 8 0 10
M M G B G
13
8 2 3 3 5 - 6 -1 9
M G G B M
14
7 2 2 3 10 - 10 0 8
B B M M G
15
7 2 1 4 9 - 9 0 7
G G B M M
16
8 1 2 5 7 - 14 -7 5
M B M G M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
7 5 1 1 10 - 6 4 16
G G G G M
2
7 5 0 2 10 - 5 5 15
G G G M G
3
7 4 3 0 8 - 4 4 15
G B G G G
4
8 3 3 2 10 - 8 2 12
M B G B M
5
8 4 0 4 15 - 16 -1 12
M G M G M
6
8 3 2 3 11 - 10 1 11
M M G B G
7
8 3 2 3 11 - 13 -2 11
M B G M M
8
8 2 4 2 9 - 7 2 10
B M B B B
9
8 3 1 4 7 - 10 -3 10
G M B M G
10
8 2 2 4 7 - 15 -8 8
M M B G M
11
8 1 4 3 5 - 7 -2 7
M B M B B
12
7 2 1 4 6 - 12 -6 7
G G M M M
13
7 2 0 5 7 - 13 -6 6
M M M M M
14
7 1 2 4 5 - 9 -4 5
G B M M M
15
7 1 2 4 9 - 14 -5 5
M M M B G
16
7 0 1 6 3 - 18 -15 1
M M B M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
Saat
17 Şubat 2026, Salı 01:00
Güneşli
Güneşli, 22°C
Stadyum
Estadio Luis Franzini, Montevideo
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.89
MS 0
2.66
MS 2
3.11

Albion - Cerro CA maç özeti

Uruguay - Premier Lig - 2. Hafta kapsamında oynanan maçta Albion, Cerro CA karşısında 3-0 kazandı. Karşılaşma 17.02.2026 tarihinde oynandı. Maçın oynandığı yer: Estadio Luis Franzini, Montevideo. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: F. Ginella (10'), C. Airala (86'), A. Lopez (90+2').

Maçta 7 sarı, 1 kırmızı kart çıktı.

Öne çıkan istatistikler (Albion - Cerro CA): topla oynama %54 - %46, isabetli şut 4 - 3.

Puan durumunda Albion 3. sırada 28 puanla, Cerro CA 16. sırada 10 puanla yer alıyor.

İlk 11'ler

Ofsayt UYGULAMASI Maçın adamını seç, puanını topla

Maç bitti, gün bitmedi. Oylamaya katıl; sonra takip ettiğin takımları favorilerine ekle, sıradaki maçlarını da kaçırma.

  • Eğlenceli oyunlar oyna, Ofsayt kredileri kazan!
  • Maç bildirimleri: skor, önemli anlar ve maç sonu
  • Akış ile fikirlerini paylaş, habersiz kalma!
Kamerayı QR'a tut