Galler - Championship, Güney - 6. Hafta - Aberystwyth Town 4-0 Llanelli Town AFC bitti. Goller: R Ricketts. Özet, kadro ve istatistikler Ofsayt'ta. (31.08.2026)

Aberystwyth Town 4-0 Llanelli Town AFC - Galler - Championship, Güney - 6. Hafta - Özet, Goller

Galibiyet
Galibiyet Mağlubiyet Galibiyet
MS
4 - 0
(İY: 1 - 0)
Mağlubiyet Mağlubiyet Mağlubiyet
Detay
İstatistik
Puan Durumu
Forum
İddaa
Karşılaştırma

Karşılaştırma

İki Takım Arasındaki Son Maçlar
Takım Serileri
Kazanamama
6
2.5 Üst
3
Gol yeme
6
Galibiyet
3/4
Kaybetmeme
3/4
2.5 Üst
3/4
2.5 Üst
5/6
Karşılıklı Gol
3/4
Karşılıklı Gol
4/5
Gol yeme
3/4

İstatistik

Genel İstatistikler — Tümü
Aberystwyth Llanelli
%61
Topla Oynama
%39
27
Toplam Şut
8
11
İsabetli Şut
1
7
Korner
2
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — Tümü
Aberystwyth Llanelli
27
Toplam Şut
8
11
İsabetli Şut
1
16
İsabetsiz Şut
7
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 1. Yarı
Aberystwyth Llanelli
%63
Topla Oynama
%37
12
Toplam Şut
3
6
İsabetli Şut
0
3
Korner
1
1
Sarı Kart
1
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 1. Yarı
Aberystwyth Llanelli
12
Toplam Şut
3
6
İsabetli Şut
0
6
İsabetsiz Şut
3
0
Engellenen Şut
0
Genel İstatistikler — 2. Yarı
Aberystwyth Llanelli
%59
Topla Oynama
%41
15
Toplam Şut
5
5
İsabetli Şut
1
4
Korner
1
0
Sarı Kart
0
0
Kırmızı Kart
0
Şut İstatistikleri — 2. Yarı
Aberystwyth Llanelli
15
Toplam Şut
5
5
İsabetli Şut
1
10
İsabetsiz Şut
4
0
Engellenen Şut
0
Aberystwyth
Llanelli
Maç Başına Ortalamalar
0.0
Gol
0.0
1.2
Yediği Gol
2.8
10.5
Şut
7.4
3.8
Korner
3.0
1.8
Sarı Kart
2.4
0.0
Faul
0.0
Aberystwyth
Maç Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.18
%67
Beraberlik:
0
Oran:
4.66
%0
Mağlubiyet:
1
Oran:
6.51
%33
Llanelli
Maç Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
6.51
%0
Beraberlik:
0
Oran:
4.66
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.18
%100
Aberystwyth
İlk Yarı Sonucu (İç Saha)
Galibiyet:
2
Oran:
1.54
%67
Beraberlik:
1
Oran:
2.54
%33
Mağlubiyet:
0
Oran:
5.97
%0
Llanelli
İlk Yarı Sonucu (Dış Saha)
Galibiyet:
0
Oran:
5.97
%0
Beraberlik:
0
Oran:
2.54
%0
Mağlubiyet:
2
Oran:
1.54
%100
Aberystwyth
0.5 Üst (İç Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
3
Oran:
%100
Llanelli
0.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Aberystwyth
1.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Llanelli
1.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Aberystwyth
2.5 Üst (İç Saha)
Alt:
1
Oran:
%33
Üst:
2
Oran:
%67
Llanelli
2.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
0
Oran:
%0
Üst:
2
Oran:
%100
Aberystwyth
3.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
1.51
%67
Üst:
1
Oran:
1.83
%33
Llanelli
3.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
1.51
%50
Üst:
1
Oran:
1.83
%50
Aberystwyth
4.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Llanelli
4.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Aberystwyth
5.5 Üst (İç Saha)
Alt:
2
Oran:
%67
Üst:
1
Oran:
%33
Llanelli
5.5 Üst (Dış Saha)
Alt:
1
Oran:
%50
Üst:
1
Oran:
%50
Aberystwyth
Karşılıklı Gol (İç Saha)
Oran:
2
Oran:
1.49
%67
Oran:
1
Oran:
1.85
%33
Llanelli
Karşılıklı Gol (Dış Saha)
Oran:
1
Oran:
1.49
%50
Oran:
1
Oran:
1.85
%50

İddaa

Maç Sonucu
3
Maç Sonucu
1
1.18
0
4.66
2
6.51
3
İlk Yarı Sonucu
1
1.54
0
2.54
2
5.97
3
İkinci Yarı Sonucu
1
1.47
0
2.90
2
5.44
3
Handikaplı Maç Sonucu (0:1)
1
1.64
0
3.53
2
2.68
3
İlk Yarı Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
1.21
0 ve 2
1.72
3
Çifte Şans
1 ve 0
-
1 ve 2
-
0 ve 2
2.50
Maç Sonucu Alt/Üst
3
Alt/Üst 3.5
Alt
1.51
Üst
1.83
3
Ev Sahibi Alt/Üst 2.5
Alt
1.52
Üst
1.81
3
Deplasman Alt/Üst 0.5
Alt
2.07
Üst
1.37
Yarı Alt/Üst
3
İlk Yarı Alt/Üst 1.5
Alt
1.53
Üst
1.79
3
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
2.50
Üst
1.23
3
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 0.5
Alt
1.27
Üst
2.37
Gol
3
Karşılıklı Gol
Var
1.49
Yok
1.85
3
İlk Yarı Karşılıklı Gol
Var
3.36
Yok
1.09
3
İkinci Yarı Karşılıklı Gol
Var
2.68
Yok
1.19
3
Tek / Çift
Tek
1.66
Çift
1.64
3
İlk Yarı Tek/Çift
Tek
1.72
Çift
1.59

Puan Durumu

Tümü
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
5 4 1 0 18 - 5 13 13
G G G G B
2
5 4 1 0 16 - 10 6 13
G G G G B
3
5 4 0 1 16 - 5 11 12
G M G G G
4
6 3 1 2 15 - 14 1 10
G G M B M
5
6 3 1 2 5 - 5 0 10
M G G G M
6
5 3 0 2 13 - 9 4 9
M G G G M
7
6 2 2 2 12 - 11 1 8
B M M G G
8
5 2 2 1 4 - 3 1 8
G B M G B
9
6 2 1 3 11 - 13 -2 7
G M G M B
10
6 2 1 3 13 - 17 -4 7
B G M M G
11
5 2 1 2 3 - 7 -4 7
M B M G G
12
5 2 0 3 9 - 5 4 6
G M G M M
13
4 1 1 2 5 - 7 -2 4
M B M G
14
5 1 0 4 5 - 9 -4 3
G M M M M
15
6 0 2 4 6 - 18 -12 2
B M M B M
16
4 0 0 4 1 - 14 -13 0
M M M M
Yükselme
Küme Düşme
İç Saha
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
4 3 0 1 11 - 3 8 9
M G G G
2
4 2 1 1 8 - 5 3 7
M G G B
3
2 2 0 0 5 - 3 2 6
G G
4
4 2 0 2 11 - 11 0 6
G G M M
5
2 1 1 0 7 - 4 3 4
G B
6
3 1 1 1 7 - 6 1 4
B M G
7
2 1 1 0 2 - 1 1 4
B G
8
3 1 1 1 5 - 8 -3 4
B M G
9
2 1 0 1 5 - 3 2 3
M G
10
1 1 0 0 1 - 0 1 3
G
11
2 1 0 1 5 - 6 -1 3
M G
12
2 1 0 1 3 - 4 -1 3
G M
13
3 1 0 2 3 - 5 -2 3
M G M
14
3 0 2 1 4 - 7 -3 2
M B B
15
3 0 0 3 1 - 4 -3 0
M M M
16
2 0 0 2 0 - 4 -4 0
M M
Deplasman
# Takım O G B M +/- Av. A Puan P Form
1
3 3 0 0 11 - 1 10 9
G G G
2
3 2 1 0 11 - 7 4 7
G G B
3
3 2 1 0 2 - 0 2 7
B G G
4
2 2 0 0 8 - 1 7 6
G G
5
3 2 0 1 8 - 6 2 6
G G M
6
4 1 2 1 3 - 3 0 5
B M G B
7
2 1 1 0 4 - 3 1 4
G B
8
3 1 1 1 5 - 5 0 4
B M G
9
1 1 0 0 5 - 2 3 3
G
10
3 1 0 2 8 - 9 -1 3
M G M
11
3 1 0 2 1 - 6 -5 3
M M G
12
2 0 1 1 0 - 1 -1 1
M B
13
3 0 0 3 2 - 5 -3 0
M M M
14
2 0 0 2 3 - 8 -5 0
M M
15
3 0 0 3 2 - 11 -9 0
M M M
16
2 0 0 2 1 - 10 -9 0
M M
Yenile Yenile
Son Güncelleme:
Momentum
0'
İY
MS
UZ
43' 1 - 0
IY | 1 - 0
58' 2 - 0
73' 4 - 0
MS | 4 - 0
Saat
31 Ağustos 2026, Pazartesi 16:30
Parçalı Bulutlu
Parçalı Bulutlu, 17°C
AVAR
İddaa
İddaa Oranları
3
Maç Sonucu
MS 1
1.18
MS 0
4.66
MS 2
6.51

Aberystwyth - Llanelli maç özeti

Galler - Championship, Güney - 6. Hafta kapsamında oynanan maçta Aberystwyth, Llanelli karşısında 4-0 kazandı. Karşılaşma 31.08.2026 tarihinde oynandı. İlk yarı 1-0 tamamlanmıştı.

Goller: R Ricketts (71').

Öne çıkan istatistikler (Aberystwyth - Llanelli): topla oynama %61 - %39, isabetli şut 11 - 1.

Puan durumunda Aberystwyth 3. sırada 12 puanla, Llanelli 15. sırada 2 puanla yer alıyor.