YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Real Madrid 12-13 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
Real Madrid 12-13 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
İspanya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
EUROLEAGUE
|
||||||
| Grup A | ||||||
| 12/10 | 35 - 44 |
|
|
G | ||
| 19/10 | 42 - 35 |
|
|
M | ||
| 25/10 | 36 - 42 |
|
|
G | ||
| 01/11 | 41 - 26 |
|
|
G | ||
| 09/11 | 35 - 46 |
|
|
G | ||
| 15/11 | 42 - 35 |
|
|
M | ||
| 23/11 | 46 - 45 |
|
|
G | ||
| 30/11 | 36 - 39 |
|
|
G | ||
| 06/12 | 42 - 35 |
|
|
M | ||
| 13/12 | 48 - 27 |
|
|
G | ||
| Grup E | ||||||
| 27/12 | 34 - 38 |
|
|
G | ||
| 03/01 | 38 - 47 |
|
|
G | ||
| 11/01 | 40 - 40 |
|
|
G | ||
| 17/01 | 36 - 30 |
|
|
G | ||
| 25/01 | 37 - 27 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 33 - 27 |
|
|
G | ||
| 14/02 | 46 - 36 |
|
|
M | ||
| 22/02 | 34 - 33 |
|
|
G | ||
| 28/02 | 39 - 41 |
|
|
G | ||
| 07/03 | 44 - 40 |
|
|
G | ||
| 15/03 | 40 - 32 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 33 - 38 |
|
|
M | ||
| 28/03 | 44 - 28 |
|
|
M | ||
| 04/04 | 47 - 30 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 10/04 | 38 - 27 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 36 - 28 |
|
|
G | ||
| 16/04 | 30 - 33 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 10/05 | 33 - 39 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 12/05 | 37 - 41 |
|
|
M | ||
İspanya
| Oyuncu | Maç | Süre | Sayı | Ribaund | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
ESP
#
F
|
27 | 27,2 | 13,7 | 3,9 | 3,1 |
| 29 | 21,5 | 11,9 | 2,9 | 0,6 | |
MNE
#
F
|
29 | 24,9 | 11,4 | 5,3 | 0,9 |
ESP
#
G
|
27 | 27,0 | 10,4 | 2,3 | 3,2 |
| 29 | 18,1 | 7,6 | 5,1 | 0,5 | |
ESP
#
G
|
29 | 18,3 | 7,5 | 1,8 | 3,9 |
| 29 | 19,3 | 5,0 | 3,6 | 0,4 | |
| 29 | 12,8 | 5,0 | 3,4 | 0,3 | |
ESP
#
F
|
29 | 17,0 | 3,6 | 3,0 | 1,3 |
| 17 | 8,5 | 3,4 | 2,1 | 0,4 | |
| 26 | 10,8 | 1,9 | 1,1 | 1,0 | |
| 12 | 10,1 | 3,2 | 0,8 | 0,3 | |
ESP
#
C
|
3 | 4,7 | 1,3 | 1,0 | 0,0 |
| 0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Başarı | Sayı | Sezonlar |
|---|---|---|
|
|
14 |
2024-2025
2023-2024
2021-2022
2018-2019
2015-2016
2012-2013
2006-2007
2004-2005
1999-2000
1993-1994
1992-1993
1985-1986
1984-1985
1983-1984
|
|
|
11 |
2022-2023
2017-2018
2014-2015
1994-1995
1979-1980
1977-1978
1973-1974
1967-1968
1966-1967
1964-1965
1963-1964
|
|
|
1 |
2006-2007
|
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Real Madrid
|
10 | 7 | 3 | 83,2 | 73,8 | 9,4 |
|
2
|
Panathinaikos
|
10 | 6 | 4 | 74,8 | 72,2 | 2,6 |
|
3
|
|
10 | 6 | 4 | 75,3 | 75,4 | -0,1 |
|
4
|
Fenerbahçe
|
10 | 5 | 5 | 72,7 | 73,8 | -1,1 |
|
5
|
Cantu
|
10 | 3 | 7 | 70,8 | 73,0 | -2,2 |
|
6
|
Cedevita
|
10 | 3 | 7 | 72,2 | 80,8 | -8,6 |
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
CSKA Moskova
|
14 | 11 | 3 | 78,2 | 70,1 | 8,1 |
|
2
|
Real Madrid
|
14 | 10 | 4 | 77,5 | 72,9 | 4,6 |
|
3
|
Panathinaikos
|
14 | 9 | 5 | 71,5 | 69,1 | 2,4 |
|
4
|
Anadolu Efes
|
14 | 9 | 5 | 73,4 | 73,6 | -0,2 |
|
5
|
Malaga
|
14 | 7 | 7 | 70,6 | 72,5 | -1,9 |
|
6
|
Zalgiris
|
14 | 6 | 8 | 76,1 | 74,3 | 1,8 |
|
7
|
Alba Berlin
|
14 | 4 | 10 | 68,5 | 74,0 | -5,5 |
|
8
|
Bamberg
|
14 | 0 | 14 | 73,3 | 82,5 | -9,2 |
Real Madrid, profesyonel bir basketbol kulübüdür. İç saha maçlarını WiZink Center sahasında oynuyor.
Euroleague tablosunda 1. sırada: 10 maçta 7 galibiyet, 3 mağlubiyet. Maç başına 83.2 sayı atıyor, 73.8 sayı yiyor; averaj 9.4.
Son maçında Olympiakos karşısında 88-100 kaybetti (13.05.2013).
Kadroda 14 oyuncu var; yaş ortalaması 25.4. Maç başına en çok sayıyı Rudy Fernandez kaydediyor (13.7). En çok ribaundu Nikola Mirotic topluyor (5.3). En çok asisti Sergio Rodriguez yapıyor (3.9).
Kulübün kupa dolabında 1 Liga ACB Şampiyonu, 1 EuroLeague Şampiyonu, 1 EuroCup Şampiyonu yer alıyor.
Sosyal