YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
EA7 Emporio Armani Milano 23-24 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
EA7 Emporio Armani Milano 23-24 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
İtalya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
EUROLEAGUE
|
||||||
| 06/10 | 38 - 35 |
|
|
M | ||
| 17/10 | 31 - 32 |
|
|
G | ||
| 19/10 | 42 - 42 |
|
|
M | ||
| 26/10 | 35 - 37 |
|
|
M | ||
| 31/10 | 52 - 50 |
|
|
M | ||
| 02/11 | 37 - 35 |
|
|
M | ||
| 09/11 | 44 - 31 |
|
|
G | ||
| 14/11 | 45 - 40 |
|
|
M | ||
| 16/11 | 43 - 39 |
|
|
G | ||
| 24/11 | 39 - 38 |
|
|
G | ||
| 30/11 | 31 - 41 |
|
|
M | ||
| 05/12 | 44 - 39 |
|
|
M | ||
| 07/12 | 39 - 44 |
|
|
M | ||
| 15/12 | 40 - 51 |
|
|
G | ||
| 20/12 | 46 - 36 |
|
|
G | ||
| 22/12 | 41 - 41 |
|
|
M | ||
| 28/12 | 46 - 31 |
|
|
G | ||
| 02/01 | 40 - 35 |
|
|
M | ||
| 05/01 | 34 - 27 |
|
|
G | ||
| 09/01 | 37 - 35 |
|
|
G | ||
| 11/01 | 31 - 47 |
|
|
M | ||
| 19/01 | 32 - 40 |
|
|
M | ||
| 26/01 | 47 - 28 |
|
|
G | ||
| 31/01 | 44 - 28 |
|
|
M | ||
| 02/02 | 34 - 43 |
|
|
M | ||
| 08/02 | 48 - 29 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 39 - 35 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 41 - 40 |
|
|
G | ||
| 14/03 | 48 - 34 |
|
|
M | ||
| 20/03 | 44 - 58 |
|
|
G | ||
| 22/03 | 43 - 36 |
|
|
G | ||
| 28/03 | 35 - 37 |
|
|
M | ||
| 05/04 | 46 - 34 |
|
|
G | ||
| 11/04 | 52 - 52 |
|
|
M | ||
İTALYA - LEGA A
|
||||||
| 01/10 | 38 - 40 |
|
|
G | ||
| 08/10 | 35 - 35 |
|
|
M | ||
| 14/10 | 34 - 27 |
|
|
G | ||
| 22/10 | 31 - 41 |
|
|
G | ||
| 29/10 | 45 - 42 |
|
|
M | ||
| 05/11 | 28 - 36 |
|
|
G | ||
| 12/11 | 41 - 36 |
|
|
M | ||
| 19/11 | 44 - 28 |
|
|
G | ||
| 26/11 | 53 - 39 |
|
|
M | ||
| 03/12 | 41 - 30 |
|
|
M | ||
| 10/12 | 48 - 44 |
|
|
G | ||
| 17/12 | 39 - 39 |
|
|
G | ||
| 24/12 | 32 - 22 |
|
|
G | ||
| 30/12 | 33 - 32 |
|
|
M | ||
| 07/01 | 41 - 38 |
|
|
G | ||
| 14/01 | 42 - 35 |
|
|
G | ||
| 21/01 | 32 - 40 |
|
|
G | ||
| 28/01 | 43 - 43 |
|
|
G | ||
| 04/02 | 33 - 41 |
|
|
G | ||
| 11/02 | 36 - 25 |
|
|
G | ||
| 03/03 | 54 - 30 |
|
|
G | ||
| 10/03 | 47 - 37 |
|
|
M | ||
| 17/03 | 42 - 40 |
|
|
M | ||
| 24/03 | 43 - 42 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 31 - 39 |
|
|
G | ||
| 07/04 | 44 - 52 |
|
|
G | ||
| 14/04 | 40 - 39 |
|
|
G | ||
| 21/04 | 49 - 38 |
|
|
G | ||
| 28/04 | 41 - 40 |
|
|
G | ||
| 05/05 | 39 - 35 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 12/05 | 43 - 43 |
|
|
M | ||
| 14/05 | 65 - 48 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 38 - 40 |
|
|
G | ||
| 19/05 | 32 - 38 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 25/05 | 61 - 49 |
|
|
G | ||
| 27/05 | 33 - 29 |
|
|
G | ||
| 30/05 | 39 - 56 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 06/06 | 33 - 25 |
|
|
G | ||
| 08/06 | 32 - 31 |
|
|
M | ||
| 11/06 | 46 - 44 |
|
|
G | ||
| 13/06 | 46 - 36 |
|
|
G | ||
İTALYA - SON SEKİZ
|
||||||
| Çeyrek Final | ||||||
| 15/02 | 29 - 45 |
|
|
M | ||
İTALYA - SON SEKİZ
|
||||||
| Çeyrek Final | ||||||
| 14/02 | 39 - 23 |
|
|
G | ||
| Yarı Final | ||||||
| 17/02 | 60 - 37 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 18/02 | 36 - 43 |
|
|
M | ||
|
KULÜP HAZIRLIK MAÇLARI
|
||||||
| 06/09 | 52 - 44 |
|
|
G | ||
| 09/09 | 52 - 39 |
|
|
G | ||
| 17/09 | - |
|
|
G | ||
|
KULÜP HAZIRLIK MAÇLARI
|
||||||
| 31/08 | 54 - 38 |
|
|
G | ||
| 04/09 | 35 - 38 |
|
|
G | ||
| 06/09 | - | - | - | - | ||
| 08/09 | 42 - 36 |
|
|
G | ||
| 14/09 | 43 - 42 |
|
|
M | ||
| 15/09 | 44 - 30 |
|
|
G | ||
İTALYA - SÜPER KUPA
|
||||||
| Yarı Final | ||||||
| 23/09 | 32 - 34 |
|
|
M | ||
İTALYA - SÜPER KUPA
|
||||||
| Yarı Final | ||||||
| 21/09 | 39 - 24 |
|
|
G | ||
| Final | ||||||
| 22/09 | 36 - 47 |
|
|
G | ||
İtalya
| Oyuncu | Maç | Süre | Sayı | Ribaund | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
DNK
#31
F
|
63 | 28,2 | 14,8 | 3,7 | 2,8 |
MNE
#33
F
|
46 | 24,8 | 16,1 | 5,2 | 0,9 |
USA
#13
G
|
43 | 26,3 | 12,3 | 2,1 | 4,0 |
DEU
#77
C
|
67 | 19,0 | 6,7 | 4,7 | 1,9 |
ITA
#7
G
|
68 | 19,5 | 6,4 | 2,4 | 1,4 |
ITA
#21
G
|
67 | 15,4 | 5,1 | 1,1 | 1,4 |
USA
#2
F
|
49 | 13,5 | 5,9 | 2,9 | 0,2 |
USA
#42
C
|
63 | 14,4 | 4,2 | 2,9 | 0,9 |
DEU
#0
G
|
35 | 19,1 | 7,1 | 1,6 | 2,4 |
ITA
#3
G
|
52 | 8,2 | 3,5 | 0,7 | 0,5 |
ITA
#17
F
|
56 | 9,1 | 2,4 | 1,7 | 0,3 |
ITA
#30
F
|
40 | 4,3 | 1,6 | 1,0 | 0,2 |
USA
#1
G
|
7 | 18,0 | 7,6 | 2,6 | 0,9 |
USA
#45
G
|
4 | 8,0 | 3,8 | 0,0 | 0,8 |
USA
#12
G
|
6 | 11,0 | 2,0 | 1,2 | 1,5 |
ITA
#32
C
|
1 | 2,0 | 2,0 | 0,0 | 0,0 |
ITA
#0
G
|
1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
ITA
#6
G
|
4 | 1,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
ITA
#10
F
|
1 | 3,0 | 0,0 | 1,0 | 1,0 |
ITA
#6
G
|
1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
USA
#0
F
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Başarı | Sayı | Sezonlar |
|---|---|---|
|
|
29 |
95/96
88/89
85/86
84/85
81/82
71/72
66/67
64/65
62/63
61/62
59/60
58/59
57/58
56/57
53/54
52/53
51/52
50/51
49/50
38/39
37/38
36/37
35/36
23/24
22/23
21/22
17/18
15/16
13/14
|
|
|
3 |
87/88
86/87
65/66
|
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Real Madrid
|
34 | 27 | 7 | 86,0 | 78,9 | 7,1 |
|
2
|
Panathinaikos
|
34 | 23 | 11 | 80,9 | 75,9 | 5,0 |
|
3
|
Monaco
|
34 | 23 | 11 | 81,5 | 78,6 | 2,9 |
|
4
|
Barcelona
|
34 | 22 | 12 | 82,7 | 79,2 | 3,5 |
|
5
|
Olympiakos
|
34 | 22 | 12 | 77,7 | 74,3 | 3,4 |
|
6
|
Fenerbahçe
|
34 | 20 | 14 | 83,6 | 79,6 | 4,0 |
|
7
|
M. Tel Aviv
|
34 | 20 | 14 | 87,3 | 86,4 | 0,9 |
|
8
|
Baskonia
|
34 | 18 | 16 | 83,7 | 84,3 | -0,6 |
|
9
|
Anadolu Efes
|
34 | 17 | 17 | 84,4 | 84,0 | 0,4 |
|
10
|
V. Bologna
|
34 | 17 | 17 | 80,2 | 82,5 | -2,3 |
|
11
|
Partizan
|
34 | 16 | 18 | 81,8 | 82,4 | -0,6 |
|
12
|
O. Milano
|
34 | 15 | 19 | 77,8 | 77,4 | 0,4 |
|
13
|
Valencia
|
34 | 14 | 20 | 75,8 | 78,6 | -2,8 |
|
14
|
Zalgiris
|
34 | 14 | 20 | 79,2 | 79,2 | 0,0 |
|
15
|
Bayern
|
34 | 13 | 21 | 76,6 | 80,1 | -3,5 |
|
16
|
Kızılyıldız
|
34 | 11 | 23 | 81,3 | 82,8 | -1,5 |
|
17
|
ASVEL
|
34 | 9 | 25 | 77,8 | 84,1 | -6,3 |
|
18
|
Alba Berlin
|
34 | 5 | 29 | 76,2 | 86,6 | -10,4 |
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
V. Bologna
|
30 | 22 | 8 | 88,9 | 76,8 | 12,1 |
|
2
|
O. Milano
|
30 | 22 | 8 | 80,4 | 74,5 | 5,9 |
|
3
|
Brescia
|
30 | 21 | 9 | 87,3 | 78,4 | 8,9 |
|
4
|
Venezia
|
30 | 19 | 11 | 82,9 | 78,5 | 4,4 |
|
5
|
Reggio Emilia
|
30 | 16 | 14 | 80,1 | 80,2 | -0,1 |
|
6
|
Pistoia
|
30 | 15 | 15 | 81,1 | 83,8 | -2,7 |
|
7
|
Trento
|
30 | 15 | 15 | 83,3 | 85,2 | -1,9 |
|
8
|
Derthona
|
30 | 14 | 16 | 80,4 | 79,3 | 1,1 |
|
9
|
Napoli
|
30 | 14 | 16 | 86,2 | 87,1 | -0,9 |
|
10
|
Sassari
|
30 | 14 | 16 | 79,8 | 82,7 | -2,9 |
|
11
|
Cremona
|
30 | 12 | 18 | 80,2 | 79,6 | 0,6 |
|
12
|
Scafati
|
30 | 12 | 18 | 82,7 | 87,5 | -4,8 |
|
13
|
Treviso
|
30 | 12 | 18 | 81,1 | 84,8 | -3,7 |
|
14
|
Varese
|
30 | 12 | 18 | 87,3 | 90,1 | -2,8 |
|
15
|
Pesaro
|
30 | 10 | 20 | 80,6 | 87,5 | -6,9 |
|
16
|
Brindisi
|
30 | 10 | 20 | 75,8 | 81,8 | -6,0 |
EA7 Emporio Armani Milano, profesyonel bir basketbol kulübüdür. İç saha maçlarını Mediolanum Forum sahasında oynuyor.
Euroleague tablosunda 12. sırada: 34 maçta 15 galibiyet, 19 mağlubiyet. Maç başına 77.8 sayı atıyor, 77.4 sayı yiyor; averaj 0.4.
Son maçında V. Bologna karşısında 98-96 kazandı (22.09.2024). Sıradaki maçta Brescia deplasmanına gidecek (06.09.2024).
Kadroda 21 oyuncu var; yaş ortalaması 26.9. Maç başına en çok sayıyı Nikola Mirotic kaydediyor (16.1). En çok ribaundu Nikola Mirotic topluyor (5.2). En çok asisti Shabazz Napier yapıyor (4.0).
Kulübün kupa dolabında 1 LBA Şampiyonu, 1 EuroLeague Şampiyonu yer alıyor.
Sosyal