YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Bay Hawks 2026 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
Bay Hawks 2026 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
Yeni Zelanda
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
YENİ ZELANDA - NBL
|
||||||
| 11/04 | 43 - 56 |
|
|
M | ||
| 14/04 | 40 - 43 |
|
|
M | ||
| 17/04 | 64 - 59 |
|
|
M | ||
| 23/04 | 50 - 57 |
|
|
M | ||
| 02/05 | 41 - 47 |
|
|
M | ||
| 09/05 | 40 - 35 |
|
|
G | ||
| 17/05 | 46 - 44 |
|
|
G | ||
| 23/05 | 40 - 43 |
|
|
M | ||
| 25/05 | 49 - 29 |
|
|
M | ||
| 30/05 | 48 - 39 |
|
|
M | ||
| 04/06 | 43 - 46 |
|
|
M | ||
| 13/06 | 47 - 38 |
|
|
G | ||
| 20/06 | 47 - 39 |
|
|
M | ||
| 22/06 | 40 - 62 |
|
|
M | ||
| 28/06 | 48 - 35 |
|
|
M | ||
| 02/07 | 43 - 53 |
|
|
M | ||
| 11/07 | 46 - 35 |
|
|
M | ||
| 16/07 | 48 - 44 |
|
|
M | ||
| 18/07 | 49 - 31 |
|
|
M | ||
| 23/07 | 43 - 58 |
|
|
M | ||
Yeni Zelanda
| Oyuncu | Maç | Süre | Sayı | Ribaund | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
NZL
#22
G
|
15 | 33,5 | 19,7 | 4,9 | 5,9 |
AUS
#11
F
|
14 | 27,7 | 17,8 | 7,9 | 2,8 |
| 17 | 29,8 | 13,2 | 6,0 | 1,4 | |
|
13 | 27,6 | 14,5 | 8,2 | 3,2 |
|
20 | 25,7 | 8,4 | 2,6 | 1,7 |
NZL
#2
G
|
8 | 32,2 | 19,8 | 3,8 | 3,9 |
|
19 | 13,4 | 3,8 | 1,6 | 0,5 |
|
18 | 12,7 | 4,1 | 2,2 | 0,9 |
|
18 | 13,9 | 3,9 | 2,9 | 1,3 |
AUS
#4
G
|
3 | 34,7 | 15,7 | 2,3 | 7,0 |
| 8 | 15,8 | 4,5 | 2,9 | 0,8 | |
|
|
8 | 13,1 | 3,6 | 1,4 | 1,5 |
| 9 | 11,8 | 2,8 | 2,9 | 0,7 | |
|
|
6 | 10,0 | 3,2 | 2,3 | 0,8 |
|
|
6 | 9,3 | 1,8 | 0,3 | 1,2 |
|
|
1 | 3,0 | 5,0 | 1,0 | 0,0 |
|
|
2 | 2,5 | 1,0 | 0,5 | 0,5 |
|
|
3 | 7,3 | 0,7 | 1,0 | 3,7 |
|
|
3 | 5,3 | 0,0 | 0,3 | 0,0 |
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Canterbury Rams
|
20 | 16 | 4 | 96,9 | 83,8 | 13,1 |
|
2
|
Auckland Tuatara
|
20 | 16 | 4 | 96,0 | 83,6 | 12,4 |
|
3
|
Southland Sharks
|
20 | 16 | 4 | 96,4 | 88,4 | 8,0 |
|
4
|
Wellington Saints
|
20 | 15 | 5 | 100,4 | 90,1 | 10,3 |
|
5
|
Otago Nuggets
|
20 | 10 | 10 | 85,9 | 87,8 | -1,9 |
|
6
|
Manawatu Jets
|
20 | 8 | 12 | 93,8 | 99,0 | -5,2 |
|
7
|
Whai
|
20 | 8 | 12 | 86,2 | 91,4 | -5,2 |
|
8
|
Nelson Giants
|
20 | 6 | 14 | 86,8 | 90,8 | -4,0 |
|
9
|
Taranaki Mountainairs
|
20 | 6 | 14 | 83,2 | 90,8 | -7,6 |
|
10
|
Franklin Bulls
|
20 | 6 | 14 | 87,2 | 95,6 | -8,4 |
|
11
|
Bay Hawks
|
20 | 3 | 17 | 86,2 | 97,8 | -11,6 |
Bay Hawks, profesyonel bir basketbol kulübüdür. İç saha maçlarını Pettigrew Green Arena sahasında oynuyor.
Yeni Zelanda - NBL tablosunda 11. sırada: 20 maçta 3 galibiyet, 17 mağlubiyet. Maç başına 86.2 sayı atıyor, 97.8 sayı yiyor; averaj -11.6.
Son maçında Wellington Saints karşısında 82-107 kaybetti (23.07.2026).
Kadroda 19 oyuncu var; yaş ortalaması 24.8. Maç başına en çok sayıyı Jackson Ball kaydediyor (19.8). En çok ribaundu Chase Jeter topluyor (8.2). En çok asisti Kyle Adnam yapıyor (7.0).
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal