YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Baskonia Vitoria-Gasteiz 24-25 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
Baskonia Vitoria-Gasteiz 24-25 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
İspanya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
EUROLEAGUE
|
||||||
| 03/10 | 32 - 38 |
|
|
G | ||
| 09/10 | 42 - 34 |
|
|
M | ||
| 15/10 | 36 - 35 |
|
|
G | ||
| 18/10 | 38 - 26 |
|
|
M | ||
| 24/10 | 39 - 26 |
|
|
G | ||
| 29/10 | 52 - 45 |
|
|
G | ||
| 01/11 | 38 - 35 |
|
|
M | ||
| 08/11 | 44 - 33 |
|
|
M | ||
| 12/11 | 39 - 46 |
|
|
M | ||
| 14/11 | 24 - 47 |
|
|
M | ||
| 21/11 | 56 - 38 |
|
|
M | ||
| 28/11 | 42 - 35 |
|
|
G | ||
| 03/12 | 45 - 25 |
|
|
G | ||
| 05/12 | 44 - 44 |
|
|
M | ||
| 12/12 | 38 - 38 |
|
|
M | ||
| 17/12 | 43 - 57 |
|
|
G | ||
| 19/12 | 53 - 35 |
|
|
M | ||
| 27/12 | 41 - 57 |
|
|
G | ||
| 02/01 | 28 - 42 |
|
|
M | ||
| 10/01 | 37 - 38 |
|
|
M | ||
| 14/01 | 42 - 40 |
|
|
M | ||
| 17/01 | 48 - 38 |
|
|
G | ||
| 23/01 | 42 - 45 |
|
|
M | ||
| 30/01 | 44 - 46 |
|
|
G | ||
| 05/02 | 51 - 35 |
|
|
M | ||
| 07/02 | 51 - 42 |
|
|
G | ||
| 28/02 | 45 - 25 |
|
|
M | ||
| 06/03 | 38 - 30 |
|
|
G | ||
| 13/03 | 50 - 46 |
|
|
M | ||
| 20/03 | 50 - 48 |
|
|
G | ||
| 26/03 | 49 - 44 |
|
|
M | ||
| 28/03 | 46 - 32 |
|
|
M | ||
| 04/04 | 62 - 34 |
|
|
G | ||
| 10/04 | 62 - 35 |
|
|
M | ||
İSPANYA - LİGA ACB
|
||||||
| 29/09 | 40 - 41 |
|
|
M | ||
| 05/10 | 45 - 51 |
|
|
M | ||
| 12/10 | 40 - 44 |
|
|
G | ||
| 20/10 | 38 - 41 |
|
|
G | ||
| 26/10 | 47 - 47 |
|
|
M | ||
| 03/11 | 42 - 48 |
|
|
M | ||
| 10/11 | 47 - 48 |
|
|
G | ||
| 17/11 | 38 - 43 |
|
|
M | ||
| 01/12 | 40 - 51 |
|
|
M | ||
| 08/12 | 32 - 40 |
|
|
G | ||
| 15/12 | 36 - 34 |
|
|
G | ||
| 22/12 | 40 - 42 |
|
|
M | ||
| 29/12 | 43 - 31 |
|
|
G | ||
| 06/01 | 39 - 47 |
|
|
M | ||
| 08/01 | 55 - 23 |
|
|
G | ||
| 12/01 | 45 - 25 |
|
|
M | ||
| 19/01 | 40 - 40 |
|
|
G | ||
| 26/01 | 41 - 31 |
|
|
G | ||
| 02/02 | 44 - 33 |
|
|
M | ||
| 09/02 | 59 - 38 |
|
|
G | ||
| 02/03 | 43 - 41 |
|
|
M | ||
| 09/03 | 32 - 44 |
|
|
G | ||
| 16/03 | 39 - 40 |
|
|
M | ||
| 22/03 | 41 - 49 |
|
|
G | ||
| 30/03 | 57 - 34 |
|
|
M | ||
| 06/04 | 46 - 35 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 38 - 43 |
|
|
G | ||
| 20/04 | 52 - 51 |
|
|
M | ||
| 27/04 | 44 - 51 |
|
|
G | ||
| 03/05 | 44 - 42 |
|
|
G | ||
| 10/05 | 48 - 31 |
|
|
M | ||
| 18/05 | 57 - 44 |
|
|
G | ||
| 24/05 | 49 - 43 |
|
|
G | ||
| 30/05 | 50 - 52 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 03/06 | 37 - 38 |
|
|
M | ||
| 06/06 | 56 - 54 |
|
|
M | ||
|
KULÜP HAZIRLIK MAÇLARI
|
||||||
| 06/09 | 40 - 35 |
|
|
G | ||
| 07/09 | 50 - 37 |
|
|
M | ||
| 13/09 | 45 - 37 |
|
|
G | ||
| 15/09 | 42 - 42 |
|
|
M | ||
| 20/09 | 57 - 48 |
|
|
G | ||
|
KULÜP HAZIRLIK MAÇLARI
|
||||||
| 12/09 | 45 - 44 |
|
|
M | ||
| 19/09 | 37 - 60 |
|
|
M | ||
| 23/09 | 48 - 53 |
|
|
M | ||
İspanya
| Oyuncu | Maç | Süre | Sayı | Ribaund | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
USA
#0
G
|
66 | 22,9 | 13,6 | 1,3 | 1,6 |
NGA
#95
F
|
66 | 26,7 | 13,3 | 5,5 | 2,3 |
USA
#11
G
|
67 | 26,2 | 11,2 | 3,1 | 4,7 |
FRA
#9
G-F
|
59 | 24,2 | 10,8 | 3,0 | 1,9 |
GRC
#17
F
|
65 | 19,0 | 9,3 | 3,6 | 1,0 |
USA
#45
C
|
69 | 21,0 | 8,0 | 5,3 | 0,8 |
LTU
#8
F
|
53 | 26,1 | 8,7 | 5,2 | 2,1 |
USA
#44
G
|
44 | 21,8 | 8,1 | 2,0 | 3,5 |
HRV
#99
F
|
36 | 14,9 | 8,2 | 2,7 | 1,0 |
SEN
#18
C
|
66 | 14,8 | 4,2 | 3,9 | 0,6 |
SRB
#10
G
|
49 | 10,3 | 2,7 | 0,8 | 1,3 |
EST
#2
F
|
38 | 8,9 | 2,3 | 0,9 | 0,5 |
RUS
#6
F
|
11 | 5,9 | 2,8 | 0,5 | 0,4 |
ESP
#4
G
|
2 | 2,5 | 1,0 | 0,0 | 1,0 |
SEN
#39
C
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
SVN
#33
F
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
SRB
#7
G
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
| Başarı | Sayı | Sezonlar |
|---|---|---|
|
|
4 |
19/20
09/10
07/08
01/02
|
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Olympiakos
|
34 | 24 | 10 | 86,5 | 81,5 | 5,0 |
|
2
|
Fenerbahçe
|
34 | 23 | 11 | 83,2 | 81,2 | 2,0 |
|
3
|
Panathinaikos
|
34 | 22 | 12 | 87,9 | 83,6 | 4,3 |
|
4
|
Monaco
|
34 | 21 | 13 | 85,7 | 82,4 | 3,3 |
|
5
|
Barcelona
|
34 | 20 | 14 | 87,2 | 83,4 | 3,8 |
|
6
|
Anadolu Efes
|
34 | 20 | 14 | 86,5 | 82,0 | 4,5 |
|
7
|
Real Madrid
|
34 | 20 | 14 | 84,4 | 82,3 | 2,1 |
|
8
|
Paris Basket
|
34 | 19 | 15 | 86,5 | 85,6 | 0,9 |
|
9
|
Bayern
|
34 | 19 | 15 | 87,2 | 87,8 | -0,6 |
|
10
|
Kızılyıldız
|
34 | 18 | 16 | 81,6 | 79,8 | 1,8 |
|
11
|
O. Milano
|
34 | 17 | 17 | 85,2 | 86,3 | -1,1 |
|
12
|
Partizan
|
34 | 16 | 18 | 81,8 | 80,1 | 1,7 |
|
13
|
Zalgiris
|
34 | 15 | 19 | 77,2 | 78,5 | -1,3 |
|
14
|
Baskonia
|
34 | 14 | 20 | 82,2 | 83,2 | -1,0 |
|
15
|
ASVEL
|
34 | 13 | 21 | 80,6 | 85,2 | -4,6 |
|
16
|
M. Tel Aviv
|
34 | 11 | 23 | 85,9 | 89,8 | -3,9 |
|
17
|
V. Bologna
|
34 | 9 | 25 | 78,9 | 83,4 | -4,5 |
|
18
|
Alba Berlin
|
34 | 5 | 29 | 77,8 | 90,4 | -12,6 |
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Real Madrid
|
34 | 30 | 4 | 87,3 | 77,7 | 9,6 |
|
2
|
Valencia
|
34 | 25 | 9 | 96,7 | 85,6 | 11,1 |
|
3
|
Tenerife
|
34 | 25 | 9 | 87,4 | 83,1 | 4,3 |
|
4
|
Malaga
|
34 | 23 | 11 | 89,9 | 84,0 | 5,9 |
|
5
|
Barcelona
|
34 | 21 | 13 | 92,1 | 86,4 | 5,7 |
|
6
|
Joventut
|
34 | 20 | 14 | 85,1 | 83,2 | 1,9 |
|
7
|
Gran Canaria
|
34 | 19 | 15 | 83,8 | 83,2 | 0,6 |
|
8
|
Baskonia
|
34 | 19 | 15 | 89,0 | 88,7 | 0,3 |
|
9
|
UCAM Murcia
|
34 | 17 | 17 | 82,2 | 81,7 | 0,5 |
|
10
|
Manresa
|
34 | 17 | 17 | 87,0 | 84,8 | 2,2 |
|
11
|
Andorra
|
34 | 14 | 20 | 87,6 | 91,0 | -3,4 |
|
12
|
Zaragoza
|
34 | 13 | 21 | 89,2 | 90,8 | -1,6 |
|
13
|
Breogan
|
34 | 13 | 21 | 79,2 | 86,7 | -7,5 |
|
14
|
Girona
|
34 | 12 | 22 | 82,1 | 88,2 | -6,1 |
|
15
|
Lleida
|
34 | 11 | 23 | 82,6 | 88,0 | -5,4 |
|
16
|
Bilbao Basket
|
34 | 11 | 23 | 81,9 | 84,5 | -2,6 |
|
17
|
Granada
|
34 | 9 | 25 | 81,2 | 87,3 | -6,1 |
|
18
|
CB Coruna
|
34 | 7 | 27 | 86,4 | 95,6 | -9,2 |
Baskonia Vitoria-Gasteiz, profesyonel bir basketbol kulübüdür. İç saha maçlarını Fernando Buesa Arena sahasında oynuyor.
Euroleague tablosunda 14. sırada: 34 maçta 14 galibiyet, 20 mağlubiyet. Maç başına 82.2 sayı atıyor, 83.2 sayı yiyor; averaj -1.0.
Son maçında Trieste karşısında 94-98 kaybetti (24.09.2025).
Kadroda 17 oyuncu var; yaş ortalaması 24.1. Maç başına en çok sayıyı Markus Howard kaydediyor (13.6). En çok ribaundu Chima Moneke topluyor (5.5). En çok asisti Trent Forrest yapıyor (4.7).
Kulübün kupa dolabında 1 Liga ACB Şampiyonu yer alıyor.
Sosyal