YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Baskonia Vitoria-Gasteiz 23-24 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
Baskonia Vitoria-Gasteiz 23-24 sezonu kadrosu, maç fikstürü, puan durumu ve istatistiklerini Ofsayt'ta incele. Canlı skor takibi ve anlık güncellemeler.
İspanya
| Tarih | Maç |
Durum
|
||||
|---|---|---|---|---|---|---|
EUROLEAGUE
|
||||||
| 06/10 | 47 - 43 |
|
|
M | ||
| 12/10 | 47 - 51 |
|
|
G | ||
| 17/10 | 42 - 41 |
|
|
M | ||
| 19/10 | 39 - 46 |
|
|
M | ||
| 27/10 | 48 - 43 |
|
|
M | ||
| 03/11 | 48 - 42 |
|
|
G | ||
| 09/11 | 35 - 50 |
|
|
G | ||
| 15/11 | 55 - 29 |
|
|
G | ||
| 17/11 | 49 - 42 |
|
|
G | ||
| 24/11 | 36 - 35 |
|
|
M | ||
| 01/12 | 52 - 44 |
|
|
G | ||
| 06/12 | 38 - 37 |
|
|
G | ||
| 08/12 | 52 - 43 |
|
|
G | ||
| 14/12 | 43 - 42 |
|
|
M | ||
| 19/12 | 47 - 49 |
|
|
M | ||
| 22/12 | 36 - 36 |
|
|
G | ||
| 28/12 | 46 - 31 |
|
|
M | ||
| 03/01 | 26 - 37 |
|
|
G | ||
| 05/01 | 47 - 42 |
|
|
M | ||
| 09/01 | 43 - 39 |
|
|
M | ||
| 12/01 | 33 - 32 |
|
|
G | ||
| 18/01 | 52 - 43 |
|
|
G | ||
| 26/01 | 29 - 45 |
|
|
M | ||
| 30/01 | 56 - 52 |
|
|
M | ||
| 01/02 | 54 - 47 |
|
|
G | ||
| 08/02 | 52 - 39 |
|
|
G | ||
| 01/03 | 55 - 54 |
|
|
M | ||
| 08/03 | 42 - 34 |
|
|
G | ||
| 14/03 | 48 - 34 |
|
|
G | ||
| 19/03 | 44 - 42 |
|
|
M | ||
| 21/03 | 48 - 34 |
|
|
M | ||
| 28/03 | 45 - 49 |
|
|
M | ||
| 05/04 | 48 - 42 |
|
|
G | ||
| 12/04 | 53 - 44 |
|
|
G | ||
| Play-In 1. Tur | ||||||
| 16/04 | 55 - 36 |
|
|
M | ||
| Play-In Final | ||||||
| 19/04 | 41 - 41 |
|
|
G | ||
| Çeyrek Final | ||||||
| 23/04 | 48 - 37 |
|
|
M | ||
| 25/04 | 46 - 40 |
|
|
M | ||
| 01/05 | 56 - 52 |
|
|
M | ||
İSPANYA - LİGA ACB
|
||||||
| 24/09 | 37 - 49 |
|
|
G | ||
| 27/09 | 38 - 24 |
|
|
M | ||
| 30/09 | 40 - 31 |
|
|
G | ||
| 08/10 | 33 - 45 |
|
|
G | ||
| 15/10 | 34 - 45 |
|
|
G | ||
| 22/10 | 44 - 44 |
|
|
M | ||
| 29/10 | 38 - 24 |
|
|
M | ||
| 05/11 | 30 - 43 |
|
|
M | ||
| 12/11 | 47 - 40 |
|
|
M | ||
| 19/11 | 36 - 37 |
|
|
G | ||
| 26/11 | 51 - 41 |
|
|
G | ||
| 03/12 | 37 - 38 |
|
|
M | ||
| 10/12 | 56 - 44 |
|
|
G | ||
| 12/12 | 37 - 43 |
|
|
G | ||
| 17/12 | 37 - 33 |
|
|
M | ||
| 30/12 | 40 - 48 |
|
|
G | ||
| 07/01 | 43 - 51 |
|
|
M | ||
| 14/01 | 36 - 37 |
|
|
G | ||
| 21/01 | 49 - 47 |
|
|
G | ||
| 28/01 | 44 - 38 |
|
|
G | ||
| 04/02 | 46 - 41 |
|
|
M | ||
| 11/02 | 36 - 43 |
|
|
M | ||
| 03/03 | 48 - 39 |
|
|
M | ||
| 10/03 | 50 - 42 |
|
|
G | ||
| 16/03 | 52 - 44 |
|
|
G | ||
| 24/03 | 43 - 41 |
|
|
M | ||
| 30/03 | 58 - 40 |
|
|
G | ||
| 07/04 | 62 - 34 |
|
|
M | ||
| 14/04 | 33 - 39 |
|
|
G | ||
| 21/04 | 48 - 54 |
|
|
M | ||
| 27/04 | 57 - 48 |
|
|
G | ||
| 05/05 | 48 - 54 |
|
|
M | ||
| 10/05 | 46 - 48 |
|
|
G | ||
| 12/05 | 56 - 47 |
|
|
M | ||
İSPANYA - COPA DEL REY
|
||||||
| Çeyrek Final | ||||||
| 17/02 | 35 - 42 |
|
|
M | ||
|
KULÜP HAZIRLIK MAÇLARI
|
||||||
| 08/09 | 0 - 0 |
|
|
G | ||
| 12/09 | 50 - 40 |
|
|
G | ||
| 19/09 | 44 - 40 |
|
|
G | ||
|
KULÜP HAZIRLIK MAÇLARI
|
||||||
| 06/09 | 40 - 35 |
|
|
G | ||
| 07/09 | 50 - 37 |
|
|
M | ||
| 13/09 | 45 - 37 |
|
|
G | ||
| 15/09 | 42 - 42 |
|
|
M | ||
| 20/09 | 57 - 48 |
|
|
G | ||
İspanya
| Oyuncu | Maç | Süre | Sayı | Ribaund | Asist |
|---|---|---|---|---|---|
USA
#0
G
|
69 | 22,7 | 19,4 | 1,2 | 1,4 |
NGA
#95
F
|
62 | 24,7 | 14,3 | 6,6 | 1,5 |
USA
#10
G
|
72 | 29,1 | 9,9 | 3,8 | 6,7 |
USA
#24
C
|
63 | 22,4 | 10,8 | 4,5 | 1,5 |
LTU
#8
F
|
66 | 27,0 | 8,5 | 6,5 | 1,5 |
EST
#21
C
|
72 | 17,9 | 6,0 | 3,3 | 1,3 |
GRC
#17
F
|
55 | 14,9 | 5,7 | 2,4 | 0,6 |
ESP
#11
F
|
60 | 12,4 | 2,6 | 2,2 | 0,4 |
USA
#3
G
|
47 | 10,9 | 2,7 | 1,1 | 2,5 |
EST
#2
F
|
59 | 7,9 | 1,6 | 0,8 | 0,3 |
SEN
#18
C
|
25 | 9,3 | 3,0 | 2,3 | 0,2 |
USA
#25
G
|
21 | 10,2 | 3,3 | 0,4 | 1,5 |
ESP
#4
G
|
3 | 1,0 | 0,7 | 0,0 | 0,3 |
ESP
#4
G
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
USA
#0
G
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
SEN
#11
C
|
0 | 0 | 0 | 0 | 0 |
SVN
#33
F
|
1 | 0,0 | 0,0 | 0,0 | 0,0 |
| Başarı | Sayı | Sezonlar |
|---|---|---|
|
|
4 |
19/20
09/10
07/08
01/02
|
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Real Madrid
|
34 | 27 | 7 | 86,0 | 78,9 | 7,1 |
|
2
|
Panathinaikos
|
34 | 23 | 11 | 80,9 | 75,9 | 5,0 |
|
3
|
Monaco
|
34 | 23 | 11 | 81,5 | 78,6 | 2,9 |
|
4
|
Barcelona
|
34 | 22 | 12 | 82,7 | 79,2 | 3,5 |
|
5
|
Olympiakos
|
34 | 22 | 12 | 77,7 | 74,3 | 3,4 |
|
6
|
Fenerbahçe
|
34 | 20 | 14 | 83,6 | 79,6 | 4,0 |
|
7
|
M. Tel Aviv
|
34 | 20 | 14 | 87,3 | 86,4 | 0,9 |
|
8
|
Baskonia
|
34 | 18 | 16 | 83,7 | 84,3 | -0,6 |
|
9
|
Anadolu Efes
|
34 | 17 | 17 | 84,4 | 84,0 | 0,4 |
|
10
|
V. Bologna
|
34 | 17 | 17 | 80,2 | 82,5 | -2,3 |
|
11
|
Partizan
|
34 | 16 | 18 | 81,8 | 82,4 | -0,6 |
|
12
|
O. Milano
|
34 | 15 | 19 | 77,8 | 77,4 | 0,4 |
|
13
|
Valencia
|
34 | 14 | 20 | 75,8 | 78,6 | -2,8 |
|
14
|
Zalgiris
|
34 | 14 | 20 | 79,2 | 79,2 | 0,0 |
|
15
|
Bayern
|
34 | 13 | 21 | 76,6 | 80,1 | -3,5 |
|
16
|
Kızılyıldız
|
34 | 11 | 23 | 81,3 | 82,8 | -1,5 |
|
17
|
ASVEL
|
34 | 9 | 25 | 77,8 | 84,1 | -6,3 |
|
18
|
Alba Berlin
|
34 | 5 | 29 | 76,2 | 86,6 | -10,4 |
| # | Takım | O | G | M | A | Y | +/- |
|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
1
|
Malaga
|
34 | 28 | 6 | 88,7 | 77,3 | 11,4 |
|
2
|
Real Madrid
|
34 | 28 | 6 | 88,3 | 79,6 | 8,7 |
|
3
|
Barcelona
|
34 | 23 | 11 | 87,8 | 81,4 | 6,4 |
|
4
|
Valencia
|
34 | 21 | 13 | 84,0 | 82,0 | 2,0 |
|
5
|
UCAM Murcia
|
34 | 21 | 13 | 83,2 | 80,4 | 2,8 |
|
6
|
Tenerife
|
34 | 21 | 13 | 83,7 | 81,2 | 2,5 |
|
7
|
Gran Canaria
|
34 | 20 | 14 | 84,1 | 81,5 | 2,6 |
|
8
|
Manresa
|
34 | 19 | 15 | 84,6 | 84,6 | 0,0 |
|
9
|
Baskonia
|
34 | 18 | 16 | 88,5 | 88,4 | 0,1 |
|
10
|
Joventut
|
34 | 16 | 18 | 81,6 | 86,4 | -4,8 |
|
11
|
Andorra
|
34 | 13 | 21 | 84,8 | 85,1 | -0,3 |
|
12
|
Zaragoza
|
34 | 13 | 21 | 82,3 | 85,1 | -2,8 |
|
13
|
Bilbao Basket
|
34 | 13 | 21 | 78,7 | 81,7 | -3,0 |
|
14
|
Girona
|
34 | 13 | 21 | 81,0 | 85,7 | -4,7 |
|
15
|
Granada
|
34 | 11 | 23 | 80,9 | 86,2 | -5,3 |
|
16
|
Breogan
|
34 | 11 | 23 | 74,4 | 78,6 | -4,2 |
|
17
|
Obradoiro
|
34 | 11 | 23 | 81,2 | 84,4 | -3,2 |
|
18
|
Palencia
|
34 | 6 | 28 | 78,9 | 87,2 | -8,3 |
Baskonia Vitoria-Gasteiz, profesyonel bir basketbol kulübüdür. İç saha maçlarını Fernando Buesa Arena sahasında oynuyor.
Euroleague tablosunda 8. sırada: 34 maçta 18 galibiyet, 16 mağlubiyet. Maç başına 83.7 sayı atıyor, 84.3 sayı yiyor; averaj -0.6.
Son maçında Trieste karşısında 93-76 kazandı (21.09.2024).
Kadroda 17 oyuncu var; yaş ortalaması 25.0. Maç başına en çok sayıyı Markus Howard kaydediyor (19.4). En çok ribaundu Chima Moneke topluyor (6.6). En çok asisti Codi Miller-McIntyre yapıyor (6.7).
Kulübün kupa dolabında 1 Liga ACB Şampiyonu yer alıyor.
Takımını favorilerine ekle; maç günü hatırlatması, maç içi bildirimler ve sonuç özeti tarayıcı açmana gerek kalmadan telefonuna düşsün.
Sosyal