YENİ NESİL
SPOR UYGULAMASI
Canlı sonuçlar, en güncel istatistikler ve
daha fazlası OFSAYT'ta!
Mason Plumlee, profesyonel bir basketbol oyuncusudur. San Antonio forması giymektedir. 36 yaşındadır.
Mason Plumlee, profesyonel bir basketbol oyuncusudur. San Antonio forması giymektedir. 36 yaşındadır.
ABD
| Sezon | Takım | Maç | Süre | Sayı | Asist | Ribaund |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 25/26 | 12 | 2,2 | 0,8 | 0,5 | 1,4 | |
| 25/26 | 14 | 5,5 | 1,9 | 1,1 | 2,9 | |
| 24/25 | 74 | 17,0 | 4,5 | 1,8 | 6,1 | |
| 23/24 | 52 | 12,2 | 5,1 | 1,1 | 4,9 | |
| 22/23 | 28 | 19,5 | 7,6 | 1,8 | 6,9 | |
| 22/23 | 56 | 28,5 | 12,2 | 3,7 | 9,7 | |
| 21/22 | 74 | 24,4 | 6,5 | 3,1 | 7,7 | |
| 20/21 | 56 | 26,8 | 10,4 | 3,6 | 9,3 | |
| 19/20 | 80 | 15,8 | 6,0 | 2,2 | 4,7 | |
| 18/19 | 96 | 20,3 | 7,3 | 2,8 | 6,1 | |
| 17/18 | 74 | 19,5 | 7,1 | 1,9 | 5,4 | |
| 16/17 | 27 | 23,4 | 9,1 | 2,6 | 6,6 | |
| 16/17 | 54 | 28,1 | 11,1 | 4,0 | 8,0 | |
| 15/16 | 93 | 25,5 | 8,9 | 3 | 8,2 | |
| 14/15 | 88 | 19,5 | 8,3 | 0,9 | 5,9 | |
| 13/14 | 80 | 16,5 | 6,8 | 0,8 | 4,1 |
| Sezon | Takım | Maç | Süre | Sayı | Asist | Ribaund |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019 | 6 | 7,8 | 1,3 | 0,3 | 2,7 |
| Sezon | Takım | Maç | Süre | P | R | A |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2026-Bugün | 12 | 2,2 | 0,8 | 1,4 | 0,5 | |
| 2025-2026 | 14 | 5,5 | 1,9 | 2,9 | 1,1 | |
| 2024-2025 | 74 | 17,0 | 4,5 | 6,1 | 1,8 | |
| 2023-2024 | 80 | 14,7 | 6,0 | 5,6 | 1,4 | |
| 2021-2023 | 130 | 26,2 | 9,0 | 8,5 | 3,3 | |
| 2020-2021 | 56 | 26,8 | 10,4 | 9,3 | 3,6 | |
| 2017-2020 | 277 | 19,1 | 7,1 | 5,6 | 2,4 | |
| 2015-2017 | 147 | 26,4 | 9,7 | 8,1 | 3,4 | |
| 2013-2015 | 168 | 18,1 | 7,6 | 5,1 | 0,8 |
| Sezon | Takım | Maç | Süre | P | R | A |
|---|---|---|---|---|---|---|
| 2019-2019 | 6 | 7,8 | 1,3 | 2,7 | 0,3 |
| Başarı | Sayı | Takım | Sezonlar |
|---|---|---|---|
|
1 |
|
2009
|
|
1 | ||
|
1 |
|
2013
|
Bir oyuncunun formunu görmek için sayfayı tekrar tekrar açmana gerek yok: istatistikler, maç performansı ve takımının fikstürü uygulamada seni bekliyor.