Fransa - Pro B - Çeyrek Final - Chalons Reims 78-79 Pau Orthez bitti. Özet, istatistikler ve puan durumu Ofsayt'ta. (28.05.2026)

Chalons Reims 78-79 Pau Orthez - Fransa - Pro B - Çeyrek Final - Özet, Goller

Mağlubiyet
Galibiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
MS
78 - 79
(İY: 29 - 37)
Galibiyet
Mağlubiyet Galibiyet Galibiyet Galibiyet
Detay
Karşılaştırma
İddaa
Forum
Sonuçlar
1P
2P
3P
4P
MS
Chalons Reims
11 (11)
18 (29)
20 (49)
29 (78)
78
Pau Orthez
17 (17)
20 (37)
21 (58)
21 (79)
79
İddaa
İddaa Oranları
2
Maç Sonucu
MS 1
1.60
MS 2
1.63
28 Mayıs 2026, 21:00
Serideki durum Pau Orthez 2-0 Chalons Reims oldu.

Karşılaştırma

Sonuçlar
1P
2P
3P
4P
MS
Chalons Reims
11 (11)
18 (29)
20 (49)
29 (78)
78
Pau Orthez
17 (17)
20 (37)
21 (58)
21 (79)
79

İddaa

Sonuçlar
1P
2P
3P
4P
MS
Chalons Reims
11 (11)
18 (29)
20 (49)
29 (78)
78
Pau Orthez
17 (17)
20 (37)
21 (58)
21 (79)
79
Maç Sonucu
2
Maç Sonucu
1
1.60
2
1.63
2
Handikaplı Maç Sonucu -1.5
1
1.67
2
1.56
2
Handikaplı Maç Sonucu 1.5
1
1.51
2
1.74
2
Handikaplı Maç Sonucu -2.5
1
1.81
2
1.46
2
Handikaplı Maç Sonucu -3.5
1
1.95
2
1.37
2
Handikaplı Maç Sonucu -4.5
1
2.13
2
1.30
2
İlk Yarı Sonucu
1
1.67
0
12.70
2
1.71
2
Handikaplı İlk Yarı Sonucu -0.5
1
1.66
2
1.57
2
Handikaplı İlk Yarı Sonucu 0.5
1
1.53
2
1.70
2
Handikaplı İlk Yarı Sonucu -1.5
1
1.81
2
1.46
2
İlk Yarı / Maç Sonucu
1/1
2.14
1/0
20.85
1/2
5.89
0/1
33.50
0/0
125.00
0/2
34.50
2/1
5.74
2/0
20.90
2/2
2.25
Alt/Üst
2
Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 161.5
Alt
1.75
Üst
1.50
2
Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 162.5
Alt
1.67
Üst
1.57
2
Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 163.5
Alt
1.59
Üst
1.64
2
Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 164.5
Alt
1.53
Üst
1.71
2
Toplam Sayı Alt/Üst (Uz. Dahil) 165.5
Alt
1.47
Üst
1.81
2
İlk Yarı Toplam Sayı Alt/Üst 79.5
Alt
1.75
Üst
1.49
2
İlk Yarı Toplam Sayı Alt/Üst 80.5
Alt
1.63
Üst
1.60
2
İlk Yarı Toplam Sayı Alt/Üst 81.5
Alt
1.52
Üst
1.73
2
Ev Sahibi Alt/Üst (Uz. Dahil) 80.5
Alt
1.81
Üst
1.47
2
Ev Sahibi Alt/Üst (Uz. Dahil) 81.5
Alt
1.65
Üst
1.58
2
Ev Sahibi Alt/Üst (Uz. Dahil) 82.5
Alt
1.53
Üst
1.71
2
Deplasman Alt/Üst (Uz. Dahil) 80.5
Alt
1.75
Üst
1.49
2
Deplasman Alt/Üst (Uz. Dahil) 81.5
Alt
1.61
Üst
1.62
2
Deplasman Alt/Üst (Uz. Dahil) 82.5
Alt
1.49
Üst
1.75
2
Ev Sahibi İlk Yarı Altı/Üstü 40.5
Alt
1.58
Üst
1.64
2
Deplasman İlk Yarı Altı/Üstü 40.5
Alt
1.56
Üst
1.67
Diğer
2
Hangi Çeyrekte Daha Çok Sayı Olur
1.
3.05
2.
3.22
3.
3.13
4.
2.76
Eşit
10.30
Diğer
2
1.Periyot Sonucu
1.P 1
1.70
1.P X
12.70
1.P 2
1.73
2
2.Periyot Sonucu
2.P 1
1.70
2.P X
12.70
2.P 2
1.73
2
3.Periyot Sonucu
3.P 1
1.70
3.P X
12.70
3.P 2
1.73
2
4.Periyot Sonucu
4.P 1
1.70
4.P X
12.70
4.P 2
1.73
2
1.Periyot 40,5 Sayı Alt/Üst
40,5 Alt
1.58
40,5 Üst
1.64
2
2.Periyot 40,5 Sayı Alt/Üst
40,5 Alt
1.54
40,5 Üst
1.70
2
3.Periyot 40,5 Sayı Alt/Üst
40,5 Alt
1.56
40,5 Üst
1.68
2
4.Periyot 40,5 Sayı Alt/Üst
40,5 Alt
1.65
40,5 Üst
1.58
2
Ev Sahibi Tüm Periyotları Kazanır mı?
Evet
12.70
Hayır
-
2
Deplasman Tüm Periyotları Kazanır mı?
Evet
13.20
Hayır
-
2
En Yüksek Skorlu Periyot 47,5 Alt/Üst
47,5 Alt
1.69
47,5 Üst
1.55
2
En Düşük Skorlu Periyot 33,5 Alt/Üst
33,5 Alt
1.58
33,5 Üst
1.65
1
4.Periyot Deplasman 22,5 Sayı Alt/Üst
Dep 22,5 Alt
1.44
Dep 22,5 Üst
1.61
Sonuçlar
1P
2P
3P
4P
MS
Chalons Reims
11 (11)
18 (29)
20 (49)
29 (78)
78
Pau Orthez
17 (17)
20 (37)
21 (58)
21 (79)
79
Son Güncelleme:

Chalons Reims - Pau Orthez maç özeti

Fransa - Pro B - Çeyrek Final kapsamında oynanan maçta Pau Orthez, Chalons Reims karşısında 79-78 kazandı. Karşılaşma 28.05.2026 tarihinde oynandı. Çeyrekler: 11-17 · 18-20 · 20-21 · 29-21.